Ravenovy horoskopy od 9. listopadu do 30. listopadu, hlavně ohledně vztahů a financí

Beran
Vše se nyní odehrává rozvážně a pomalu, jako kdyby najednou všichni začali mít strach ze zbytečné zbrklosti. Je možné, že právě Beran bude nyní nejrychlejším znamením, není to tak dávno, co se zbavil Černé Luny (babu mají teď Býci) a co se do znamení Berana dostal prudký, téměř násilnický Mars. Na té straně barikády, kde je hodně Beranů si můžeme všimnout prvku netrpělivosti, na všechno bylo už včera pozdě, všechno se musí kontrolovat, přepočítávat, znovu kalkulovat a „narovnávat“, to samé platí i pro partnerské vztahy, takže pozor na to, kde jsou Berani, už se pro druhé chystají i namátkové kontroly, je připraven odposlech a sledovací služby.

Býk
Prakticky všichni, kdo jsou narození ve znamení Býka, to mají poměrně jednoduché – pozor na celkové zhoršení životních, pracovních a zdravotních podmínek. Do Býka pronikla Černá Luna a bude zde strašit téměř až do konce července 2021, takže do té doby si budou muset Býci dávat pozor, aby něco nepokazili, nezničili, nenarušili – a může se to týkat všeho možného, od pracovních záležitostí až po vztahy, čili čehokoliv, co se dá nějakým způsobem poničit, zlomit, natrhnout, porušit, i kdyby to měla být jen guma ve slipech. Dobrá rada zní, na všechno si teď musíte dávat větší pozor než obvykle a určitě to zvládnete.

Blíženci
Ve svém znamení mají Blíženci Měsíční vzestupný uzel, který znamená, že všechno, co se týká financí, bohatství a hmotného zabezpečení se bude na Blížence doslova lepit. Klidně se může stát, že celá rodina přijde o práci, ale ten, kdo je narozen jako Blíženec bude v práci povýšen, možná to bude i trochu svádět k tomu, abychom si od Blíženců půjčovali peníze, ano, stát se to může, ale nebylo by to dobré, pokud už dotyčný Blíženec nevlastní nějakou banku nebo finanční ústav, takže by se jednalo o oficiální půjčku. Jinak by se mohlo stát, že bychom Blížence zbytečně inspirovali k tomu, aby se z nich stávali lichváři a později možná i exekutoři. A to zase určitě nechceme.

Rak
Patří ke znamením, která v horoskopu stojí tiše a nenápadně stranou od ostatních, na nic se neptá, na nic není zvědavý, stará se jen o sebe a občas má i docela úspěch, který si ale neuvědomuje, takže pořád si spíše jen stěžuje, že se mu štěstí vyhýbá, že všichni ostatní jsou na tom lépe a radostněji, že vůbec neví a nechápe, proč vlastně studoval a dělal střední nebo vysokou školu, když nakonec z toho nic nemá, jen musí na všechno čekat a přitom mu nikdo nepomáhá, spíše naopak. Jinými slovy Raci budou v zajetí svých vlastních představ o štěstí a neštěstí, dokud jim někdo neotevře oči (před upotřebením protřepat) a neřekne jim na rovinu, jak jsou vlastně úspěšní a jak je ostatní obdivují, zatímco Raci ostatnií spíše ovlivňují a možná je i rovnou řídí.

Lev
I když Lev není kardinální znamení jako jeho račí soused, budou mít Lvi velký vliv na své partnery, na své sousedy, na ostatní členy rodiny a na kolegy na pracovišti. Jak se říká, Lev bude dělat čest svému jménu a je silně pravděpodobné, že mnoho věcí se v druhé polovině listopadu odehraje právě ve znamení Lva. Na druhou stranu je pravda, že mnoho Lvů, kteří byli ještě nedávno „mladí a neklidní“ a neváhali třeba i trochu neuváženě střídat partnery, se uklidní, možná, že i trochu přestanou být úplně mladí a s nadšením si začnou užívat usedlého způsobu života.

Panna
Ve vztazích budou Panny trochu zamrzlé, tady se asi žádného zvláštního překvapení nedočkáme a stejně zamrzlé budou i co se týká práce, zaměstnání, na jednu stranu si můžeme říct, aha, není zde žádná změna, ani žádný pokrok, na druhou stranu si budeme muset přiznat, že docela obdivujeme, jak to ty Panny dělají, že je v jejich životě stabilita, klid, řád a pořádek. Panny ale obecně nebudou moc komunikativní spíše budou naštvané a uzavřené do sebe, takže domluvit se s Pannou asi bude úkol neobyčejně obtížný.

Váhy
Jakmile se někomu podařilo narodit se ve znamení Vah, dal tím osudu najevo, že je připraven na listopad 2020 jako na období, kdy může a také bude řešit všechny své osobní problémy a partnerské problémy a že v tom bude docela úspěšný. Jak jsme si již dříve říkali, že Váhy to měly v oblasti partnerství takové spíše diskutabilní, než že by se mohly opřít o pevný řád a pravidla v oblasti sexu a vztahů, tak teď se to během několika týdnů bude všechno měnit. Dá se říct, že kredit Vah půjde prudce nahoru, pokud Váhy něco prohlásí, bude se to hned tesat do kamene a tak podobně.

Štír
Všichni Štíři bez výjimky se mohou opřít o autoritu Merkuru a v polovině listopadu 2020, přímo 15. listopadu, krátce po šesté ráno se ve Štíru odehraje břeskný Nov, čili se ve Štíru setká Slunce a Měsíc, to je vždycky velmi dobré znamení, týkající se práce, výdělku, financí, příjmů a samozřejmě i podnikatelské činnosti. Takže, pokud jste se narodili ve Štíru nebo máte cokoliv společného se Štírem, využijte výborné konstelace kolem 15. listopadu, stačí malý rituál nebo si alespoň vzpomeňte, že „procházíte“ Novem a když si budete něco zajímavého a konstruktivně užitečného přát, tak se vám to splní.

Střelec
Kdo by v životě nikdy nepoznal žádného Střelce, zvláště když nositelům tohoto znamení trochu teče do bot? Střelci jsou vynikající řečníci, hýří argumenty, které ostatním ani nepřijdou na mysl, jak se lidově říká, Střelec, když něco potřebuje, tak by dokázal vymámit z jalové krávy tele. Máme před sebou listopad, kdy Střelcům skutečně trochu do bot poteče a budou potřebovat pomoc, nejlépe finanční, ne jenom poplácání po ramenou a ujištění, že to společně zvládneme. Měsíční sestupný uzel vždy mluví o možné hrozbě dluhů nebo neuvážených půjček či hypoték, tak si na to dávejte pozor, ať neuvíznete v síti ekonomických nástrah.

Kozoroh
Nahoru a dolů, život jako na houpačce, někdy se také říká, že život je změna, to ale neplatí vždy, teď v listopadu bude spíše platit, že ať už se cokoliv bude spojovat s principem změny, tak v tom můžeme vidět zdatného a bojujícího Kozoroha. Přece jenom patří Kozoroh k základním, kardinálním, znamením celého zvěrokruhu (Beran, Váhy, Rak, Kozoroh), takže cokoliv se bude řešit například v práci nebo i doma, v rodině a bude u toho přítomen Kozoroh, vyplatí se bedlivě sledovat, co k dané sitauci řekne, protože se může trefit do černého jako málokdo. V listopadu budou většinu problémů řešit právě Kozorozi.

Vodnář
Je sice pravda, že Vodnáři se nevyhnou starostem a průvod Vodnářů, táhnoucí se listopadem, směrem k poslednímu měsíci v roce, k prosinci, nebude zrovna dvakrát radostnou záležitostí, ale na druhou stranu budou Vodnáři řešit takové množství problémů, že by to bylo na Nobelovu cenu a ještě by k tomu mohli být povýšení třeba do rytířského stavu. Popřípadě to dopadne tak, že těsně před prosincem bude co Vodnář, to lord. Nicméně, Vodnáři mohou být rádi, že jim bude sloužit zdraví, pokud byli nemocní, tak se během listopadu uzdraví, pokud byli zdraví, tak rozhodně neonemocní. Budou řešit hlavně problémy pracovní a partnerské a mnohé problémy skutečně vyřeší.

Ryby
Neříkám, že Rybám bude po celý listopad do smíchu, ale víceméně se dá říct, že žádné vyloženě vážné starosti mít nebudou. Mají ve svém znamení planetu Neptun a to ještě v retrográdním pohybu, to přináší peníze a všeobecný užitek, takže Ryby budou ve společnosti oblíbené, i když je pravda, že do společnosti se moc nedostanou, nejedna Ryba také tuší, že se mohou restrikce a striktní nařízení ohledně omezení šíření pandemie samy rozšířit z 20. listopadu až do konce listopadu 2020, popřípadě do začátku prosince 2020. Opět, jako nakonec téměř vždy, projeví Ryby své věštecké schopnosti, i když přitom budou muset na svá bedra vzít syrovou skutečnost, že se občas musí proměnit v nositele špatných zpráv.

Raven

Komentáře jsou vypnuty.