Finanční horoskop na červen

Tento měsíc bude o všem, jenom ne o klidných stabilních a stojatých vodách. Máme před sebou dvě zatmění. 5.června polostínové zatmění měsíce a 21.června prstencové zatmění Slunce. Ačkoliv u nás nepůjde vidět, do očí začnou bít změny, které si hodně lidí zatím nepřipouštělo.

 

2.-3. června konjunkce Slunce s Venuší bude přát všem možným novým nabídkám a hledání nových zdrojů příjmu. Bude dobré nebát se rozeslat životopisy, potkávat se s novými lidmi a nesedět v koutě. Štěstí přeje připraveným.

 

5.-6. června úplněk a polostínové zatmění Luny ve Střelci v kvadratuře na Mars, varuje před hádkami a nedorozuměními všeho druhu.  Také příliš zbrklé rozhodování o vašich penězích se nemusí vyplatit.

 

10.-13. června kvadratura Slunce s Neptunem varuje před smlouvami, které zavání nefér hrou. Tyto aspekty nahrávají podvodníkům, protože lidé budou důvěřivější než kdy jindy.

 

18.června vejde Merkur do retrográdu a pomůže oprášit staré známosti a projekty. Pomalu a jistě se na něčem půjde dohodnout. Možná pozlobí elektronika, či auto. Bude lepší investovat do opravy než hned kupovat nové věci. Mohly by se ukázat poruchové.

 

20.-21.června Slunce vejde do znamení Raka a novoluní bude s prstencovým zatměním Slunce. Tady mohou hvězdné vlivy přinést shodou okolností nepředvídané výdaje a nebo různé škody. Bylo by dobré se vyhnout debatám se šéfem a už vůbec o zvýšení platu! Ani úřední jednání nebudou příliš příznivá. Bude lepší přenést více svoji pozornost na soukromé pole.

 

25.června Venuše vychází z retrográdu a bude přát novým známostem, nabídkám, možnostem. Získávejte nové kontrakty, dejte o sobě vědět, inzerujte, cestujte, inovujte…Bavte se prací. To, co chcete získáte.

 

Konjunkce Jupitera s Plutem pomůže rozluštit záhadu, jak dobře investovat peníze a neprodělat. Ideální den pro to, založit si nový účet, či vybrat vhodný podílový vklad.

 

Hell

 

 

 

Komentáře jsou vypnuty.