Dobrá kartářka Lovenita

Volejte 906 50 60 50 (50,-Kč/min.) nebo si dobijte kredit a volejte od 30,- Kč na běžné číslo 515 534 909

Chcete vědět co vás čeká? Vypracuji pro vás výklad z pravých cikánských karet.

Karty ukážou, kde je váš bod štěstí, na co si dát pozor a spoustu dalších užitečných věcí.

Jmenuji se Lovenita. To znamená Malá Vlčice.

Co pro vás mohu udělat?

Můžete se mě ptát na lásku a získáte pravdivou odpověď.

Zeptejte se mě na práci a nahlédneme, co vás na pracovním poli nemine. Máte dotaz na finance? Řeknu vám, co vás čeká.

Ochutnejte moc mých rituálu. Poradím vám, jak na to. Buďte k sobě otevření a můžete si svou cestu k úspěchu zkrátit. Někdy mohu mít trochu ostrý jazyk, ale je to pro to, abych vám pomohla. Jindy pohladím a pofoukám.

Se zbytečnými slovy se moc nepářu. A pokud jste moc velké fajnovky a milujete pohádky, raději mi nevolejte. Ušetříte čas svůj i můj. Pro ty, kteří chtějí znát svůj osud nahlédnu do karet cikánských i andělských i tarotových.

Kdo umí číst, rozpozná řeč symbolů všude. Rozumím i řeči snů.

Věštění z karet se věnuji více než dvacet let. Pro lidi ze svého okolí jsem byla vždy takovou vrbou, ke které chodí sdílet své starosti. Ono vám to nedá karty nevytáhnout a nehledat radu i pomoc tak, jak to dělala i moje maminka a její ještě před tím – v poselství věšteckých karet. Tehdy se o tom moc veřejně nemluvilo, ale lidé z našeho okolí vždy věděli, kde hledat pomoc. Moje karty tak poznaly hodně osudů. Teď je to zase docela moderní.

Celou dobu se zdokonaluji, čerpám veškeré nové informace. V roce 2008 jsem absolvovala zasvěcení do nekolika stupňů systému Reiky a systému Schambally. Prošla jsem si také kurzem výkladu karet u Helen Stanku i jejím rituálem Aktivace třetího oka. Dále se neutále zdokonaluji v automatické kresbě a pomáhám si něky i kyvadlem. Baví mě hledat nejrychlejší cestu z problému a karty i intuice mi ukazují nejrychlejší řešení. Mí klienti se mi vrací, protože mé věštby se stávají pravdou.

S láskou Lovenita

Česko: 906 50 60 50 (50Kč/min.)
Slovensko: 0900 705 111 (2EUR/min.)
kredit: +420 515 534 909 (zvýhodněná cena)

Komentáře jsou vypnuty.