Proč potkáváte samé zadané muže? Odpověď najdete ve vašem horoskopu

Co vás vede do partnerského trojúhelníku?

Horoskop zná odpověď i na to, proč při výběru partnerů nemáte šťastnou ruku a každý váš objev je zadaný.

 

Beran

Život je pro vás obrovská výzva a se stejným nasazením prožíváte i vztahy. Logicky vás proto přitahují muži, o něž musíte bojovat. Prostě láska je pro vás boj, ať to stojí, co to stojí. Být partnerkou nedostupného muže, to je přece ten správný adrenalin, na němž jste zcela závislá. Nejraději se proto vrháte do vztahů, v nichž to jiskří každodenní rivalitou s někým dalším, ať už je to jiná žena nebo aspoň „mamánkova“ matka.

Býk

Zpravidla se projevujete velice spořádaně, máte ráda všechno pod kontrolou a toužíte po zázemí a luxusu. Není divu, že vás často fascinuje stabilní a zabezpečný muž, od nějž nehrozí žádné excesy. A samozřejmě toužíte po jistotě zpečetěné snubním prstenem. Jenže v takovém vztahu brzy postrádáte překvapení i životodárnou energii a chvilku vám trvá, než vám dojde, že vztah nemá perspektivu.

Blíženci

Vyhovuje vám příjemně rozevlátý život bez pevných obrysů. Právě nechuť respektovat hranice vás snadno zavane do vztahu se zadaným mužem. A protože nerada ubližujete a nemáte ráda nátlak, často strávíte v parterském trojúhelníku řadu let. Problémy raději řešíte s přáteli, než s partnerem a jste tak trochu blíženecky rozpolcená. Mnohdy vám pak chybí důležitý pocit pevné půdy pod nohama.

Rak

Býváte natolik zaslepená zamilovaností, že přehlížíte a omlouváte partnerovy chyby. Kvůli lásce se ve všem přizpůsobujete a opouštíte své zásady. Domníváte se, že pomocí kompromisů svého idealizovaného partnera ochraňujete a že je to tak správné pro všechny. Namlouváte si, že se váš zadaný partner obětuje pro rodinu, ale jeho láska patří jen vám. Po marných letech čekání vám však realita může zlomit srdce.

Lev

Těší vás být uctívanou modlou a centrem pozornosti. To, že je partner zadaný a má na vás málo času, vám nahradí skutečnost, že se k vám chová jako k princezně, má úctyhodnou kariéru a tomu odpovídající tloušťku peněženky. A protože jste sebevědomá Lvice, nepochybujete o tom, že si ho časem stejně získáte jenom pro sebe. Drahé dárky vám pomohou zapomenout na to, že na prvním místě je zatím ta druhá.

Panna

Do náruče zadaného muže vás nejčastěji dovede předpoklad, že nejlépe víte, co potřebuje, a že vy jste přesně to, co mu chybí k pozitivní změně vašeho života. Bez vás by chudák ani nevěděl, v jakém je průšvihu, který přece dokážete vyřešit jen vy. Do známosti se zadaným mužem se zakousnete jako do projektu s veškerým perfekcionismem a léta se snažíte všemi silami dosáhnout svého. To by bylo, abyste mu nepomohla!

Váhy

Díky vrozené jemnosti nechcete partnera do ničeho nutit, natož se hádat a hrotit situaci. Takže se váš miláček nadále schází se svou „expartnerkou“ a vaše náznaky nebere vážně. Jeho nerozhodnost se táhne léta a on dobře ví, že mu to u vás projde, že vaší prioritou je být mu po boku. Zneužívá vaši toleranci a vaše porozumění pro jeho druhý vztah považuje za slabost. Neměla byste víc myslet na sebe?

Štír

Nebezpečí, výzvy, zakázané ovoce, komplikovaní muži – to vás neodolatelně přitahuje. Pokud má dotyčný ještě problematickou minulost i přítomnost, o to lépe. Charisma, přitažlivost a výbuchy emocí vás fascinují, v klasickém svazku byste umřela nudou. Potřebujete neobvyklé hádanky, tajemství, hazard s vysokým vkladem, sázky na jednu kartu, tanec na hraně žiletky i s vědomím, že vás dobrodružství může zcela zničit.

Střelec

Prahnete po dalších a dalších zážitcích a váš milý by měl vaše záliby sdílet. Často ale za partnera zvolíte akčního muže natolik fascinovaného vlastními zájmy, že mu na vás už nezbývá čas. Vztahy považujete za osudové a lásku za nekonečný cit, pro nějž jste ochotná se obětovat, jen aby s vámi zůstal. A tak býváte v milostném trojúhelníku často tou druhou, případně oddaně čekáte doma, až se vrátí dobrodružných výprav.

Kozoroh
Vcelu zdatně maskujete svou tvrdost a ambicióznost a jdete usilovně za svými cíli. Často propadáte workaholismu a proto si partnery nejčastěji hledáte na pracovišti, nejlépe mezi výše postavenými muži, jejichž nedostupnost vás láká. Čím nedostupnější, tím silnější je vaše touha, ale i ambice ho získat bez ohledu na překážky. A než se z jejich usilovného překonávání vzpamatujete, mnohdy zjistíte, že nejlepší část života je fuč.

Vodnář

K životu přistupujete optimisticky s vírou v duchovno, osud či karmu a ze všeho si dokážete vzít poučení. Láska je pro vás vším bez ohledu na konvence, manželství považujete za přežitek, protože pravda a duchovno stejně jednou zvítězí nad hmotou. Cítíte-li, že partner je vám souzen, může být klidně ženatý, chcete se stát jeho inspirací k duchovnímu růstu. Fakt, že má jiné cíle, pro vás může být nepříjemným překvapením.

Ryby

Jako citlivá rybí duše se na svět díváte idealistickým filtrem romantických citů, který zamlčí pravdu o vašem drahém. Na vše máte vlastní teorii. Ve vztahu k zadanému muži vás láká pocit oběti, ale jen tak pro někoho se neobětujete, ideální jsou partneři řešící problémy s finančním úřadem, se zdravím nebo s manipulativní manželkou. To vám dodává pocit důležitosti, pro nějž jste ochotná zradit vlastní potřeby a velkoryse odpouštět.

Komentáře jsou vypnuty.