Ravenův horoskop na červen

Beran
Červen 2019 bude pro Berany zajímavý tím, že může přinést takzvané rozuzlení v zatím ještě záhadných partnerských situacích. Zvláště v případech, kdy Berani neví, co si mají o svém partnerském nebo sexuálním protějšku myslet, na jednu stranu se projevuje jako milující a žádoucí, na druhou stranu se občas odmlčí na delší dobu, než je zdrávo, společná budoucnost je nejistá a jak se říká, stát se může cokoliv – tak přesně v takových a podobných případech je možné čekat, že se Berani dočkají výrazného zlepšení sitauce, objeví se nové skutečnosti, popřípadě se může objevit i nový vztah. Výraznější změny se projeví už v první polovině června. Práce se jeví jako stabilní, finance také, zdraví bude v pořádku i když se necháte zaměstnat jako kaskadér nebo jeskynní potápěč.

Býk
V první polovině června se objeví možnost změnit něco na svém partnerství, takže se vyplatí všímat si všeho, co se vám ve vztahu moc nelíbí, například příliš dominantního chování svého protějšku a potom už bude stačit si o tom promluvit a problém bude vyřešen. Pokud se budete chtít stěhovat nebo budete chtít najít novou práci, tak k tomu se vám bude hodit celý červen zvláště od 10. co 30. června. Co se týká stěhování obecně, tak lepší pro vás bude, když se budete stěhovat z menšího města do většího nebo z vesnice do města. V opačném případě mohou později nastat konflikty, komplikace nebo nedorozumění. Pokud jste si na červen plánovali třeba operaci nebo rekonstrukci bytu či domu, tak nejlepší možnosti jsou kolem16. června. Dávejte si ale pozor na nové vztahy nebo na vztahy, kdy se s někým setkáte třeba po několika měsících, kdy jste udržovali pouze mailovou korespondenci nebo jste si vyměňovali názory na chatu. Je poměrně dost pravděpodobné, že vás nová forma komunikace zklame, proto bude lepší postupovat opatrně a připustit si i možnost, že nový vztah nevyjde.

Blíženci
Na začátku června zapůsobí na všechny Blížence Nov, který se odehraje prakticky uprostřed Blíženců (3.6.19) – pokud budete chtít dělat nějaké rituály na úspěch, tak tento Nov je jak šitý na míru na úspěchy pracovní, obchodní, finanční a investiční. Celkové konstelace nejsou pro Blížence vhodné na udržení či „posunování“ partnerských vztahů, spíše je možné, že se vám i déledobější vztah začne rozpadat pod rukama. Může se stát, že vás během prvních deseti červnových dnů osloví dlouhodobý partner s tím, že by chtěl ze vztahu odejít, ale pokud ho nechcete ztratit, tak mu prostě odsouhlaste všechno, s čím se vás bude snažit šokovat. Potom je silná pravděpodobnost, že se celková situace v partnerství zlepší po 10. červnu. Zdraví a práceschopnost vypadají velmi dobře, nemělo by se nic stát, ani co se týká úrazů nebo demolice majetku.

Rak
Veškeré konstelace budou v červnu přát všem Rakům natolik, že se jim splní jakákoliv, možná i ta nejdivočejší přání. V oblasti partnerství jsou možná nová spojení s lidmi, kteří se ukáží jako zajímaví a věrní partneři a to dokonce i s Blíženci. Pokud měli Raci v minulosti potíže se zdravím, tak se během června dá všechno do pořádku, potom se objeví i nové pracovní a podnikatelské možnosti. Raci se nemusí bát spolupráce prakticky s nikým, budou mít štěstí na spolehlivé a poctivé spolupracovníky. Ve sportu mohou Raci pokořit nejeden rekord, stejně tak může jakýkoliv Rak získat dotace na svou pracovní či podnikatelskou činnost.

Lev
Začátek června nemusí být pro Lvy nijak zvlášť veselý nebo přínosný. Může se vyskytnout i náběh na lví deprese a neuvěřitelně ponurou náladu, která ale nebude mít žádné logické opodstatnění. To vše se prudce zlepší v polovině června a Lvi se začnou projevovat jako aktivní a čilí členové naší společnosti. V druhé polovině června už budou Lvi neocenitelní pomocníci, nebudou se hádat, budou spolupracovat a naopak mohou mít celou řadu zajímavých a konstruktivních nápadů, které se snadno uplatní v praxi. Vztahy partnerské a rodinné budou většinou v pořádku, tady by se nic měnit nemělo.

Panna
V životě většiny Panen může červen 2019 znamenat velký předěl jak v rovině partnerské, tak i v rovině pracovní a koneckonců i v oblasti bydlení. Nedá se říct dopředu, jestli všechny částečné změny, které na Panny čekají, budou přínosné a kladné, bude hodně záležet na tom, jak byly Panny na tyto změny připravené. Mohou se tedy v životě jednotlivých Panen jevit dost velké rozdíly, v životě jedné Panny dojde ke katastrofálnímu rozpadu dlouhotrvajícího vztahu, v životě druhé Panny se naopak objeví nový vztah, na který ona Panna již dlouho čekala – v obou případech se ale bude jednat o změnu, která se ve svých konečných důsledcích z osudového hlediska vyplatí, čili bude kladná. Proto bude dobré raději žádné změny v životě jakékoliv Panny kritizovat, protože nikdo nebude dopředu vědět, co dobrého to přinese a co zajímavého z toho vzejde.

Váhy
Zdánlivý klid a stabilita budou vládnout v životě Vah po celý červen 2019. Mnoho se toho nezmění, ale Váhy nemusí být spokojené v oblasti partnerské, protože tam to bude vypadat jako „zaseklé“ nebo „zamrzlé“, je možné, že se vyskytnou situace, kdy partner něco slíbil nebo slíbí, ale přesto to nesplní, stejně tak je možné, že se právě v oblasti partnerství projeví či objeví nějaká menší zrada, ale nemá cenu to řešit, všechno se uklidní během dalších měsíců. V červnu se bude vše v životě Vah jevit jako zpomalené a částečně také nesmyslné.

Štír
I když je Štír většinou bezproblémový, tak právě tento červen se bude chovat a jednat jako tvor bez vlastní vůle. Nebude mít na nic vlastní názor, který by stál za to, ani nebude mít žádné zvláštní nápady, které by se daly ocenit. Většina Štírů se bude tvářit, jako že je nic nezajímá nebo že mají deprese a že je nic nebaví. V pracovní oblasti je dokonce možné, že nejeden Štír přijde o práci nebo se raději hodí marod, než aby se znásilňoval tím, že bude pracovat. Zlepšení se objeví až ke konci června. Bylo by tedy dobré, raději od Štírů nic zvlášního nečekat.

Střelec
Se Střelci bude dost těžká domluva, protože se budou spoléhat na své vlastní štěstí, které je spojené s přítomností Jupitera v jejich znamení. Těžko se ale spolupracuje s někým, kdo má pořád štěstí, když zrovna vy to štěstí nemáte. Pokud budete chtít se Střelcem spolupracovat nebo se s ním budete chtít na čemkoliv domluvit, bude dobré s ním sepsat smlouvu a domluvit se i na určitých sankcích, když nedodrží smluvní podmínky. V partnerství budete mít dojem, že si Střelci občas dělají, co chtějí – ale nic se jim nestane. Pokud ale nejste sám Střelec, tak na sebe dávejte větší pozor.

Kozoroh
Na Kozorohy čeká plno práce, protože pro ně bude platit, že co si neudělají, to nebudou mít. Podle konstelací, které pro Kozorohy platí v měsíci červnu, budou pracovat, až se z nich bude kouřit, protože budou muset dohnat plno restů a plno práce, která už měla být dávno hotová. Většina Kozorohů se bude chtít vyhnout nepříjemnostem a sankcím, tak budou žít velmi střídmě a pracovitě, v podstatě nebudou znát nic jiného, než práci a nejnutnější regeneraci. Ale vyplatí se jim to, na konci června už mohou být spokojení, že mají kolem sebe pořádek, po němž tolik toužili.

Vodnář
S nikým nebude lepší zábava, než s Vodnářem. V červnu se budou Vodnáři snažit, aby působili jako vynikající společníci, protože budou chtít domluvit plno kšeftů, budou chtít uzavřít pracovní smlouvy a budou chtít oživit a do reality uvést nové podnikatelské nápady. To všechno se jim bude dařit, zdraví bude sloužit, takže je v jejich snažení nic nezastaví. Mohou vyniknout v takových pracovních oblastech jako je reklama nebo public relation a samozřejmě také v realitách. Mnoho Vodnářů se bude snažit dostat se do politiky, ale je celkem jedno, jestli se jim to podaří nebo ne. V podstatě se dá říct, že politika dělá z každého znamení nového Vodnáře.

Ryby
Budou trochu chmurné a smutné, protože v jejich znamení je v současné době Černá Luna, znamení smůly. Není to nic špatného, co by znamenalo, že je všem životním radostem konec, ale přece jenom si to žádá více pozornosti, aby člověk neudělal nějakou botu nebo chybu, které by potom trpce litoval. Ryby, které byly dlouho nemocné se budou uzdravovat a Ryby, které toužily po pracovní změně nebo dokonce po nové práci či pracovní činnosti budou mít možnost během června něco nového a přitom zajímavého začít.

Raven

http://www.argoni.com/

Komentáře jsou vypnuty.