Čas na láskyplné čarování

Kdy? 20.6.-23.6. Je tu Litha. Přišel čas se vzbudit! Přichází léto!  Letní slunovrat má nejdelší den v roce a nejkratší noc. Pak se dny začínají zkracovat. Slunce je v nejvyšším bodu a jeho energie působí na maximum.

Nastal čas pro posvěcení lásky a úspěchů. Také máme rádi svoji práci a proto vzdáme hold i jí. Jejím úspěchům a   výdobytkům za posledních 6 měsíců. O Svatojánské noci vás podporuje celý vesmír. Je možné se vymanit od všeho co jste v sobě museli tvrdě potlačovat. Proberte se z letargie a konečně začněte žít naplno. Letní slunovrat má nejdelší den v roce a nejkratší noc. Pak se dny začínají zkracovat.

Teď přichází čas tvůrčí energie v plné síle.

 

Víte, co si chcete dát do pořádku v následujícím ročním období?

 

Potom se můžete vrhnout na čarování. Ono je to vlastně takové skryté programování vaší podvědomé mysli, které využívá skrytou řeč symbolů nevědomí a napojování se na génie, či energetické vlny, na kterých potřebujete vibrovat. Tyto rituály prověřil čas. A když už jsme u toho času, správné načasování také není od věci. Čili tato doba.

 

 

Pro splnění přání je dobré něco obětovat. Vůbec vás to ale nemusí mrzet. Dělíte se s duchy přírody o to, co vám dělá radost. Oběť může být jednoduchá. Najděte si své místo u vody nebo se vydejte na procházku v parku. Následně připravte oběť. Pro přírodní duchy to bude třeba to, že si koupíte kytici jasných květů a dáte si víno na louce se svými přáteli nebo milovanou osobou. Oblečte si ve šaty světlé sluneční barvy.  Můžete se milovat se při svitu měsíce a využívat energie, které nyní kulminují.

 

Pak si můžete připravit kouzlo s okvětními plátky růží pro splnění nejskrytějších tužeb. Potřebujete po jedné růži pro každého kdo s vámi podstoupí tento rituál,  malý kotlík, či misku a olejíček s vlastnostmi odpovídající tomu o čem sníte. Může to být levandule, heřmánek šalvěj, máta… všechny jsou typické pro toto roční období. Z kamenů můžete použít heliotrop, horský křišťál, citrín, tygři oko, granát, a použijte psací brk stříbrné nebo tmavě modré barvy, dá se použít i černé.

 

Najděte si nerušené místo a připravte si malý oltář.

 

Na ozdobu oltáře můžete použít růže, nebo jiné letní květy, červené, žluté, nebo oranžové svíce, kalich, nebo kotlík naplněný vodou. Neměla by chybět tarotová karta Slunce a dubové listí.

 

Uzemněte svoji energii.

Vytvořte pomyslný kruh kolem sebe.

Vy jste uprostřed kruhu a držíte růži i kameny.

Řekněte: V den letního slunovratu ať andělé růží vyslyší mé prosby. Ať je splní s grácií a krásou. Ať mají vždy na vědomí nejvyšší dobro mé i všech zůčastněných.

 

Pomalu trhejte plátky růže a myslete při tom na své přání, které si v duchu či šeptem opakujte. Dívejte se na plátky růží a vhazujte je do kotlíku či misky. Pokud budete rituál vykonávat s druhými lidmi, můžete se podpořit tak, že budete mluvit tom, co chcete. Jestli chcete můžete to napsat na plátky růží. Pokračujte, dokud vašim zrakem i rukama neprojdou všechny okvětní plátky. Do misky, či kotlíku přilejte vaši oběť z bylinek, květů. Dobří duchové vás vyslyšeli. Věřte, že vyslechli vše, co chcete. Vizualizujete si, co se stane a kdy se splní vaše přání. Vizualizujte si,  jak se v té představě cítíte.

 

Představte si energii, která vznikla jako výsledek tohoto rituálu. Bude jako koule síly – energie, která vychází ze základu vámi nakresleného kruhu. Postupně se vznáší nas vaši hlavu. V tu chvíli ji uvolněte a propusťte, aby mohla splnit a vykonat svoji misi ve vesmíru.

 

Snažte se vycítit a procítit, jak z vás odchází tato energie až dosáhnete klidu.

Uzavřete kruh.

Uzemněte energii.

 

Vezměte plátky růže a vyjdete ven na prostranství. Ideální je, pokud najdete nablízko přírodní vodní nádrž. Pošlete plátky po větru nebo po vodě a poděkujte jim za pomoc. Dejte je jako oběť Matce Zemi. Můžete z nich také vytvořit olejíček nebo je zašít spolu s rozmarýnem do růžového sáčku z plátna, který si dáte pod polštář.

 

S láskou Helen Stanku

 

 

 

 

 

Komentáře jsou vypnuty.