Návod k výkladu na partnerské vztahy

Když si nejste jistí, zeptejte se karet. Přinášíme návod jak. Někdy si život tropí legrácky a najednou se nic v životě nejeví stálé. Do duše se začínají vtírat pochybnosti a vy nevíte kudy dál.

Se svými starostmi se můžete svěřit kartám. Pokud již jste zkušená kartářka, jistě doma máte svůj osahaný balíček karet, které vás bezpečně provedly všemi možnými životními etapami. A pokud ne, nezoufejte a pojďte s námi objevovat pravdivost a moudrost karetních výkladů. Jedno důležité pravidlo je, umět se karet zeptat. Pro ty, které doma vlastní taroty nemají mohu doporučit náš kouzelný prográmek zde https://www.dobrakartarka.cz/vyklad-karet/vyklad-karet-online-zdarma/ 

Je však potřeba si karty pokládat, či zapisovat, které padly, podle připraveného schématu. Zkušená kartářka se koukne vidí, ty, které teprve začínají si mohou významy karet přečíst v kouzelném prográmku a kombinovat. Často se ptáte na to, jak je možné, že to funguje. To prosím děláte vy! Vy si nesete svůj nezaměnitelný balíček energií a věštecké karty jsou naprogramovány k tomu, že tyto energie snímají. V každé kartě je jiná energie a tyto energie si budete přitahovat. Je to podobné, jako s písničkou. Budete si pobrukovat písničku o tom, jak vás smůla provází, vcítíte se do toho a ejhle – děje se. Dáte si gregoriánský chorál, nebo něco pozitivního a bude vám skvěle. Život vám to začne zrcadlit. I vaše okolí vycítí vaše vyladění a stejně tak karty. Pro specialistu ve svém oboru je otázka chvilky, poradit si s přáním klienta, protože se svojí činností zabývá řadu let a neustále se zdokonaluje. Stejně tak pro kartářky stačí se vyladit na klienta, jeden pohled do karet a ví co se děje. A pak je dobré se umět ptát. Zkusíte si to také?

Vymíchejte svůj balíček, sejměte, myslete při tom na tyto otázky a pokládejte karty podle schématu:

  1. Co mě drží v současném vztahu?
  2. Co mě táhne k novému partnerovi?
  3. Co mám udělat?
  4. Jak to mám udělat?
  5. Čeho tím získám?

 

V kartách se hraje s upřímostí. Projevuje váš současný partner takové vlastnosti, že víte, že se na něho můžete vždy spolehnout? Dokázal by ten druhý, byť vás nyní přitahuje všechno toto stejně, nebo lépe? Jak moc jsou vážné důvody, které vás nutí ukončit vztah, který jste chtěli vidět životním? Komu tím ublížíte? Komu tím pomůžete? Kam vás to dovede? Jste dostatečně silní to ustát, třeba i bez opory nového partnera?

Šťastnou ruku i osud přeje Helen Stanku

Ps.: Můžete také využít některou z našich on-line kartářek. Jsou diskrétní a máte je vždy po ruce, jako svůj telefon.

 

Komentáře jsou vypnuty.