Láska a násilí k sobě nepatří

Když žijete s někým v jedné domácnosti, nevyhnutelně dojde k situaci, že vám ten druhý občas půjde na nervy. Možná oprávněně, možná protože jste zrovna vstávali špatnou nohou vy. Můžete se pohádat, můžete vzteky něco rozbít, ale nikdy, nikdy nesmíte přistoupit k násilí.

Existují vesmírné síly a energie, které krutost a agresivitu vyvolávají. Mnohem víc jich ale láskyplných a mírumilovných. Pokud se necháte stáhnout démony do temných koutů, poznamená to velice nepříznivě vaši budoucí existenci, budoucí existenci vaší duše.
Může se stát, že jste s tím, kdo vám ubližuje karmicky propojeni. Buď ublížil v minulosti oba vám, nebo vy jemu, případně jste si dokonce ubližovali navzájem. Je vhodné vyhledat odborníka, který se do vaší minulosti podívá. Ano, možná to bude bolet, ale v některých případech nejde nic jiného, než vztah ukončit, i když jste sebe zamilovanější a všechno týrání si vždycky dokážete nějak omluvit, nebo vysvětlit. To je ale cesta do pekel. K trvalému poškození vaší duše, mysli a v nejhorším případě i vašeho těla. Netajte, že je k vám někdo krutý. Svěřte se, poraďte se, braňte se. Nikdo není narozený jako univerzální oběť. Všichni máme právo na klid, lásku a důstojný život. Mějte rádi sami sebe a važte si sami sebe.

Hel

Komentáře jsou vypnuty.