Kenaz

Runový výklad online zdarma: Na základě synchronicity jste si přitáhli runu Kenaz. Nechte tento symbol sebou projít. Vstřebejte jej. Dává sílu. Nese vám citelný úspěch díky vaší vlastní píli. Kenaz je jako žhnoucí pochodeň. Dává ochutnat poznání a plodné louče zářivých myšlenek. Budete kreativní. Runa Kenaz se ukazuje všude tam, kde je tvůrčí princip i vášeň. Je energií  vitality. Nese chuť na sobě zapracovat. Odhalit slabá místa a zacelit je stejně tak ochotu pomoci nejenom s dobrou radou i druhým lidem. Tak, jako se dříve lidé chránili ohněm před divokými zvířaty, stejně tak i Kenaz umí chránit.

Amulet s vyobrazením Kenaz pomáhá početí, chrání před požáry i a popáleninami. Jako talisman regeneruje síly a zajišťuje příliv chutě k práci, radost tvůrčí sílu novým věcem a zároveň pomáhá před výbuchy nekontrolovatelného hněvu.

Runa náleží živlu Ohně.  Její rostlinou je heřmánek. Sosna jí zasvěceným stromem. Astrologicky je přiřazena zrozencům znamení Berana. V tarotu si rozumí s kartou Císař.

 

Pro Dobrou kartářku Helen Stanku

Komentáře jsou vypnuty.