Karta: Viselec

Výklad karet online zdarma: Na základě synchronicity se nyní potkáváte s touto magickou kartou. Co vám má říct? Tarotová karta Viselec je o ukřižovaném egu. O oddalování věcí, zbytečné námaze, opakovaných zkouškách, když věci nejdou, jak by se chtělo a hned. Je o nalezení vnitřní pokory a možnosti se učit a přijmout nezbytnou zátěž anebo o vztekání se.

Je symbolicky o nevyhnutelnosti určité formy oběti z vyšší vůle, vůle jež panuje nad vším, co bylo stvořeno. Člověk tady nemůže počítat s tím, že se mu to od vyšší vůle vše vynahradí, ale měl by spíše počítat s lidskou nevděčností. Ten, kdo na zemi zapomene odpouštět, bude sám i na onom světě. Vše, co člověk postupuje během své pouti je v souladu s vesmírným plánem. Lidská duše by měla být připravena v každé chvíli svého života složit Bohu všechny účty. Říká se – jak nahoře, tak i dole. To znamená, že všechny lidské činy v materii mají své plány v duchovním světě. Lidé přitahují ducha k materii a naopak a  tím umožňují propojení těchto dvou aspektů světa.

Viselec je o duchovní aktivitě a vytrvalosti.

Člověk na kterého se ptáte a padne vám Viselec bude nerozhodný, hlavně v citech. Bude mít sklon dělat chybné závěry, bude vrtkavý a bázlivý.

Mantický výklad je o vnitřním přidušení, těžkostech jedince působených jeho okolím. I lidmi z minulosti. Třeba o vězení, léčbě v nemocnici… Na vině si ale může být i  člověk  sám. Je o nevyřešených vnitřních blocích, díky nimž člověk stagnuje, zkostnatělých názorech, nenaplněných nadějích a zpožděních. Dobrou zprávou je, že tou dobou hraje čas pro vás, neboť umožňuje dozrávání plánů. Pokud toužíte zbavit se všeho co vás omezuje a čím se cítíte svazováni, máte před sebou ideální dobu pro tento úkol v následujících dvanácti týdnech, až měsících. Budete se posouvat až za hranice svého ega, abyste v sobě opět probudili víru v život a jeho vyšší smysl.

Pro Dobrou kartářku Helen Stanku

 

Komentáře jsou vypnuty.