Reinkarnace a karma

buddhaS pojmy reinkarnace a karma se setkáme ve východní filozofii – buddhismu. V tomto náboženství můžete najít odpověď na otázky, které nám při přemítání nad životem často vyvstávají na mysli. Jistě ve svém okolí najdete člověka, kterému vše Wholesale Nike Seattle Seahawks Jerseys vychází a cheap jerseys životem proplouvá bez jakýchkoli překážek a nesnází. Na druhé straně znáte jistě a i někoho, kdo má komplikovaný život plný zvratů a stihla jej nějaká osudová rána, přitom víte, že je to dobrý člověk a takové v neštěstí si nezasloužil… Vysvětlení této zdánlivé nespravedlnosti najdeme ve Vesmírném zákonu.

Princip tohoto zákonu je obsažen ve dvou základních pojmech. Reinkarnace je koloběh převtělování duše. Setkáváme se s mnohými lidmi, kteří mají za sebou různý počet reinkarnací. Takzvané staré duše se převtělily již mnohokrát a projevují se duchovněji nežli cheap nba jerseys mladé duše, které jsou materiálnější. Princip karmy se odvíjí od našich minulých životů. Je možným vysvětlením toho, proč se někdo narodí do lepších či Phasellus horších podmínek. Naše duše si totiž vybírá jak své rodiče, tak i podmínky pro svůj další rozvoj. Překážky, které v našem životě překonáváme, nám mají pomoci dostat se na vyšší cheap jerseys duchovní stupeň. Stačí si vzpomenout na známé přísloví: „Vše zlé je pro něco dobré.“ Pokud si nevíme rady se vzniklou situací, pomůže možná zamyšlení nad následujícími řádky:

1)      vše, s čím se setkáme, nám může být cestou

2)      naše myšlenky, slova a skutky tvoří náš svět

3)      smiřme se s tím, že vše změnit nemůžeme, je však v našich silách, změnit sami sebe

Mějme na paměti, že pokud budou naše aneb skutky v souladu s naším posláním, život nám začne wholesale mlb jerseys dávat mnohem větší smysl. Jestliže budeme nápomocní a budeme respektovat ostatní lidi, objevíme v sobě zdroj  radosti a dostaví se také úspěch.

K poznání Vesmírných zákonů, může kromě četby filosofických a náboženských knih přispět také numerologie, astrologie, výklad tarotových karet, věštění pomocí run, chiromantie a mnohé další obory.

+ Mohlo by vás zajímat:

Osobnosti

Horoskopy

 

 

Komentáře jsou vypnuty.