Uruz

Runový výklad online zdarma: Na základě synchronicity jste si přitáhli magickou runu Uruz. Uruz je o houževnatosti a vytrvalosti. Říká, ať nepolevujete ve svém snažení a zároveň ukazuje vaší skutečnou sílu spočívající v tom, umět věci dotahovat do konce. Jedině tak vám přichází štěstí. Vy si všechno vždy musíte zasloužit sami, ačkoliv jiným to padá do klína snáze. A proč? Protože vy na to máte. Máte na to dokázat realizovat své touhy vlastními silami. Bez práce nejsou koláče. Záleží na vás, jesli a jak se rozhodnete. Na svět se umíte dívat střílivě a víte, že pomocná ruka roste z vaší paže. Záleží na vás, co získáte. Věci si ale také v žádném případě nenecháte krást a svá pole si jako správný hospodář umíte hlídat před škodnou.

V lásce čelíte překážkám, které se dají zvládnout. Jen se nedat otrávit. Může váznout komunikace a strach oslabuje. Není čas na přecitlivělost. Pod tím vším se nenápadně táhne mužská sexuální síla. Pro nezadané – dnes není čas na nová dobrodružství, ale spíše práci na sobě a svém světě a vyřízení starých restů.

V práci jste vhozeni do kola rivality. Je to zkouška, kdy se můžete posbírat a uvědomit si, že na to máte. Vyjdete z toho posíleni. Neustupujte a prosazujte se pevně. Buďte silní jako dub.

Runa Uruz se pojí s živlem Země. Ze stromů jí je přiřazena bříza a rostlinou je houževnatý mech. Ve znamení zvěrokruhu je přiřazována ke znamení Panny. V tarotu ke kartě Soud.

Runa může posloužit i jako talisman – pomáhá soustředění, vytřídit priority, pomáhá v učení a hlavně zažití novým věcem. Nové věci přitahuje.

Amulet z runy Uruz doplní energii, pomáhá uzdravovat tělo i duši, zajistísílu,  odvahu a vytrvalost.

Uruz říká, že pánem svého osudu jste vy. Podle toho, kolik energie vložíte do toho, abyste získali své štěstí, tolik šěstí k vám příjde. Vlastně to ani není štěstí, ale je to odměna za váš pot a píli. Život máte ve svých rukou a bude vám přáno.

Při  metané věštbě vrhem run:

Rovně:         Nový začátek, změny k lepšímu.

Odvráceně:  Lajdáctví, špatné, až agresivní vlivy okolí.

Pro Dobrou kartářku Helen Stanku

Komentáře jsou vypnuty.