Thurisaz

Výklad run on-line: Runa Thurisaz je jednou z nejmocnějších run. Dle rčení dávných legend je pásem blesku seslaného z nebe. Božským světelným kladivem, jímž Thór odrážel rušivé útoky obrů. Titánských vyslanců nepřátelských sil chaosu. Thórovo kladivo Mjollnir chrání a odráží útoky negativních sil. Chrání tak soulad a řád. Thór pomocí svého kladiva statečně odrazil síly zla a ochránil Midgard a Ásgard.

Kdysi se v severských zemích pokládalo kladivo do nevěstina klína, aby zapudilo neplodnost, a naopak posílilo harmonii a plodnost.

Thurisas se pojí s magickými silami, je trnem chránícím růže.

Vizualizací této runy vysíláte ochranné síly, které ničí vše, co by vám mohlo škodit. Je však velmi silná a pokud nejste zcela pevní a jistí, může se vám vše vrátit jako bumerang.

Pokud si vás tato runa přitáhla jako runa tohoto dne, bylo by vhodné připravit se na potíže všeho druhu. Boj o štěstí. Runa ve veštecké verzi je o nepřízni osudu, neštěstí, prokletí, zakletí, uhranutí, černé magii a apod.  Tedy pokud věci nejdou podle vašich představ, zamyslete se nad známém qui bono, čili komu to prospěje. Ať tak, či tak, myslete na to, že nepotřebné negativní energii lze vnímat jako infekci a dokud škodí, je to jako se špatným programem v počítači. Také se nedoberete kýžených výsledků, dokud nepoužijete antivir, ve vašem případě popřemýšlejte o kvalitním energetickém spirituálním očištění.  Když vycítíte nebezpečí včas, můžete mu předejít. Je potřeba velmi opatrného jednání. Lehkomyslnost vás semele.

 

V lásce počítejte se smůlou, potížemi, zmatkem a nedokážete to ovlivnit. Potíže překoná jedině opravdová láska.

 

V povolání je potřeba učinit nepříjemné změny. Možná jste varovné signály dost přehlíželi a nyní se to nakupilo. Přijde to jako blesk z čistého nebe.

 

Jako amulet umí runa Thurisaz chránit harmonii a pořádek. Odráží negativní síly.

Jako talisman ochrání před začarováním.

 

Božstva Thór

 

Znamení zvěrokruhu: Střelec

 

Tarotová karta: Císař

 

Strom: dub

 

Bylina: netřesk

 

V léčitelství ukazuje na srdce.

 

Pro Dobrou kartářku Helen Stanku

 

 

Komentáře jsou vypnuty.