Andělská čísla

Možná jste si všimli a často zpozorníte, když někde uvidíte skupinu stejných čísel. Na hodinkách samé jedničky, na SPZ samé dvojky, někdy vidíte všude samé trojky… Takto s vámi mohou komunikovat vaši okřídlení průvodci. Co vlastně tyto jemné andělské vzkazy znamenají?

111

Je čas začít plnit své sny! Nyní vám vše půjde na ruku. Nebojte se přijmout riziko a běžte do velkých změn, vše dobře dopadne.

222

 Tak stejně, jako v případě jedniček, můžete postupovat dopředu, byť po dílčích krůčcích a postupně. Dvojky jsou o setbě zrní. Ukazují lopotnou práci, také však budoucí úspěchy v kariéře, učení, ve vztazích… Tři dvojky jsou pro vás znamením, abyste nepolevovali ve své snaze. Utřete si pot z čela. Úspěch už je nablízku.

333

Když někde vidíte samé trojky, jste na dobré cestě. Andělé vám tím dávají znát, že jsou na vaší straně a podporují vás. Slyšíte je? Ne? Tedy vězte, že jste pod jejich ochranou a nic zlého se vám nestane. Pracujte dál na tom, co vás zajímá. Starosti o to, že by to mohlo špatně dopadnout, předejte svým andělům. To, po čem toužíte, již brzy dostanete.

444

 Možná se bojíte o svoji stabilitu. Možná se bojíte, že můžete mít v nějaké oblasti nedostatek. Máte se zvednout na duchu. Čtyřkami vás andělé informují, že bude vše dobré. Pamatujte na to a počítejte s jejich přátelskou pomocí. Také se můžete spolehnout na pomoc přátel.

555

 Pravděpodobně procházíte obdobím změn. Může se jednat o rozvod, změnu práce, léčíte se z nemoci, čekáte potomka… Všechno se vám třese ve svých základech. Pětky mají za úkol vám říct, že tato transformace je pro vás nevyhnutelná, a proto možná nemůže projít jenom tak lehce a bez různých stresů. Jednou jste dole, jednou nahoře. Může to bolet, ale pamatujte si, že to všechno zvládnete, a na konci tohoto procesu vás čeká radost, která vynahradí veškeré vaše současné těžkosti.

666

 Tři šestky se váží s rovnováhou, harmonií a krásou. Když je objevíte ve svém okolí, je to znamení toho, že byste se měli zajímat i o běžné starosti a veškeré své záležitosti si dát do pořádku. Měli byste se soustředit na rovnováhu času, který trávíte v práci a v rodině. Měli byste také dát pozor na své zdraví nejenom fyzické, ale i psychické.

777

 Sedmičky se ukazují na cestě lidí, kteří začali svůj duchovní rozvoj. Může to být také vzrůst zájmu o víru, rozvoj duchovní, vlastní zkušenosti, meditace, uvědomění si sám sebe, svých hodnot, poznání své karmy. Je to znak od andělů, že na váš rozvoj dohlíží a mají z vás radost.

888

 Osmičky jsou symbolem dostatku a hojnosti. Můžete mít novou práci, můžete podepsat novou smlouvu a ta vám přinese dlouhodobé a velké zisky. Přichází vám období dobrých věcí. Ve vztazích přichází příliv lásky. Vše máte ve své moci. Nezapomeňte se o svoji hojnost dělit a ona se vám vrátí ještě znásobená.

999

Devítky jsou o ukončení určité etapy ve vašem životě. Můžete je vidět ve chvíli, kdy za sebou pro ostatní zavíráte dveře, končíte v nějaké práci, máte vyřešený rozvod, stěhujete se, něco končí a je přirozené že něco jiného přichází, jede vám nové a vy to můžete v klidu přijmout.

Pro Dobrou kartářku Helen Stanku

Komentáře jsou vypnuty.