Ravenovy horoskopy na červen

Beran
Červen je ve znamení změn pro všechny Berany. Snad kromě jediné oblasti, to je zdraví, které by mělo být pevné a neochvějné a stejně tak by měla být i stabilní oblast práce a výdělečné činnosti, mohou přijít změny do partnerství, do bydlení, do plánů do budoucnosti, samozřejmě se nemusí všechny uskutečnit, ale bude o čem přemýšlet. V červnu se Beranům zjeví svatá pravda, že není dobré věřit každému, komu jsme zatím věřili.

Býk
Je to znamení, které už od své podstaty vyzařuje a vyjadřuje stabilitu. Pod vlivem Uranu se většinou chystají a uskutečňují pouze věci, které mají smysl, někdy dokonce i vyšší smysl a které stojí za to. Je tedy možné i uvažovat o prodeji nebo koupi nemovitosti, teď ještě by to speciálně pro Býky bylo celkem výhodné. Červen je možné využít i pro dovolenou a odpočinek. Možné bude i řešit otázku stěhování.

Blíženci
Prakticky všichni Blíženci budou mít možnost využít červen a červnové konstelace pro upevnění pracovních vztahů, zdraví bude sloužit, to vypadá dobře, je možné, že se něco málo negativního odehraje na rovině vztahové, partnerské a hlavně rodinné, popřípadě milenecké, ale pokud by se objevila nějaká krize, tak to bude jen přechodného charakteru. Čili je možné i nedorozumění s partnerem, které se ale brzy urovná.

Rak
Červen 2020 bude pro hodně Raků trochu zmatený, mohou se naskytnout nové nabídky pracovní, ale také se mohou vyskytnout situace v rodině, které je třeba buď řešit nebo alespoň uklidnit. Rak tedy bude mít nejenom funkci ochranitelskou vzhledem k lidem, které zná (mohou to být i příbuzní), ale bude vzhledem ke svému okolí působit též trochu jako psychoterapeut – sice amatér, ale s určitou úrovní, která se neodmítá. Občas mohou Raci mít díky své důležitosti i pocit štěstí.

Lev
Většina nositelů tohoto hrdého znamení bude během června lehce rozhozená, popřípadě i rozkolísaná, jak se říká, jako střední rolník, protože mohou zažít princip ztráty něčeho, na čem jim záleží, většinou to bude v oblasti pracovní, ale může to být i na rovině vztahů a to i vztahů partnerských. Všechno se během června uklidní, bude to chtít hlavně trochu aktivity a přesné zaměření na určitý cíl a potom už jen snahy nenechat si odvést pozornost.

Panna
Určitý pocit zmatku a nesoustředění se může projevit i v životě a existenci Panen, je celkem jedno, jestli půjde o ženy nebo o muže, stát se může prakticky cokoliv, co do života přináší pocit, že jdeme špatným směrem nebo že děláme něco špatně a že by bylo dobré své činy a myšlení lehce korigovat. Pocit nejistoty se může objevit právě a hlavně v první polovině června 2020, v druhé polovině už bude všechno lepší a hlavně přehlednější. Nejvíce energie Pannám spotřebuje rovina partnerská.

Váhy
Celý červen bude pro Váhy hodně náročný, na to se raději připravte už nyní, na začátku, kdy se všechno zdá být jasné a přehledné. Za pár dní tomu tak již nemusí být a bude to hlavně díky tomu, že se toho na Váhy sesype poměrně hodně. A všechno se bude tvářit důležitě. Najednou budete muset řešit věci, na které jste včera ještě ani nepomysleli. Jediná správná rada zní, snažte se na všechno soustředit a to, co máte udělat, si raději zapisujte, nespoléhejte se pouze na paměť.

Štír
Zrozenci ve znamení Štíra se v červnu 2020 obejdou bez větších problémů. Samy od sebe žádné problémy přicházet nebudou a každý, kdo Štírem být se honosí, si rozmyslí si jakékoliv problémy vymýšlet či vytvářet. Změny se mohou vyskytnout v oblasti pracovní a finanční, červen bude dobré období i pokud budete chtít něco prodat nebo se něčeho zbavit, ať už z jakýchkoliv důvodů, mělo by prostě vyjít skoro všechno, co si na začátku června naplánujete a vymyslíte.

Střelec
Všechno bude OK, drobné problémy se mohou vyskytnout asi tak v polovině června, s nejvyšší pravděpodobností budou takového toho rázu, jako že se třeba s drahou polovičkou neshodnete v názorech na dovolenou v zahraničí, tady bude platit, že když se budete chtít podívat k moři, tak klidně můžete, nic zlého ani špatného se nestane, jedině si budete muset všechno promyslet z hlediska financí, aby vám zbyly ještě nějaké prostředky na nájem a k utišení palčivého hladu.

Kozoroh
Výborné planety nad Kozorohy visí hlavně z hlediska pracovního a protože bitva o dobrá pracovní místa začne již v průběhu června 2020, mohou být Kozorozi rádi, že mají dobré konstelace jak na podnikání, tak na samostatnou práci jako OSVČ a stejně tak i v oblasti zaměstnání. Díky dobrým pracovním vztahům budou dobré i partnerské vztahy, protože partner se slušným pravidelným příjmem se automaticky stává ozdobou každého slušného rozpočtu jakékoliv domácnosti.

Vodnář
Poněkud složitější to budou mít v oblasti pracovní a partnerské právě Vodnáři. Neříkám, že něco bude špatně nebo, že se něco nevydaří či nepovede, ale opět bude všechno na téma starého dobrého popěvku, je toho hodně, nestíhám, mám zpoždění, málem mi ujel vlak, nemůžu být na dvou místech najednou, prostě toho bude hodně, ale při troše snahy a patřičného soustředění všechno stihnete, takže je i možné, že na konci června, pokud máte normální zaměstnání, dotanete přidáno.

Ryby
Stabilita a jistota ve všem, co Ryby podnikají, je už pomalu příslovečná a nejinak tomu bude i během června 2020. Ryby, které se věnují práci spíše duševní než manuální budou mít mnoho příležitostí ukázat co dovedou a dá se říct, že tomu bude odpovídat i adekvátní odměna za odvedenou práci. Ryby, které se živí spíše ploutvemi nebo lépe řečeno rukama, to budou mít o něco těžší, protože u nich se ukazuje možnost, že budou muset práci změnit nebo o ni přijdou. Vyrovnání by přišlo v příštích měsících.

Raven

Komentáře jsou vypnuty.