Chcete vědět co vás čeká? Mrkněte na hodinky a dozvíte se to!

Vrtá vám hlavou nějaká myšlenka, či neodbytná starost? Stojíte před rozhodnutím? Civíte do displeje na mobilu a ten vám akorát ukazuje čas.

Numerologie vám pomůže vypočítat vzkaz. Sečtete čísla dohromady tak, aby vám vyšlo číslo max do 12

Např 11:27 1+1+2+7=11

Pokud by vyšlo číslo vyšší než 12 sečtěte číslice a máte opět svůj výsledek.

1 Vesmír – Otec všech věcí

Běžte přímo k cíli. Víte, kdo jste a co chcete.

Nyní je potřeba, abyste se plně zmobilizovali a posbírali veškeré své síly. Nečekejte a odložte všechno ostatní bokem. Teď je to na vás. Nikdo jiný to za vás neudělá. Věřte si a nespouštějte oči ze stanoveného cíle. Má to smysl.

2 Příroda – Matka všech věcí – Důvěřujte své intuici!

Než cokoliv uděláte, velmi dobře se zamyslete. nahlédněte nejprve do hlubin vlastní duše. Tam se nachází veškeré vědění, které potřebujete tomu, abyste se mohli správně rozhodnout. Možná by stálo za to, si věci nechat projít hlavou přes noc. Nechte si věci projít hlavou přes noc. I naši životem zkoušení předkové říkali, že ráno je moudřejší večera. Pozorně poslouchejte, co vám napoví vaše intru intuice. Je čas vnímat znamení shůry, které vám posílá váš osud.

3 Saturn – Proberte se do reality!

Je nutné dívat se dále než na špičku svého nosu. Musíte zahrnout situaci jako celek. Tehdy pochopíte, co máte dělat. Promyslete svůj plán do nejmenších detailů s vyloučením veškerých rizik. Není čas cokoliv nechat náhodě.

4 Jupiter – Důvěřujte svému vítězství a vytvořte důkladný plán!

Podmínkou pro úspěch je odvaha a víra ve vítězství. To je příležitost, která se málo kdy opakuje. Proberte se, Protože čas kvapí, vezměte to tou nejrychlejší a nejjednodušší cestou. Pamatujte si, že když už jste udělali první krok není cesta návratu. Překročili jste Rubikon.

5 Mars! Neustupujte a přestaňte se bát porážky!

Cokoliv by se dělo, neporušujte své zásady. Věřte tradicím, na kterých jste vyrostli. V těch tradicích vždycky naleznete tu správnou oporu. Namísto toho abyste s dobývali nová pole, soustřeďte se na udržení toho, co již máte. Když zapustí kořeny, naleznete své místo.

6 Slunce – Nejdůležitější je poznání!

Moudrý člověk ještě dříve, než se pro cokoliv rozhodně naslouchá dobrým radám. Zkuste se vyhnout impulzivnímu jednání. Čerpejte také ze znalostí a zkušeností druhých lidí. Mluvte se všemi, kterých se to bezprostředně týká.

7 Venuše – řešte věci s láskou!

Nebojte se změn!

Vykašlete se na egoistické pohnutky. Ne všechno, co děláte, přichází od srdce. Ukažte lidem lásku, upřímnost, velkodušnost, Buďte připraveni obětovat svůj čas a sílu těm které máte rádi. Tehdy se vám všechno povede.

8 Merkur – posel bohů

Rychle rozhodování je nyní to nejdůležitější a nejúčinnější. I kdyby vám teď nikdo nerozuměl a nechtěl to přijmout. Začátek cesty se někdy musí prošlapat o samotě. Společnost se později připojí. Změny Jsou dobré nebojte se jich přestaňte se jim bránit.

9 Luna – nejrychlejší oběžnice planety

Počkejte si na ten správný čas. Nyní je čas počkat s vašimi kroky na správný okamžik. Veškeré překážky, které máte před sebou konec konců pominou. Vy mezitím pocítíte sami v sobě vzrůstající sílu. Jste pod andělskou ochranou. Věřte svému osudu.

10  Chaos mezi živly. Nastavte řád.

Neřešte nic silou. Počkejte, až si věci sednou. Podívejte se sami na sebe a přehodnoťte důvody svých kroků. Jsou skutečně čisté? Vyhněte se použití síly a nuceni se do něčeho. I kdybyste takto měli dosáhnout úspěchu, takový úspěch se odrazí šrámem na vaši duši.

11 Severní lunární uzel – oddělte zrno od plev. A rozhodněte se, co je správné dělat. Lunární  uzel zvaný Dračí hlava nabádá hledat spíše smysl karmického naplnění ve vaší současné karmě. Pak se zamyslete nad tím, že ne každou příležitost je potřeba okamžitě využít. Nejdřív se podívejte důkladně co to vlastně obnáší a buďte velmi opatrní. Na stranu druhou vás mohou překvapit i jiné příležitosti, které mohou nečekaně vyjít velmi dobře.

12  Jižní  lunární uzel

také zvaný Dračí ocas, nabádá pochopit minulou karmu, srovnat se, abyste poznali, kde je váš vlastní cíl.

Prozkoumejte své důvody. Než se pro cokoliv rozhodnete sáhněte svými myšlenkami do minulosti. Zjistěte, jestli se již všechny vaše staré rány zahojily. Vaše kroky musí být ne z touhy po odvetě, po pomstě, a dokazování druhým jací jste machři. Pak mohou být šťastné.

Pro dobrakartarka.cz Helen Stanku

Komentáře jsou vypnuty.