Helen Stanku, cpc

Foto: Lia Paugsch

Redaktorka magazínu Dobrá kartářka

Redaktorka webu Kartářky světla

Moderátorka

 

Kdo jsem?

 Pro lidi jako jsem já se zažily výrazy , jako kartářka, vědma, někdo v tom vidí čáry a tak řekne čarodějka a já se spíše vnímám, jako takovou první pomoc pro bolavé dušičky, ale také člověka, který dokáže jasně říct co příjde.

Co je podstatou mé práce ?

Snad každý člověk někdy stojí v životě na rozcestí a vlastně neví kudy kam. Co bude dál a lidé se bojí neznáma. A málo kdo chce, aby se o jeho problémech šuškalo v okolí. Mí klienti sdílejí své starosti se mnou a přicházejí si pro radu.

Čím je zaujmu?

Kdysi mě oslovila jedna stará bulharská vědma a řekla mi , že mám jejich oči a patřím k nim, čili k ženám, které znají a vědí. Jsem rychlá a mé věštby se plní. Dovedu se velmi přesně, někdy až do udivujících detailů vcítit. Nedokážu vysvětlit to poznání, které mi přichází intuitivně. A lidem umím sdělit pravdu, aniž by je to srazilo. Naopak.

Minulý měsíc jsem třeba pomohla jedné paní s jejím trápením a je až neuvěřitelné, jak to funguje. S paní se rozešel její přítel a ona chtěla vědět, jestli se k sobě znovu vrátí. To v kartách neměla, zato tam mněla velmi rychle nový vztah. A opravdu za tři dny (!) se potkala s panem Božským a dle všeho i karet to vypadá, že jim to vydrží. I moje věštba pomohla překonat těžké období.

A čím ještě pomohu?

Součástí mé práce je i energoterapie. Čili dokážu lidem dodat potřebnou energii a životní sílu, aby snáze a s větším klidem zvládali své záležitosti. Pozná se to podle toho že ke mne lidé přicházejí vyčerpaní a zvadlí a odcházejí usměvaví, pohodoví a jako na obláčku. Takto dokážu fungovat i na dálku a je na každém, aby si zvolil jakou formou chce mé služby využívat.

A jak to věštění vlastně funguje ?

A to je něco, co přesně nikdo neví. Existuje o tom pár teorií. Já bych to ze své praxe viděla na vnímavost vůči energiím. Schopnost je vycítit a vnímat a posléze přetransformovat skrze jakékoliv orákulum do lidské řeči. Ze své praxe mám vypozorováno, že orákula fungují na základě synchronicity. Například vykládací karty nesou rozličné druhy energií. Člověk si přitáhne neomylně právě ty, na jejihž vlně pluje právě on. A jistě nebudu první, kdo věří, že to funguje. I v bibli se píše o třech králích, mázích, čili lidech citlivých a vnímavých na energie, které král Herodes poslal nalézt dítě, jež mělo předpovězeno, být pro Herda hrozbou. Král Artuš měl svého Merlina. A francouzská královna Kateřina Medičejská  svého Nostradama. A tak bych mohla pokračovat.

Nebojte se na mě obrátit se svými problémy. Tak, jako mnoha dalším lidem, ráda pomohu i vám. Hledám vždy cestu k tomu, abych pomohla dosáhnout vašich met.

Vědma probouzející intuici

Mohu poodhalit závoj budoucnosti. Probrat vztahové otázky i cesty vašeho osudu. Poradit jak získat to, po čem toužíte. Nejdříve se však podívám, jestli tyto sny nejsou chimérou a jestli je to vaše cesta, nebo jenom ztráta času.

Mohu pomocí automatické kresby zdiagnostikovat stav všeho toho, co ve svém součtu udává vás a to čím si procházíte. Pomohu odsunout energetické bloky a znovu nastolit harmonický stav.

Duchovní průvodci

Znáte své duchovní průvodce?

Můžeme se snimi seznámit.

Lidová magie

Mohu poradit drobné rituály lidové magie našich babiček přímo pro vás a vaši momentální potřebu. Poradím které bylinky vysadit na zahrádce a které nesmí chybět doma a proč.

Už jste si nechali věšit z křišťálové koule?

Z tarotvých karet, mariášových, z run? Mohu vás tyto dovednosti naučit.

Posílení šestého smyslu

Cesta k vlastní duši, ke svému já, k tomu, když najednou víte, vnímáte, cítíte a řídíte se neomylným kompasem poznání, jemuž se naučíte důvěřovat. Provede vás peřejemi a navede na cestu k cílům, s kterými se vaše duše narodila. V momentě jejich zapomnění lidé upadají do bezcílné šedi a pouze přežívají.

Věci chodí, jak mají.  Aktivace vyšší intuice v mém provedení je práce se specifickým typem energií, kde otevírám více vrstev a s těmi pracuji. Napojení na duši – tak bych tomu řekla, je to, co člověka probouzí a duše je  element, který člověka vede. Tak laskavě i pevně, jak je to jen možné, když se spojuje božská podstata s lidským hrubohmotným tvorem v nás…

U každého to způsobí jinou startovní směs s jiným systémem odpalování. Je to však božsky nádherné… najednou přestáváte stát, přežívat, ale cosi vás vytrhává z průměrnosti a vy jdete…. pokud je to vaše cesta, pak se potkáme i my.

S přáním krásného dne
Helen Stanku

Od svých klientů mám ráda zpětné vazby. Tady jsou některé z posledních zpětných vazeb:

Byla jsem tu v únoru, řekla bych, že skončily peripetie s prodejem domu, našla jsem lepší makléřku na prodej… dům se prodal, sehnala jsem novou, dobře hodnocenou práci. Víc si vím rady s lidmi okolo a předvídám, co od nich čekat. Lépe je vnímám.To mi velmi pomáhá.

Š.

10.9. osobně

——————————————————————————————————–

Začalo to prasklým slepákem. Od té doby jsem vnímala více věci mezi nebem a zemí… Od aktivace u Vás je to intenzivní. Vnímám energie světelné koule, stříbrné, vibrující, skupiny duchů… Přichází mi spousty nápadů, které čekají na realizaci… Miluji cestování a najednou naskytlo se mi hodně příležitostí k cestování.

A.

13.8.  osobně

——————————————————————————————————–

Když jsem šla od Vás, byla jsem ucelená a plná energie. Pohlo se mi to v práci, získala jsem lepší práci a konečně jdu učit, jak jsem původně chtěla. Vztah – začala jse vidět věci, které před tím vidět nebyly, najednou jsem si uvědomila, že dávám jenom já a druhá strana jenom bere. Přizpůsobila jsem k tomu své chování, postavila jsem se za sebe a výsledek je takový, že jsem si ušetřila čas. Bolí to, ale nemůžu jít proti sobě. Manžel mi zůstal a milenec se stal kamarádem.

H.

12.8.2019 osobně

——————————————————————————————————

…Sny – měl jsem sen o tom, že mi někdo do nějakých krystalků v pc nalil zelený jed. Druhý den můj pc postihla zelená smrt, monitor zezelenal a nakonec tam byly jenom bílé krystalky…

P.

e-mail z 16.8. 2019

——————————————————————————————————-

Dobrý den paní Helen Stanku. Chtěla bych vám poděkovat za aktivaci třetího oka. O velký kus mě to posunulo do předu. Děkuji vám.

S.

e-mail z 14.8.2019

———————————————————————————————————

 

Byla jsem u vás před třemi měsíci a prostě, napřed jsem chtěla jenom výklad a intuici jsem brala jako něco na víc. Byla jsem na rozcestí  a najednou  – je to hrozně zvláštní, že mě muži sami oslovují, dávají kontakty a i když jsem atraktivní, tak mě nikdo nikdy dříve neoslovil. Ať jsou malí velcí… to se začalo dít. Potřebovala jsem mužskou energii. Najednou nemám pocit, že mohu i muže, když mi nesedí odpálkovat, zatímco dřív bych brala i obyčejné kafe, jako relativní závazek. Je to i mužská vlastnost být fér… A to se dva měsíce nic nedělo. Já jsem byla dva měsíce taková zatvrdlá…  E.
———————————————————————————————————————————
Na dovolené  ve Španělsku nás nastěhovali do klidného pokoje v sedmém patře  čtyřhvězdičkového zařízení. Při procházce na promenádě mi došlo, že se do pokoje musím vrátit. Byl to zvláštní pocit nepříjemna, tak, jako bych čekala, že se něco bude dít. Přidala jsem do kroku a viděla jsem, že se v našem okoji svítí. Když jsme tam přišli, byla již v pokoji  tma, ale dcera nenalezla svůj mobil. Okamžitě jsme jej začali prozvánět a zvedla jej žena hovořící španělsky. Svojí španělštinou ze střední jsem jí vysvětlila, že to je mobil mé dcery, ať jej vrátí. Běželi jsme na recepci a vše nahlásily. Divně se na nás koukali a posílali nás věc nahlásit na příjezd policie, během čekání příjezd policie, jsem si uvědomila, že mám na pokoji další nezajištěné věci, které tam v tom zmatku zůstaly bez dozoru. Úprkem nahoru jsme v pokoji zjistily, že telefon je zpět a věci také. V hotelu nás poté přestěhovali do jiného pokoje. Vím, že mě intuice ochránila před ztrátou, nikdo mi nepomohl a vše jsem musela zařídit sama, ale dokázala jsem to včas. Vnímám, že se mi pomocí posílila moje osobnost.
T.
———————————————————————————————————————————
Dobré ráno Helen….byla jsem u vás 2.4….a chtěla jsem poděkovat vše co jste řekla mi tak nějak do sebe zapadlo a otevřelo mi to oči …stala se ale taková zvláštní věc….říkala jste že mám metatrona u sebe doma jsem si o něm přečetla že má pero a tak jsem si vzala pero a začala psát …x let pouzivam tiskací písmo…najednou jsem začala psát psacím písmem a začali mi chodit odpovědi ve verších…a jsem z toho docela překvapená a nevím co to znamená
A.
———————————————————————————————————————————
Krásný den Helen, jen jsem Vám chtěl napsat , že po návštěvě u Vás se evidentně věcičky daly do pohybu, návaly emocí, uvědomění, propojení se s novými událostmi, které mě posunuly, vyrazil jsem strachům naproti, sice je to teď jak na houpačce, ale mám pocit, že je to tak správně a věřím, že když vydržím tak se vše zase posune, alespoň z toho mám takové pocity ? Tak jsem jen chtěl, abyste měla alespoň částečnou zpětnou vazbu co se se mnou děje od Vaší návštěvy ? Děkuji a mějte se fajn .
AT
2.5. 2019
———————————————————————————————————————————

Dobrý den paní Helen,
uplynuly 3 měsíce a několik dní ode dne, kdy jsem u vás byla na aktivaci třetího oka a na základě naší dohody posílám zpětnou vazbu.
V mém životě nedošlo k žádným vnějším změnám a ty jsem ani v tomto časovém horizontu neměla v plánu.
Vnitřní změny, které jsem si přála byla schopnost lépe rozpoznat, kam v životě dále směřovat, jak zvolit správné rozhodnutí. Myslím, že se v tomto začínám lépe orientovat a taky si všímám, že když se mi děje cokoliv co je nepříjemné, naleznu za pár dní smysl toho proč se tak děje. Jinými slovy, vnímám že mi daná situace chce něco sdělit.
Na druhé straně cítím, potřebu dělat další kroky, abych nezůstala stát.
Proto vás chci požádat, o zaslání návrhů termínů na další sezení.

L.

———————————————————————————————————-

 e-mail 27. 2. 2019, 10:37

 

Dobrý den, paní Stanků.
V lednu jsem u Vás byla na čištění třetího oka a slíbila zpětnou vazbu.
Navenek se můj život nezměnil. Stejná práce, bydlení, beze vztahu, žijící asketický život osamělého člověka. Co se změnilo, je klid na duši. Jakoby vyrovnání se životem v důvěře, že je o mě postaráno a vše je, jak má být.
Hned po odchodu od Vás jsem všude viděla čtverky. Nevnímám moc numerologii, ale bylo to tak okaté, že jsem se večer podívala na význam čísla 4. Mimo jiné, znamená spravedlivost. O té jste vykládala po rituálu.
Takže děkuji. Pokoj a klid na duši stojí za to.
I.
e-mail z 6. 5. 2019, 12:23
———————————————————————————————————————————

Dobrý den Helen,

o víkendu na kurzu jsme se domlouvaly, že vám napíšu zpětnou vazbu na aktivaci třetího oka, kterou jsem u vás absolvovala v prosinci 2018.
Chci vám moc poděkovat, tato aktivace mi úplně obrátila hodnoty a běh života a to téměř okamžitě. Už když jsem odešla od vás, tak mi svět najednou přišel mnohem barevnější…jako když se díváte na černobílý film a v jeho druhé polovině už ho vidíte barevně. Díky intuici, kterou jste mi aktivovala, jsem se dostala k něčemu, co by mě před aktivací v životě ani nenapadlo a navíc bych nad tím mávla rukou, že je to blbost. Dnes mi to naplňuje duši štěstím a do budoucna se tím budu živit-prostě to vím :-D. Jistými „náhodami“ (na náhody nevěřím, proto ty uvozovky) jsem se dostala ke kurzu automatického nebo taky andělského psaní. Když jsem se na ten kurz hlásila, v podstatě jsem skoro nevěděla, o co jde, jen mi prostě něco říkalo, že tam mám jít, byl to velice silný pocit. Dnes touto metodou pomáhám lidem kolem sebe a okruh se zvětšuje i na lidi, které jsem nikdy neviděla. Zatím mám na to jen pozitivní reakce. Od aktivace u vás neuběhl ani půlrok a já jsem úplně jiná. Spokojenější, jistější, šťastnější a hlavně mám cíl, za kterým jdu. Už najednou přesně vím, co mám dělat v tomto životě a jsem si tím JISTÁ.
Takže ještě jednou vám moc děkuji za tuto aktivaci, která mi doslova otevřela oči-všechny tři :-D. Myslím, že máte obrovský dar a že jste ho využila pro pomoc ostatním, moc si toho vážím. Ráda bych svého daru využila stejně….byť pracuji jiným způsobem.
S pozdravem
LV
e-mail 28. 2. 2019, 12:40
———————————————————————————————————————————
 
 
dobry den pani Stanku, asi urcite si me nepamatujete, ale cca dva mesice zpatky jste mi delala vyklad. a hodne na vas v posledni dobe myslim ? ptala jsem se vas na jeden komplikovany vztah s jednou Svycarkou. rikala jste, ze to neni moje cesta.. pred par tydny jsem potkala nekoho, s kym se citim tak nejak, jakoze se vracim domu.. takovy hezky pocity ve mne jsou.. je dojemne, jak se o me stara.. je to moc hezky vztah, takovy ten pocit bezpeci a klidu ve me.. sice je to opet vztah na dalku, ale je to pro me lepsi.. a nakonec zadna vzdalenost nemusi byt problem.. rikala jste mi, ze mam v sobe hezke energie, moc jsem vam tenkrat neverila ?? ale ona je ve mne evidentne vidi taky ? je to vazne hezky..
a ptala jsem se vas na studium truhlare. rikala jste, ze je to opravdu dobry napad, ale ze tam bude nejake preruseni. a uz je to tady.. ? ale zase bude dobre, verim v to ?
dekuji vam za vse, tenkrat jste mi hodne pomohla..a ze srdce preji, at se vam dari ? s pozdravem V C
———————————————————————————————————————————

 

14. 10. 2020 11:16

 

 

 

Dobry den,pred rokem jsem byla u vas s kamaradkou /tu jste odcarovala/neuveritelne,dari se ji dobre..sedely jsme spolu u vas..ja se ptala na dite..jelikoz uz ted mi bude 39 v kvetnu..co jste nam rekla sedelo,vse se vyplnilo,i ted mam husi kuzi..me jste rekla,ze budu mit dite,doporucila jste mi rumovou terapii? a pak rekla,ze to budu muset resit s doktory,ze mam asi neco zuzeneho..neuveritelne..v lednu jsem byla u gynekologa,nic mu nerekla,dal mi hormonalni prasky a rozsiril mi ambulantne hrdlo..zase mam husi kuzi..pak jste mi rekla,ze bude asi prvne barak,ktery stavime a pak dite..barak se porad stavi,ale uz mame zavedeno teplo,elekrinu,vodu..nemuzu na vas prestat myslet a mam to porad v hlave,co jste mi rekla..bude mi 39 let,trosku panikarim a vsichni mi rikaji,at vyhledam odbornou peci..chtela jsem vas moc poprosit o vasi a karet pomoc..poslu klidne penize..ted jste na me vybehla v nejakem clanku,tak jsem si rikala,ze je to znameni,ze vas zkusim oslovit..dekuji za kazdou odpoved..mejte se krasne a preji hodne zdravi vam a vasi rodine.. M.

 

 
út 6. 10. 2020 21:30

Dobrý večer, Helen,

Chtěla bych Vám moc poděkovat. Pomohla jste mi?☀
Třetí Oko – změny začaly celkem rychle, přímo v místě třetího Oka se mi udělala boule ? Následovaly souvislosti, které mi docházely nejen z Vašeho výkladu karet, ale i z toho, co jsme si řekly. Přicházejí impulsy ke změnám, jak ohledně zaměstnání, tak i samotného bytí. Budu se učit nové věci, abych se mohla realizovat v něčem, co mě baví ? Zlá minulost, která mě táhla dolů je pryč. Na jednu stranu musím říct, že jsem razantně ukončila vztahy s některými lidmi, mám totiž pocit, že si s nimi vůbec nerozumím, cítím, že mi nepřejí nic dobrého, závidí a jejich názory mě vůbec nezajímají ?
Vztah s mužem – vím jak to dopadne, samozřejmě, že výborně ♥️
Mějte se krásně a věřím, že se ještě setkáme ?☀
L F

 

Dobrý den paní Helen. Byl jsem u Vás koncem listopadu 2021 na otevření třetího oka a domluvili jsme se na zpětné vazbě pro Vás. Rád proto plním. S dovolením začnu u Vás. To,co mne k Vám přitáhlo se nemýlilo,udělal jsem dobře. Působíte příjemně, hodně posloucháte, je z Vás trošku možná cítit určitý i pochopitelný odstup,avšak ne nezájem. Spíše možná malinko nedůvěra k mužům, ale to je Vaše osobní věc samozřejmě. Co se týká prohloubení mě intuice. Po cestě od Vás jsem byl jak omámený,mel jsem menší potíže s orientací, takže jsem se z metra na Opatově motal jak včela na jaře ?. Potom dlouho nic pro mne „revolučního“,jakoby vše přicházelo postupně po kapkách. Uplynuly více než 3 měsíce a já vnímám sám na sobě,že se vnitřně vracím do svého dětského vnímání, jen s velkýma prožitýma zkušenostma a možná i určitou životní moudrostí. Raduji se z maličkostí, nemam potřebu posuzovat nic a nikoho,vím že každý je na své cestě. Prohloubila se mi zásadně předvidavost,někdy až těžko pro mnohe uvěřitelně. Dívám se na každého jinak, víc z něj čtu a cítím. Což při mém dávnem odstupu od pokrytectví je někdy zajímavé ?. Jsem jakoby veden k velké čistotě,vnitřní i vnější. Intenzivně vnímám MOC slova, věty. Zároveň jsem ještě více přímý a otevřený ke všem jak v osobním, tak pracovním prostředí. Ustupují obavy a strachy, přestávám na čemkoli lpět. Jsem sám se sebou moc rád ?. Když jste se mne ptala ,proč chci pomoci prohloubit intuici,říkal jsem Vám, že si přeji ještě radostnějsí život pro mne i mé okolí. Jsem na dobré cestě. Mockrát Vám děkuji a zároveň bych se rád k Vám objednal na výklad karet. Mám ale raději osobní setkání. Pokud byste našla ve svém životě prostor na hodinu výkladu v nějaké dohledné době, budu za to rád. Mějte se hezky. S úctou J.Š.

Kontakt

 

www.cestyksobě.cz

Helen Stanku, Šepot intuice

https://www.prozeny.cz/clanek/zena-ktera-vidi-do-budoucnosti-to-je-helen-stanku-42-60032?fbclid=IwAR0uCDuAzFBCpatEzjoIVk0xKi_tXQHez38cipTEh8UAGA9dqlYpL9NcoJs

www.zena.cz

www.ceskatelevize.cz

www.zenydivky.cz

https://www.novinky.cz/zena/styl/493809-kartarka-helen-stanku-nejcasteji-se-lide-ptaji-na-partnerske-vztahy.html

www.extra.cz –  http://www.extra.cz/nechala-jsem-si-aktivovat-treti-oko-jak-se-to-dela-co-mi-to-dalo-a-proc-do-toho-musite-jit-i-vy

www.extra.cz

https://brno.rozhlas.cz/host-apetytu-helen-stanku-7906396?fbclid=IwAR0LBHBphP3wDqe6dqCoXYdRQYIhM8vgAhvuubjvGQ6MBOUqGvRuRC2yPjE

https://www.frekvence1.cz/radio/zaznamy-poradu/press-klub/helen-stanku-v-kartach-vidim-uplne-vsechno-radeji-si-je-necham-vylozit-od-kolegyne-ta-me-muze-trochu-setrit.shtml?fbclid=IwAR3XAsWmdeqcaEahHXdWWpTwn7nqIuFjPu0zxtwRbYQIZjl9D3olyDpZ5g8

https://www.expresfm.cz/aktualne/ostatni/upgrade-vlastni-intuice-otevrete-treti-oko-a-vyhnete-se-nastraham-zivota/?fbclid=IwAR1OemWAUTY32PM3evYDrbOoQJdIZMUf-ev9MYnZQUoHAhEXKrenFZDAiD0

 

Můžete využít:

Výklad karet osobně

Délka výkladu je 30 minut, místo Praha, Nerudova ulice 240/33
Cena: 1500,- Kč

 

  • objednat  na 777493129
  • Vámi navržený temín vždy potvrzuji SMS zprávou, kde je uveden přesný čas, kontakt a adresa.
Aktivace třetího oka pro jednotlivce

Pouze osobně, místo Praha.
Cena: 3000,- Kč

  • objednat na 777493129
  • Vámi navržený temín vždy POTVRZUJI SMS  zprávou, kde je uveden přesný čas, kontakt a adresa. Pokud vám nedorazila, prosím kontaktujte mne ještě jednou.
Výklad karet po telefonu

 

Délka výkladu 25 minut, já volám vám.
Cena: 1500,- Kč

 

Výklady po e-mailu neposkytuji.

 

Pokud ihned nereaguji na vaši SMS, či telefon, prosím o strpení, není to pro to, že bych se s vámi nechtěla skontaktovat. Někdy jsem tak zavalena prací, že je mimo mé možnosti reagovat rychleji.

 

Termíny výkladů po tel. bývají zpravidla do dvou až 14ti dnů od připsání platby. V dohodnutý temín mi pošlete SMS ve znění ,,můžeme“ a já vám ihned volám. Jde o to, že to klient potřebuje akutně a snažím se vyhovět.

Pro výklad karet (po telefonu) prosím platbu předem po dohodnutí oboustranně vyhovujícího termínu.

Prosím pak platbu předem na účet. Platební dispozice zašlu po vzájemném dohodnutí termínu. Bohužel se mi poslední dobou vyskytlo více případů, kdy mi byly zasílány platby, aniž by byl předem stanovený termín a někdy i bez dostatečné identifikace. Z těchto důvodů prosím o dodržení posloupnosti nejdřív dohoda termínu, pak teprve platba i pro ty mé milé klientky a klienty, kteří znají mé platební kontaktní udaje již z minula.

  • objednat na 777493129
  • Před odesláním platby si domlouváme předběžně nejbližší možný termín.
  • V daný termín mi pošlete SMS, že mohu volat a já vám volám během okamžiku zpět a realizujeme výklad karet po telefonu.

 

  • Pro okamžitý výklad karet mě můžete také zastihnout online na naší zpoplatněné telefonní lince 906506050 cena spojení je 50,- Kč/min. pod klapkou 1 , ev. si zajistit výhodnější předplacenku, kde si můžete zakoupit kredit již od 30,-Kč/za min. Prosím zkontrolujte však, jestli jsem nyní on-line. Poznáte to tak, že u mého obrázku bude zelený puntík. Když mě tam nenaleznete, nebo mám puntík oranžový, nedovoláte se. Nejčastěji bývám k zastižení kolem 20 té hodiny večerní, nekolik dnů v týdnu. Info naleznete zde, nebo na  www.kartarkysvetla.cz 
  • Výklady po e-mailu neposkytuji.

 

Komentáře jsou vypnuty.