Horoskopy od Ravena na květen 2019

Beran
Zdraví, práce a celková vitalita jsou a budou v pohodě, ale vyskytnou se problémy ve spolupráci a v oblasti partnerské, je velmi dobře možné, že začnou zničehonic skomírat původně plamenné sliby od partnerů a partnerek nebo se ve vztahu objeví a projeví prvek určité vypočítavosti, která zatím nikdy žádnému vztahu neprospěla a na délce a spokojenosti nepřidala.

Býk
Obecně se dá říct, že Býci na tom budou dobře v oblasti práce, sportu a cvičení, budou takzvaně k neutahání, v jejich znamení se hned zkraje, 4. května odehraje Nov, spojení Slunce a Měsíce přímo ve středu znamení Býka. V druhé polovině května lze očekávat zlepšení ve vztahové rovině, pokud se musely řešit jakékoliv komunikační problémy, tak se většina z nich vyřeší a život opět pokluše dál.

Blíženci
Vztahy budou celkem v pohodě a je i dost pravděpodobné, že nezadaní Blíženci si najdou nový hezký vztah, který bude mít šanci na přežití do dalších let. Blíženci budou mít plno plánů do budoucnosti a většina z nich se později uskuteční. Konstelace jsoui dobré i na jakoukoliv zamýšlenou změnu v pracovní sféře, pokud současná práce funguje, objeví se v květnu nové nabídky nebo další možnosti třeba i pro samostatnou vedlejší práci.

Rak
Ve znamení Raka je Měsíční vzestupný uzel a stejně tak bude na vzestupu i jakákoliv račí kariéra, to se týká obzvláště Raků, směřujících vzhůru na poli uměleckém nebo i esoterním, dobré konstelace jsou i pro Raky – sportovce a sportovkyně. Budou mít v sobě plno energie, takže jít s Rakem na taneční zábavu bude docela riskantní, může vás utančit k smrti a ještě se bude divit, jak to, že s ním nebo s ní nedržíte krok.

Lev
Všechno půjde celkem dobře, ale může se stát, že budete muset najednou řešit něco důležitého, co se bude týkat práce nebo bydlení. Vztahy se jeví jako celkem pohodové nebudete muset řešit nevěry nebo rozchody, i kdyby váš partner nebo partnerka cítili nutnost řešit jakýkoliv vztahový problém, tak, pokud k tomu sami nebudete mít chuť, stačí, když to necháte a vše se upraví jakoby samo od sebe.

Panna
Říká se, máj, lásky čas, ale jako vždy a všude, i zde se najdou výjimky, v tomto případě to budou s hodně velkou pravděpodobností právě Panny, pro které letošní květen bude představovat spíše starosti ve vztahové rovině, než nesmírnou radost. Přestože zdraví bude sloužit a práce se také najde, tak nemusí být každá Panna šťastná, zvláště pokud bude mít dojem, že jí něco podstatného chybí ve vztazích.

Váhy
Přestože Váhy většinou budí dojem, že jsou vyvážené, klidné a harmonické, čeká na většinu Vah něco jako životní zkouška. Ať už se bude jednat o rovinu vztahovou, pracovní, zdravotní nebo podnikatelskou a výdělečně činnou, z každé této oblasti vykoukne osud s nějakým překvapením a bude Váhy testovat, jak jsou na nečekanou situaci připravené. Vše se dá shrnout do konstatování, že v květnu 2019 se Váhy rozhodně nebudou nudit.

Štír
Pro Štíry bude květen celkem klidný a pohodový, zvláště pro mladší Štíry. Mohou se sice vyskytnout problémy se sháněním práce a řešením otázky hmotného zabezpečení, ale do konce května budou Štíři alespoň vědět na čem ve skutečnosti jsou. Na druhou stranu se s velkou pravděpodobností dožijí milého překvapení ve vztahové rovině.

Střelec
Přesně jako dříve, budou i nyní, v květnu, Střelci patřit k osudové elitě. Se vším si budou vědět rady a pokud se do něčeho pustí, tak to dobře dopadne. Nebude ani příliš divu, protože na jejich straně stojí Fortuna, Štěstěna nebo Jupiter, představující šéfa bohů, kterému jsou ostatní bohové naklonění. Mít takovou silnou konexi, to už bývá většinou znát.

Kozoroh
Novinky, starosti, naschvály, ale i řešení a snaha o domluvu, to vše vstoupí do osudu většiny Kozorohů.. Kozorozi se nyní, v květnu, budou projevovat jako mistři úniku před nevýhodnými nabídkami a odborníci na krizovou komunikaci. Pokud si nebudete s něčím vědět rady, běžte za zrozencem tohoto znamení a vše se rychle vyřeší.

Vodnář
Po dlouhé době si Vodnáři konečně oddechnou, protože z jejich znamení odchází nositelka drobné smůly – Černá Luna. Květen bude pro většinu Vodnářů měsícem šťastné inspirace a dobrých nápadů. To se projeví hlavně v oblasti pracovní a výdělečně činné. Pokud byly ve vztahu krize, urovnají se také.

Ryby
Na znamení Ryb bude v květnu působit hlavně planeta Neptun a potom také Černá Luna, nositelka celé řady nevýhod a nesnází. Ryby se budou projevovat spíše jako lidé uzavřených, mlčenlivých povah, než že by hýřily humorem a bezuzdnou náladou. Je možné, že během května získají pověst introvertních morousů, ale přes léto přece jenom trochu roztají.

Pro Dobrou kartářku Raven Argoni http://www.argoni.com/

Komentáře jsou vypnuty.