Čarovné líčení

Chcete mít kočičí pohled a toužíte po tom, aby z vás vyzařovala taková síla, že vás nikdo nepřehlédne, ani nenechá sedět v koutku? Vystínujte si pohled kočičí lady. Zkusíte pár tahy rudou barvou přitáhnout lásku a vášnivý sex? Může vám pomoct tvářenka, díky které vykouzlíte na tváři takový ruměnec, který přirozeně umí vyvolat jenom orgasmus. Možná se také potřebujete spojit s matkou Zemí. Tehdy volte tmavě zelené, nebo zlaté stínování oka. Lépe ucítíte propojení s přírodou.

 

Den nejspíše začíná ve vaší koupelně, nebo u toaletního stolku. Po sprše se zaměřte na i dokonalé vyčištění tváře s myšlenkou na to, ze staré a nepotřebné odchází a vy máte čisté plátno, kam malujete svůj den a to, co chcete prožít. Vás toaletní stolek se na chvilku promění ve váš oltář a vy pomocí barev a pečlivě připravených líčidel projektujete svůj nadcházející den.

 

Nejdříve se zamyslete nad tím, v jakých znameních se nachází Slunce a Luna. Pokuste se nacítit energie dne. Když už se líčíte, vnímejte tento proces jako způsob rituálu. Můžete si zapálit kadidlo, vonnou tyčinku, nebo se alespoň osvěžit sprškou oblíbeného parfému.

 

Nezapomeňte si pustit nějakou příjemnou hudbu a můžete se dát do práce. Oltáře s líčidly můžete ozdobit různými minerály, na zrcadlo nalepit fotografie různých módních ikon, slavných hvězd nebo příbuzných, které jsou pro vás vzorem vkusu. Zkrátka všechno co vás dostane do pozitivní nálady je dobré.

 

Začněte otázkou: Co se mi dneska chce?

Tmavě zelená a zlatá barva nese spojení s matkou přírodou. Stříbrné stíny na víčkách jsou ideálním způsobem jak uctít Lunu.

Můžete si hrát s různými barvičkami, když na to budete mít chuť. Přemýšlejte o tom, jak se líčí ženy ve vašem okolí, nebo ve vaší rodině. Chcete-li například takovou sebejistotu, jako měla vaše matka, zkuste použít podobnou rtěnku, jakou nosila ona. Nebo budete chtít být spontánní jako vaše sestřenice? Vyzkoušejte barvu, kterou nosila ona, a byla pro ni charakteristická. Máte-li snahu, aby se síla líčícího rituálu ještě posílila, můžete si zpívat, případně odříkávat mantry, nebo něco recitovat.

Když skončíte, sedněte si ještě chvíli, a vizualizujete si, jak by měl vypadat ideální den. Uchovejte si tento obraz ve vašem 3. Oku, a potom si představte, jak odchází formou žádosti k vesmíru – třeba jako malá mýdlová bublina.

Když si malujete tvář, myslete na to, že máte otevřené srdce, jste odvážná, přímočará k druhým, energická, vášnivá a máte dobrý vkus.

Když si líčíte oči, myslete na to, že žádáte, abyste se mohla vždycky podívat pravdě do očí, a aby našim očím neuniklo nic, co je důležité. Ať máte vždycky na dohled šťastné stránky života, lásku radost a podobně.

Když nanášíte rtěnku na ústa, myslete na to, že chcete, aby z nich šla pouze pravda, láskyplnost, a slova, která léčí. Když malujete tváře myslete na to, že chcete, aby je vždycky zdobil upřímný úsměv. Budete chráněna celým vesmírem.

Když malujete obočí, myslete na to, že dává tvar vašemu dni a to je pravda, láska a dobrosrdečnost. A když nanášíte třpytky na víčka, víte že jste připravená na vše.

Pro Dobrou kartářku Helen Stanku

Komentáře jsou vypnuty.