Co hodně rozesměje jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Beranům přijde legrační, když to některým lidem myslí tempem závodního hlemýždě. Jejich vlastní omyly už jim tak k smíchu nejsou.

Býci si pomalu vychutnávají pobavení nad tím, jak někteří lidé mohou tak špatně hospodařit se svými penězi. Například kolik promrhají za rozmary dočasných milenek.

Blíženci, když nemají po ruce někoho jiného, dokážou se dokážou smát i sami sobě. Baví je vlastní přeřeky, omyly i to, když je něco zbytečně poleká.

Raci si budou dělat legraci z toho, jak druzí nezvládají udržet si pořádek a vaří pro jistotu jen z polotovarů a ještě špatně. To se však netýká členů vlastní rodiny.

Lvi budou až plakat smíchy, když uvidí někoho, kdo se nese jako páv, oblečeného bez povědomí o tom, co se hodí a co ne a ještě ověšeného jako tržnice z devadesátek nemožnou bižuterií.

Panny ohromně pobaví nepořádek v domě. Nesmí to být ale ten jejich.

Váhy se budou nenápadně chechtat tomu, jak může mít nějaký nadutě vyhlížející tvor nemožně nevhodné vystupování, případně se doplňuje i se svým protějškem.

Štír se vydrží smát hodiny, když se dozví s jakým týpkem se schází jeho bývalka.

Střelci si dělají rádi legraci pro legraci a když mohou dělat legrační překvápka na silnici, jsou v sedmém nebi. Smích je většinou přejde, když se z toho, z koho si utahovali a dělali dlouhý nos, že mají rychlejší vůz, vyklube silniční kontrola.

Kozorozi moc jemné žerty nectí a dokonce se mohou i urazit, když se jich někdo s nezištným výrazem zeptá, jestli nebude vadit, když v jejich autě posvačí. Ideálně koláč s drobenkou.

Vodnáři létají vysoko v oblacích a v jejich mysli se prohánějí legrační myšlenky, které si již v duchu rovnou konzultují s Freudem.

Ryby se rozzáří, když uvidí na louce čtyřlístek s beruškou, či konipáskem. Když bude vedle loužička, ve které se zatím stihne cákat s klacíkem bíle oblečené něčí děťátko, jejich štěstí bude úplné. Nesmí to však být jejich vlastní potomek.

Pro Dobrou kartářku Vs

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Komentáře jsou vypnuty.