Velký runový horoskop na Srpen 2020

Beranům přichází vlivem Raido boom, Býkům nese Hagalaz vláhu, Blíženci pod vlivem Algiz pokvetou. Co nesou tajemné runy vám?

Berani, runa pro vás je Raido

 

V lásce nese runa Raido románek, nebo citový boom ve vašem současném vztahu. Nese štěstí.

V opačném působení runy se můžete cítit poněkud omezování ve svém rozletu. Hlídejte si, ať máte dostatek energie a síly, ať se vám negativní aspekty Raido vyhýbají.

V pracovní rovině vám přichází možnost rozvoje kariéry, či příznivé změny. Někdy je dobrá práce na cestě. Může se jednat také o nějaké služební výjezdy. V úředních věcech nese úspěch.

 

Vyzkoušejte sílu talismanu Raido. Nakreslete symbol červeně na přírodní materiál. Dokáže, že vás tuto dobu nikdo neošidí. Důvěřujte své intuici, namísto někdy mučivých názorů druhých lidí. Pokud budete poslouchat hlas svého srdce, dobře si s tím vystačíte.

 

Býci, pro vás vyšla runa Hagalaz

 

V lásce ukazuje na složitější údobí. Leckdy i karmické čištění. Někdy i trochu slziček, které vás však něco naučí. Často může jít o to, že budete řešit problémy vašeho partnera. Druhá strana může potřebovat psychickou i finanční pomoc, bez záruky dalšího společného života.

 

V práci vás mohou trápit obavy, co bude dál. Firma, kde pracujete může prožívat složitější období.

 

Vytvořte si talisman z runy Hagalaz a otočte nepříznivé působení runy ve svůj prospěch.

Hagalaz vám pomůže natrefit na dobré učitele, nebo přinejmenším zajímavé životní lekce. Měli byste to tak brát. Nemají vás srazit, nýbrž zocelit. Kromě řešení zbytku prázdnin byste se už měli zapsat na nové kurzy, školení, nebo se naučit novým umům formou hobby. V budoucnu se vám to stoprocentně vyplatí.

 

Blíženci, runa pro vás je Algiz

Získáte mocné ochránce, nové přátele, kteří vám budou moci pomoci.

 

V partnerských vztazích vám láska může kvést. Poznáte, jaké to je, když jste v něčí péči.

 

V práci vám jde ochrana a pomoc vyšších silnější Každý se stará o každého přichází velká snaha o stabilitu.

 

Raci, runa pro vás je Othila

 

V lásce ochutnáte péči partnera. Také se vás může snažit zvábit starší partner, nebo tak bude působit. V rodinných vztazích přichází stabilizace.

 

V období vnitřního oslabení může runa ukázat, jak partner místo toho, aby jednal jemně, může být nepříjemný.

 

V pracovní sféře můžete nalézt dobrou kvalitní práci, nebo se ukotvit ve stávající.

V odvrácené pozici nese nejistotu práci, která není na hlavní pracovní poměr, a konkurenci, která nejedná slušně.

Talisman Othila vám pomůže nalézt cestu vás samých k sobě a vašemu ukotvení. Posílí dobré vztahy v rodině.

 

Lvi, runa pro vás je Gebo

 

Připomíná písmeno X. Působením jejího vlivu poznáte, že se vám může začít dařit. Přijdete na dobré nápady. Učte se, hledejte inspiraci, Nechte si poradit od dobrých lidí. Poradíte si s konkurencí.

 

V lásce slibuje opětované sympatie, nebo alespoň nějaké příjemné sblížení.  Na svoji lásku můžete někde mile natrefit.

Ve svém negativním působení, v době vašeho oslabení, můžete čelit krátkodobým rozchodům.

 

V práci získáte uznání.  Runa podporuje společnou tvorbu.

 

Kouzlo

Pokud práci hledáte, v duchu si připravte malý slib, co učiníte, až práci získáte. Pomůže vám získat to nejlepší možné místo. Svůj slib splňte, jinak riskujete návrat do původního stavu.

 

Negativní působení této přináší možnost pomluv. Někdy lidé počítají pouze sami se sebou. Je pak potřeba větší patrnosti na spolupracovníky.

 

Panny, runa pro vás je Anschus

 

Prospívá pozitivnímu ladění a získání vnitřní rovnováhy. Teď se vám vyplatí zapomenout na staré konflikty a těšit se životem.

 

V lásce naleznete komunikativní shodu. Váš partner vás může inspirovat.  Také může předvídat zásnuby, či explozi citů.

V období oslabení si hlídejte, abyste neměli příliš mnoho tendencí se hádat a hledat útěchu jinde. To je její negativní dopad.

 

V práci nese úspěch, nebo možnost zvýšení vaší kvalifikace.

 

Váhy, runa pro vás je Thurisaz

 

Je potřeba abyste se koncentrovali a byli opatrní, díky tomu dokážete lépe dosáhnout vnitřní rovnováhy. Nakreslete si tuto runu a přilepte si jí na dveře ledničky. Bude chránit vás i vaše blízké.

 

Přichází doba, kdy budete pracovat na věcech, nesoucích v budoucnu uznání. Naučíte se bránit vlivům okolí, o které nestojíte. Jste pod ochranou bohů a dopřejte si důvěru v sebe a vyšší síly.

 

V lásce ukazuje iniciativního partnera, který rád projevuje svoji vůli až moc. Brání tak partnera, rodinné záležitosti, či své přátele. Může být velmi dominantní.

V práci můžete stát před rozhodováním a více možnostmi.

 

Štíři, runa pro vás je Wunjo

 

Pomůže vám během zařizování důležitých věcí úředních a v bankách. Během cest vás ochrání před zpožděními a problémy s přestupy.

 

V partnerských vztazích konečně přichází období, kdy budou chvilky azurového nebe bez mráčku. Můžete se seznámit s někým, kdo by byl v roli partnera bezkonfliktní. Ve vašem životě se bude chtít zdržet déle.

 

V práci nese dobré vyhlídky.

 

V období oslabení vnitřní síly, kdy člověk není sám ve svém středu a ukotvený ve svém nitru se může cítit, jako by mu nikdo nerozuměl. Může pociťovat obavy z rozpadu vztahu, a to vede ke zbytečným hádkám a vyhrožování rozchody.

 

 

Střelci, runa pro vás je Mannaz

 

Mannaz umí zajistit, že vám někdo odpustí vaše omyly a někdo jiný pomůže. Tato runa přináší úspěch v lásce. Konec smutného období. Jeden se druhému samou láskou obětuje. Také ukazuje citové ustálení a ochraňující ho citlivého partnera. Po těžkých životných zkušenostech člověk zmoudří a udělá všechno pro to, aby si udržel rodinu a obdařil svého partnera spokojeností.

Tato runa také varuje že někdy v přílivu nedostatku energie mohou mít partneři sklon k manipulaci, aby si udrželi toho druhého.

 

V práci můžete získat lepší pozici. Snažte se to však nedělat na úkor svého volného času a vyčerpání.

 

 

 

Kozorozi, runa pro vás je Ehwaz.

 

Zařiďte si rychle důležité záležitosti, protože tato runa vám pomůže abyste je vyřídili dobře, vyhráli nad konkurencí a perfektně zvládli všechno to, na čem vám záleží. Máte nějaké sny či nápady? Tak neleňte.

 

Ehwaz nese ve vztazích harmonii a porozumění.  Přitom si můžete udržet vlastní individualitu.

V době nedostatku vnitřní síly a vyčerpání si hlídejte, abyste neupadli do podezírání a do sklonu vše podřídit partnerovi.

 

 

Vodnáři, vaše runa je Jera.

 

Její moc posílí víru v úspěch vašich předsevzetí. Nedopusťte, aby vám je někdo znechutil. Splnění vašich tužeb je blíž, než si myslíte. Máte na to.

V partnerské sféře posiluje stále vztahy.

Někdy si při nedostatku vnitřní energie hlídejte, abyste byli dostatečně trpěliví. A dokázali se ovládat.

 

V práci, můžete získat odměnu za vykonané dílo. Někdy tato Runa nabádá hlídat všechny věci spojené s papírováním.

 

 

Zrozenci v Rybách, vaše runa je Tiwaz.

 

Probudí silně vaši intuici ve smyslu proražení stojatých vod. Nasměruje vás správným směrem a věští, že potkáte ty správné lidi, kteří vás dovedou úspěchu. Jste připraveni?

 

V lásce budou odměněni ti, kteří byli vytrvalí. Runa pomáhá získat úctu partnera. Nezadaným doporučuje připomenout si a ukotvit v sobě vlastnosti bojovníka, a to vytrvalost a odvahu. Runa vám pomůže zvítězit nad samotou.

V období nedostatku vnitřní síly se můžete cítit osamělí, a ještě více vás irituje, když ostatní neplní své závazky.

Talisman z runy Tiwaz umí dodat sílu a výdrž a také umí chránit svého majitele před konflikty. Zapalte si červenou svíci a nakreslete si symbol červenou barvou vždy šipkou nahoru. Noste s sebou.

Pro Dobrou Kartářku Helen Stanku

Foto: Shutterstock

Ps: Chcete se dozvědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou po ruce vždy, jako váš telefon.

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře jsou vypnuty.