Záření všude kolem nás, jak se ho zbavovat a jak mu předcházet

voda-stromyZačneme trochu drsněji, ukázkou několika poruch, nemocí, tragédií, dosud vědci nevysvětlenými, které však téměř vždy vyvolává spánek na velmi špatném místě, místě se silným zářením:

Sebevraždy: podle výzkumů schopných proutkařů se udává, že většina sebevrahů spí s hlavou v místě křížení záření. Signálem bývají časté deprese.

Náhlé úmrtí dítěte: náhlá smrt u dětí do věku dvou Manuelle let je pro vědu hádankou, jediným zjištěným faktorem bylo vždy silné pocení před smrtí.
Náhlé úmrtí dítěte však spočívá ve skutečnosti, že dítě leželo na lůžku v silné poruchové zóně.

Neplodnost: opět velmi často je neplodnost způsobena spánkem v místě křížení záření a to v oblasti pohlavních orgánů. Často se také stává, že dojde k otěhotnění na dovolené, mimo toto místo, ale po návratu opět vlivem stejného špatného místa může dojít k potratu.

Rakovina: tato nemoc je nemocí čistě z ozáření, vyvolává ji množství různých přírodních i umělých záření v kombinaci s dalšími škodlivými vlivy.
O rakovině více v samostatném článku.

Jak poznat dobré místo?

Pomocí dobrého proutkaře. A toho hledejte jen přes doporučení, protože jako i v jiných jakýchkoliv oborech existují dobří odborníci a pak ti, co si na ně jen hrají.

Jak dobrého proutkaře poznáme? Například tím, že umí rozlišit různé druhy záření, elektrické, vodní, zemní, což je velmi důležité, protože například vodní proudy nemají samy o sobě škodlivý vliv, křížením s jiným zářením však ano.
Dobrý proutkař Vám nebude na doporučovat drahé přístroje na odklon záření, nebude Vás strašit, ale když se ho přímo zeptáte, přímo Vám odpoví, jaké možné následky při setrvání na špatném místě můžete očekávat.
Dobrý proutkař se také nevychvaluje.

Poradí také domácí mazlíčci

Kočky
Kočky od přírody dávají přednost záření, vyhledávají ho. Lze je tedy použít jako jakési čidlo pro špatné místo. Kočka nezůstane delší dobu na určitém místě, pokud tam neproudí negativní záření, pro člověka škodlivé.
Pokud má kočka ráda určitou část Vaší postele a ráda zde odpočívá, pak si našla svoje oblíbené pro Vás špatné para místo.
Pokud si necháváte kočku přes noc v posteli, nemusí to nutně znamenat, že spíte na špatném místě, kočka ráda přijímá i negativní záření, které vychází přímo z člověka (díky nemoci nebo negativnímu životnímu postoji). Pokud Vám kočka skočí na klín nebo do postele jen nakrátko a otírá se jen chvíli o určitou část Vašeho cheap mlb jerseys těla, přijímá negativní záření z této části Vašeho těla. Může to být Vaše oslabené wholesale nfl jerseys místo nebo zde máte nemoc.

Psi
Psi zase naopak od koček se negativním místům straní. Tedy tam, kde pes rád a pravidelně lehne, tam je dobré místo i pro člověka. Platí to také o pracovní židli nebo křesle, pokud v ní najdete svého psa, pracujete nebo odpočíváte na správném místě.
Přešlechtěné rasy psů a koček tento cit mohly ztratit a lehnou si i přes špatné místo vedle páníčka jen, aby byli u wholesale mlb jerseys něho. Pozorujte tedy nejprve svoje mazlíčky.

Jak se zbavovat záření a zároveň mu předcházet

Voda
Studená voda pomáhá zbavovat naše tělo záření. Myjte si ruce až k předloktí studenou tekoucí vodou a bez mýdla. Reinkarnace Je to důležité zejména pro děti, aby si takto ruce opláchly před spaním, jejich spánek pak bude klidný a bez nočních můr.
Sprchování studenou vodou patří také k nejlepším způsobům, jak se zbavit záření. Pokud studenou sprchu nemusíte, alespoň poslední pramínek vody by měl být chladný a nechte jej stéci po hlavě a vlasech.
Sprchujte se také, jakmile Vás začíná bolet hlava, sprchujte se však bez mýdla.
Nezapomínejte také na vlasy, hlavně v těch dlouhých zůstává přes den nahromaděné záření, navíc při používání gelů a tužidel. Kartáčujte si vlasy hřebenem s přírodními štětinami.
Pokud trpíte na bolesti hlavy Help a migrény, zvolte kratší střih, nepoužívejte vlasovou kosmetiku a sprchujte si hlavu studenou vodou.
Tekoucí studená voda nám tedy dodává nejen uvolnění a osvěžení, ale zbavuje nás také škodlivého záření.

Příroda
Dětem pomáhá radostné hraní ve volné přírodě, kdy se nevědomky v zbavují negativního záření.
Nám všem pak pomáhá například práce na čerstvém vzduchu, procházka cheap nba jerseys v přírodě, zejména mezi stromy, společně s pozitivními myšlenkami. Také blízkost potoků a řek, posezení na břehu u tekoucí vody.

 

 

(Zdroj: Síla Měsíce, Johanna Paunggerová a Thomas Poppe)

 

Komentáře jsou vypnuty.