Ravenovy horoskopy na únor 2020

Beran
V únoru na vás čeká poněkud složitá situace, protože zdraví a práceschopnost budou celkem v pořádku, práce bude rovněž fungovat, to znamená, že by se nemělo stát, abyste třeba přišli o práci, ale pozor na podnikání, to nevypadá moc dobře. Samostatná pracovní činnost, vzhledem k tomu, že do znamení Berana právě vstoupila Černá Luna, bude spíše sázka do loterie, než jistota, na které by se dalo stavět. Stejně tak nemusí být jisté vztahy, i když jste si třeba zrovna nedávno lásku přísahali.

Býk
Právě nyní je Býk pevné a neochvějné znamení, které si stojí za svým a neustoupí ani o krok. Zdraví bude v pohodě, vyhnou se vám virózy i chřipky a pokud by na vás přece jenom něco „sedlo“, tak se z toho rychle dostanete, práce bude fungovat, peníze budete mít a stejně tak i vztahy budou fungovat spíše takové ty dlouhotrvající, „věčné“, na které se můžete spolehnout. Pokud ještě nikoho nemáte, ale pilně hledáte, může být docela dobře právě únor 2020 měsícem, na který budete dlouho (s láskou) vzpomínat.

Blíženci
Pocítíte příliv energie, možná se stane, že z hromady nemocných lidí zůstanete práceschopní pouze vy, ale ostatní vám budou věřit, tak je nesmíte zklamat. V oblasti vztahů se může docela dobře přihodit něco zajímavého a pěkného, vypadá to na nečekané setkání s někým, kdo by vám mohl vyhovovat i jako životní partner, ale musíte samozřejmě dávat dobrý pozor, neplatí to pro každého, kdo vám v únoru 2020 přeběhne přes cestu. Z hlediska zdraví si vzpomeňte, kdy jste byli naposledy u zubaře.

Rak
Téměř pro všechny Raky by měl být únor 2020 veselý a téměř bezstarostný. Možná lehce s výjimkou Raků, kteří musí měsíčně platit nájem, vodné, stočné a elektřinu, protože i když je rok 2020 přestupný, tak 29 dnů na jeden měsíc je přece jenom málo a podle průvanu v peněžence to může být znát. Takže si dávejte pozor na finance a trochu se též mějte na pozoru před viry, bakteriemi a jinou drobnou havětí, která bývá o to víc nepříjemná, o co je méně vidět.

Lev
Už jste někdy přemýšleli o zaměstnání v cirkuse? Možná vám tato otázka připadá nesmyslná, ale pozor, ona souvisí s tím, že mnoho Lvů se bude během února 2020 zaobírat otázkou, jestli by nebylo lepší dát výpověď a najít si nějakou lepší práci. Teď v únoru ještě ne, to by se skutečně muselo stát něco tak málo pravděpodobného, jako že by se vás jiná firma snažila přetáhnout k sobě a slíbila by vám i podepsala výrazně vyšší plat. Jinak by bylo lepší odložit podobné úvahy až na červen tohoto roku.

Panna
Pracovní záležitosti by měly být u Panen v pořádku, jakékoliv změny v tomto smyslu už měly proběhnout a nyní bude čas začít řešit vztahové problémy – co dělat, když mě ten druhý nechce, popřípadě, co dělat, když mě chce někdo, koho já nechci. Není to tak úplně jednoduché, zvláště v dnešní, přízemní ekonomikou vyšívané době, všichni na sobě nosíme stejnokroj ekonomických otroků a zvláště v životě některých znamení, mezi něž v současnosti patří i Panny, to může být tak trochu problém.

Váhy
Na první pohled šťastné a veselé znamení, radost pohledět. Ale pod povrchem stále ještě zůstává plno problémů nedořešených, nakousnutých, nestrávených a pokud samy Váhy nebudou chtít být od osudu pokousané či poškrábané, budou se muset snažit dořešit bývalé nebo bývalá partnerství a udělat si jasno, týkající se současného vztahu. Všechno ostaní, zdraví, práce, kondice, střecha nad hlavou a pár dalších drobností zůstanou v pohodě beze změny.

Štír
Starosti mohou trochu dělat práce, podnikání a vzdělání. Štír se bude v únoru 2020 projevovat jako aktivní a činorodé znamení a současně se pro celou řadu Štírů najde plno zajímavých příležitostí a možností, kde své dosud skryté schopnosti projevit. To se týká jak pracovních, tak i sportovních zájmů a činností. Pro Štíry zde bude platit jedno důležité pravidlo – vždy budete úspěšnější, když se nebudete snažit jen sami za sebe, ale spíše se zkusíte zapojit do hry ve skupině nebo i větším kolektivu.

Střelec
Překypování aktivitou bude v únoru platit prakticky pro všechny Střelce. Z hlediska postavení planet na noční obloze je právě nyní důležitá přítomnost a působení Marsu, který můžeme směle považovat za astrologický testosteron. V práci se bude Střelcům dařit a stejně tak se bude dařit i v rodině, ve vztazích, vždy budou mít Střelci dominantní postavení. Jediné, na co by si měl každý Střelec dávat pozor, je hospodaření s časem. Pokud nebudete svým vlastním časem příliš plýtvat, dosáhnete pocitu spokojenosti a seberealizace.

Kozoroh
Jak vždycky říkám, plno planet v jednom znamení – toť Kozoroh. V poslední době bychom mohli spíše říkat Kozoroh hojnosti. Pro Kozorohy je nyní typická chuť do práce, popřípadě do jakékoliv umělecké činnosti. Nebylo by dobré Kozorohům v čemkoliv bránit nebo je jakkoliv srážet v rozletu. Partnerství s nejvyšší pravděpodobností vůbec řešit nebudou, bude je zajímat pouze jejich vlastní činnost. Zdraví by mělo sloužit, pandemie se Kozorohům vyhnou, stejně jako úrazy či nehody.

Vodnář
Vodnáři budou mít v únoru celkem rušno. Budou se snažit získat co nejvíce peněz, většinou prostřednictvím práce, popřípadě i soukromého podnikání. Rádi a s chutí se poperou s konkurencí, ale budou se vyhýbat jakémukoliv otevřenému soutěžení nebo střetu. Celkem budou úspěšní a mnozí Vodnáři, kdybychom viděli do čeho všeho se pustí a co zvládnou, by nám vyrazili dech překvapením nad jejich organizačními schopnostmi. Takže pokud máte šéfa Vodnáře, můžete být v klidu.

Ryby
Konečně se Ryby mohou uvolnit ze sevření Černé Luny, už jsem někde psal, že se Ryby mohou svobodně nadechnout, ale zrovna pro Ryby to asi není nejvýstižnější poznámka. Pracovní podmínky z osudového hlediska vypadají dobře, stejně tak vypadá i práceschopnost a kondice. Pokud tedy mají Ryby práci a hlavně pravidelný příjem, tak si nemusí v únoru 2020 na nic stěžovat. Koneckonců je pravděpodobné, že od 20. února může mít plno Ryb (řekl bych, že tak jedna třetina) narozeniny, tak je mohou bujaře oslavit.

Raven Argoni

Komentáře jsou vypnuty.