Lorna Byrne – irská mystička jež vidí anděly

lorna-byrne-foto2Lorna Byrne se narodila do chudé dublinské rodiny v březnu roku 1955. Dávno před tím, než uměla mluvit, viděla Lorna anděly, s kterými komunikovala. Lorna vidí anděly stejně fyzicky jako vidí někoho, kdo stojí přímo před ní. To, že jí nezajímal fyzický svět kolem ní, přimělo ostatní si myslet, že není zcela zdravá, a byla lékaři označena za “retardovanou”. V roce 1971, když pomáhala svému otci v autoservisu, který vedl, se Lorna seznámila s Joem, což byl muž, kterého jí anděl Eliáš předpověděl jako jejího manžela. Vzali se v roce 1976.

Manželský život nebyl snadný, neboť Joe měl vážné zdravotní problémy a většinu času nebyl schopný práce. Manželský pár spolu se čtyřmi dětmi žil v chudobě. V roce 2000, opět jak předpověděl anděl Eliáš, Joe zemřel a zanechal Lornu se čtyřmi dětmi. Nejmladšímu dítěti bylo teprve pět let.

Lorna dál viděla a mluvila s anděly a jak říká “Byli mými učiteli a mými přáteli (a jsou dodnes)”. Když vyrůstala, andělé jí radili, aby nikomu neříkala, že je vidí. Nikomu to neřekla, dokud nenapsala svou první knihuAndělé v mých vlasech. Dokonce její milovaný manžel Joe věděl málo o tom, co viděla. Lidé přesto vždy tušili, že na Lorně je něco “zvláštního” nebo “výjimečného” a jak její děti rostly, šířily se o ní zvěsti a mnoho lidí k ní začalo chodit s prosbou o pomoc nebo vyléčení.

Už od jejího útlého věku jí andělé říkali, že jednou o nich napíše knihu. Vždy se tomu smála a nevěřila jim, neboť trpěla dyslexií a sotva uměla psát. V roce 2003 začala Lorna pracovat na své první knize a do jejího života vstoupili lidé, kteří jí pomohli. V květnu 2008 vyšla v Anglii a Irsku knihaAndělé v mých vlasech.

Andělé v mých vlasech je v současné době mezinárodní bestseller. Tato kniha byla přeložena do 27 jazyků a vyšla ve více než 50 zemích. Lornina druhá kniha Schody do nebe je rovněž mezinárodním bestsellerem.Andělské poselství naděje, Lornina třetí kniha, je podle Sunday Times (nejuznávanější anglické nedělní noviny) nejprodávanější kniha.

Lorniny fanoušci, nehledě na své náboženské vyznání, přijímají s nadšením její poselství a tvrdí, že jim její knihy vrací zpět naději a pomáhají jim uvědomit si, že mají po svém boku strážného anděla, ať už se v životě cítí jakkoliv osamělí.

 

zdroj: www.andelevmychvlasech.cz

Komentáře jsou vypnuty.