Lásky čas…

lásky časByl pozdní večer, první máj, večerní máj, byl lásky čas. Hrdliččin zval ku lásce hlas,
kde borový zaváněl háj…

Ano, květen je právem uznávaný jako měsíc lásky. A to z mnoha důvodu. Podívejme se, co se děje v přírodě, jak to působí na lidi.  Dívky, slečny, zkrátka všechny ženy odložily svrchní oděvy, pod kterými skrývaly své ladné křivky a proporce, které nyní náležitě a krásně vyniknou, což neunikne pozornosti kolemjdoucích mužů. Je to bezesporu krásný pohled na krásnou ženu a nejednoho muže to nenechá chladným. Astrologicky Slunce během května stojí v požitkářském Býku, který je pod nadvládou planety Venuše, planety lásky.

Znamení zemského Býka je úrodné, spojené s plodností. Je znamení, které má rádo veškeré požitky, co život přináší. Venuše nám do života vnáší lásku, harmonii, pohodu a potřebu sdílení s druhým člověkem. Květen, jako pátý měsíc je v synatrii s pátým domem v horoskopu, který představuje taktéž pohodu, klid, milenecké vztahy, milostný život, sex, energii, vše, co nás baví, naše nápady, tvořivost a hlavně touhu po pozornosti toho druhého.

Lev a láska

Páté znamení zvěrokruhu patří Lvům, kteří mají rádi kolem sebe smečku, která se pokojně vyhřívá na sluníčku. Lvi, kteří představují mužské energie, potřebují pozornost, péči, obdiv a pokud jim toto dokážete dát, budou na oplátku nadmíru velkorysí, ale také ješitní, na což bychom my ženy neměly zapomínat.

Numerologie lásky

Numerologicky, dáme-li dohromady vliv měsíce pod číslem pět a roku 2014, pod vlivem čísla sedm, získáme číslo 12, tedy výslednou trojku. A v tarotu karta pod číslem tři patří Císařovně, která je opět pod vlivem Venuše, plodnosti, nových vztahů, přírůstků do rodiny, nových vztahů, radosti z dětí a nových nápadů, které přinesou plody a peníze.

Venuše

Císařovna i Venuše patří ženským energiím, které jsou plné smyslnosti, lásky a tolerance. Venuše vládne kromě zemského Býka také Vahám, které jsou vyloženě vztahové znamení, které mají velkou potřebu mít vedle sebe někoho blízkého.

Květen a láska

Květen patří zamilovaným, je to ideální čas k tomu, abychom se my ženy nechaly rozmazlovat. Mějme se rádi, takové jaké jsme, i s těmi nedostatky, protože každá žena a každý člověk je originál a každý má své přednosti a vlohy.

Realizujme své sny a touhy, věnujme pozornost svému drahocennému protějšku, zajděte si někam na romantickou večeři při svíčkách, užívejte si zahrady, přírody, rostoucích rostlin a vonících keřů, dýchejme zhluboka čerstvý vzduch, a to plnými doušky.

Nemějte od života nepřiměřené očekávání, spokojte se s tím, co máte a naučte se být za to vděční.

Krásný láskyplný květen a nejen ten, ale i další dny, měsíce i roky plné lásky, pohody a štěstí Vám přejí Kartářky světla.

Komentáře jsou vypnuty.