Ravenovy horoskopy na duben

Beran
Skoro všichni Berani budou v dubnu 2020 řešit spíše práci, výdělek, peníze, finance, splátky, dluhy, hypotéky, prodej a koupi nemovitostí, než vztahy, potažmo zdraví. Jednoznačně se ukáže, že podle skutečných beraních hodnot stojí peníze na prvním místě a všechno ostatní je až v dlouhé řadě za financemi.

Býk
Vzhledem k tomu, že Býci budou ovládáni nezkrotným Uranem můžeme od nich očekávat téměř až státnická rozhodnutí a královské úvahy, popřípadě filosofické úvahy o královské cestě, neboli cestě životem. V životě Býků půjde všechno tak trochu pomaleji, než by se dalo čekat, možná si budou občas připadat jako ve zpomaleném filmu.

Blíženci
Často se v této době ptají lidé na zdraví, popřípadě se rovnou zeptají, jestli se jim vyhne nějaká nepříjemná nákaza, takže – Blíženci mají v tomto naprosto jasno – drtivá většina z nich nebude mít v dubnu žádné zdravotní potíže. Pokud by se přece jenom vyskytlo sem tam nějaké menší onemocnění, tak to bude na úrovni běžného nachlazení.

Rak
Skoro každý Rak, který dělá čest svému znamení a jménu, se dokáže v dubnu až po uši zamilovat, ale současně bude dbát i to, aby nepřišel o žádné sociální výhody, které v jeho blízkosti vykvetou – a věřte, že jich bude požehnaně. Mnoho Raků možná uvěří, že pravé a skutečné žně bývaly vždy v dubnu.

Lev
Zdraví bude v pohodě, na Lvy nečíhají ani žádné nehody, dopravní ani partnerské, naopak, budou se cítit čím dál tím lépe a radostněji, mohou se dokonce i snadno seznámit třeba při plnění pracovních povinností nebo i na procházce se psem – no řekněte sami – Lev se psem, kdo by odolal?

Panna
Stále dokola budou v dubnu Panny řešit hromadu emocionálních, téměř až intimních problémů, budou se zabývat filosofickými úvahami na téma, proč mě ten, koho jsem si já jako Panna vyhlédla (v případě mužů „vyhlédl“) má stále na háku? Jak se s tím vypořádám? Jak se s tím smířím?

Váhy
Více starostí než v rovině zdravotní (což se týká i zdravotního pojištění) budou mít Váhy v rovině partnerské a finanční. To se ale netýká Vah, které mají podobné problémy již za sebou, ale týká se to Vah, které váhaly s jakýmkoliv rozumným řešením až do dnešních dnů. Takže budou řešit a možná i váhat i nadále.

Štír
„Starosti jsou od toho, aby se řešily!“ to bude heslo Štírů, kterým se budou řídit během celého dubna. Je možné, že mnoho Štírů se bude nenápadně vracet do práce nebo samostatného podnikání už před koncem dubna. V partnerské rovině najdou Štíři oporu a pochopení a sami se stanou pro své protěšky zářícím etalonem štěstí a lásky.

Střelec
Jarní období se bude Střelcům obzvláště líbit, budou celkem spokojení a v partnerství i rozvášnění, dá se prostě říct, že se budou doslova probouzet ze zimního a z lehce předjarního spánku s novými podnikatelskými nápady a pracovním elánem. Nic jim nebude stát v cestě za osobním soukromým štěstím, tak proč toho nevyužít?

Kozoroh
Je to znamení, které znamená stabilitu – ve všem, ve zdraví, ve financích, v lásce i v erotice, takže pokud nejste prvoligovým fotbalistou nebo členem slavného hokejového klubu, nemusíte se bát budoucnosti a budoucnost se nemusí bát vás, čili do ní můžete rázně a nesmlouvavě vkročit, dobře naladění a s veselou myslí.

Vodnář
Jako jedno ze znamení, které bude vyloženě žít z verbální i mimoslovní komunikace se bude jevit znamení Vodnáře. Můžeme tedy očekávat, že kolem Vodnářů bude veselo. Budete-li hledat jakéhokoliv Vodnáře, nasměřujte své kroky vždy tam, kde se budou ozývat výbuchy nezadržitelného smíchu a jedinci či dvojice budou projevovat spontánní radost a veselí.

Ryby
Tradičně patří Ryby k vážnějším znamením, k čemuž jim dopomáhej i Neptun, kterého mají ve svém znamení. Ryba vám poradí, když budete v nesnázích nebo vám doporučí někoho, kdo vám pomůže. Přímou pomoc od Ryb raději nečekejte. I když se říká, že je někdo zdravý jak Ryba, budou mít samotné Ryby o své zdraví strach, takže se nebudou chtít s nikým bavit.

 

Raven Argoni  

raven.argoni@seznam.cz

Komentáře jsou vypnuty.