Laguz

Výklad karet online zdarma: Jednejte intuitivně a rozražte stojaté vody. Na základě synchronicity jste si přitáhli magickou runu Laguz. Runa s názvem Voda vás vede k pohroužení do sebe a naslouchání své intuici. Je o cestě k vašemu nitru a podvědomí. Laguz je symbolem vody, měsíce, změn a toho, co je nevědomé. Vyzrcadlí a zvědomí to, co je na vědomé úrovni zatím skryto. Laguz je o řece života a řízení se stříbrným hlasem své intuice. Můžete přestat ukrývat své skutečné city. Díky tomu změníte svoji realitu. Laguz pomáhá, když je zahrazeno něco, co má volně plynout. Runa Laguz dává pozitivní odpověď na otázky různého charakteru. Odpověď zní ano. Runa Laguz je zasvěcovací runou do vyššího života. Každé zasvěcení ale nese zkoušky, čili i runou zkušenností a různých zkoušek. Sudička Kale s níž bývá spojována někdy věci zahalí a překroutí. Vedeni očima srdce a duše víme co je správné.

.

Pokud ovlivňujete svoji realitu podle učení Vadima Zelanda, runa Laguz vám může být velmi silnou pomocnicí.

Živlem runy Laguz je Voda, rostlinami všechny léčivé byliny a lekníny. Ve znamení zvěrokruhu jí náleží Ryby. V tarotu karta Velekněžka. Číselná hodnota runy Laguz je 14.
V otázkách zdraví zastupuje močové cesty a ledviny.

Laguz se ve formě talismanu vyplatí mít sebou na cestách. Zajistí bezpečnou pouť až do cíle. Při zkouškách pomáhá rozjasnit vystresovanou mysl, nalézt opět sebe sama a podat ten nejlepší výkon jakého jste schopni.

Jako léčitelská runa vám formou amuletu pomůže vycítit, co se ve vašem těle děje a usnadní proces léčení.

V metané runové věštbě rovně: Užitečné kontakty, intuice.
Odvráceně: Stavění všeho pouze na logické analýze.

Pro Dobrou kartářku Helen Stanku

Ilustrace: Tereza Valášková

Komentáře jsou vypnuty.