Pozvánka od Helen Stanku na VIP intenzivní kurz výkladu z mariášových karet

VIP Intenzivní kurz vykládání karet pod vedením kartářky a vědmy Helen Stanku Srdečně Vás zveme na seminář Helen Stanku, který bude probíhat 25.4. 2020  od 10h do 17h s hodinovou pauzou na oběd na malostranském Jánském vršku (Jánská 8) v Dračím blahu.

Tento kurz je exkluzivní a je pouze pro uzavřenou skupinu maximálně 7 osob.

!Termín 4.4. je již plný! Pro velký zájem jsme pro vás ještě vyjímečně otevřeli možnost zůčastnit se kurzu v termínu 25.4. 

Společně s Helen Vás čeká na praktickém výcviku: řeč Mariášových karet, klíč k jejímu rozluštění, zasvěcení do umění napojení na informační pole klienta, zachování objektivity výkladu, techniky výkladu bez pomocí orákul, hygiena při a po práci s energeticko-informačním polem druhých lidí, umění se energeticky dobít a energii pro výklad si udržet až do posledního klienta, technika obrany před vysavači energie, etika výkladů, nabíjení karet, základy obrany před “černou“ magií.

Bonus – silná magie a funkční rituály tarotových karet na ochranu před škodícími vlivy magie druhých, tarotová magie na hojnost a osobní sílu. Typy výkladů na otázku:  Láska, zdraví, práce. Partnerský výklad do 1 roku, 2 let a dále. Osobní výklad do 1. roku 2. let a dále. Zrušení a přeprogramování nežádoucího vývoje, či zmírnění nechtěných dopadů. Dozvíte se, jak bezpečně vykládat karty i sobě. Jdete do toho?

Více informací získáte na duchovniaktivity@centrum.cz

Helen je astrokoučka, energoterapeutka, kartářka, vědma posilující intuici a mystička

O výkladu karet Helen říká: S kartami je dobré se spřátelit. Karty pak oplácejí s láskou a ukazují okolnosti, které se později stanou. Karty reagují na mne, na moje podvědomí a na energii člověka, jemuž vykládám. Tyto energie jsou proměnlivé, jako všechno kolem nás. Žádný výklad není zbytečný. Lidem vždy ve správný moment dojde, co jim chtěly karty říct, a každý si odnese informaci, která je určena pro něj.“

Foto: Lia Pauchsch

 

Komentáře jsou vypnuty.