Kniha přání

Po čem toužíte?

Uvědomit si to co chceme, po čem toužíme, je základní věc veškeré práce na sobě. Víte, co opravdu chcete? Přání můžete napsat, spálit v ohni,  šeptat, barevně vykreslit, postavit speciální rituál, poskládat z korálků, zamíchat do díže s těstem, přelévat s vodou, požádat bohy, jako úlitbu vystavět kapli, vytvořit sigil…Hnacím motorem je víra v jeho splnění.

V magii existuje nepřeberné množství metod na to, jak si přání splnit. Lidstvo je totiž vynalézavé a má pozorovací talent a nejlepší metody se předávají, většinou skrytě, v okultních lóžích pouze mezi zasvěcenci. Metody jiné i podobné si prodraly svou cestu na veřejnost. V záplavě informací je stejně těžké poznat a rozlišit to, co je opravdu funkční a ještě těžší je umět toho i využít, čili vyladit se na to.

S překvapením se mi minulý týden na jistém kurzu podařilo otevřít notes, který jsem ve spěchu doma popadla pro případné poznámky a našla tam svůj starý sigil, který se týkal stránek www.dobrakartarka.cz  Ta vysněná doména mi přišla tak, že to byla čistá touha duše a ani mě nenapadlo, jak se to může zrealizovat. A mám ji. Rok před získáním jsem si říkala: „Nebylo by špatné, kdyby…“. Žádný tlak. Doménu jsem získala holou a teď co s tím? Vytvořila jsem si sigil. Ten původní, zapomenutý, jsem na zmíněném kurzu v notesu objevila a divila jsem se, jak do puntíku fungoval, stejně tak, jak bezelstné přání duše může fungovat bez něj. Jenom musím uznat, že to trvalo. Teď, po mé vlastní aktivaci intuice to dostává turbo… O tom, jak fungují sigily stručněji napíšu jindy. Podrobně a barvitěji tuto tématiku učíme kurzanty (své spřízněné duše) na našich kurzech…

Paní Jana snila snad každý den, chtěla si pořídit masérský salon. V jejích snech se ale odráželo i to, že nemá peníze a nevěděla, jak je získá…Poradila jsem jí, ať přestane svůj sen podbarvovat strachem o peníze.  Třeba já jsem nedávno měla přání vrátit se na jedno úžasné místo. Vysnila jsem si to, vyslala jsem čistou touhu k těm nahoře, bez myšlenek kde na to vezmu a světe div se, před čtrnácti dny jsem se odtamtud znovu vrátila. Přišel nápad, vize a požehnání. S otevřenou intuicí to však jde o hodně rychleji.

Aby to fungovalo z magického hlediska dokonale i Janě, poradila jsem jí, ať se soustředí jenom na cíl, místo toho si svůj sen zakydávat energií starostí, kde vzít peníze a jak přesvědčit manžela. Ať si svůj cíl vykreslí tak, jako když dítě sní. Dětem se často jejich sny plní. Marek si hrál na doktora a je chirurg, Petra na prezidentku a vede obří podnik, Veronika  na princeznu s mraky nápadníků a pořád se nevdala, zato známostí má hodně. Pravý princ ještě nedorazil. Svatbu si nevysnila…

Je dobré vědět co vlastně chcete. To je skutečná věda. Hodně lidí neví ani to, co si přáli před rokem.

Soustřeďte se tedy na to, co opravdu chcete. A co když se stane, že nevíte, které přání je nejdůležitější? Představte si, jak jdete mezi stromy a květinami a někde se v tichosti posaďte.

A když stále žádná myšlenka do hlavy nepřichází, může to znamenat, že váš energetický potenciál je nyní velmi nízký a stačí pouze na plnění základních  životních funkcí. Nemáte dost síly pro sebe, natož pak pro své touhy, nebo obstát v kolektivu zaměstnání. Tady pomůže vypnout. Dát   odpočinek. Někam si vyjet třeba na dovolenou.

Svá přání si bleskově můžete připomenout několikrát denně, klidně cestou do práce,  po probuzení,  než si jdete lehnout…  Nejlepší však je nalézt si vždy pro sebe chvilku a přání si připomenout. Ale bez tlaku. Jen tak. Více méně po měsíci takovéto vizualizace vykročíte na vlastní cestu a všechno by se mohlo začít startovat a skládat kýženým  směrem. Může to být zatím neznatelné, ale věci se začnou dít ve vašem zájmu.  U někoho se začnou přimíchávat negativní myšlenky, které se týkají budoucnosti, nedostatku víry v sebe a v lepší zítřek.  Prosím, přestaňte se soustředit na to, co je zlé. Když přemýšlíte o sobě jako o někom kdo je neschopný získat zajímavou práci, dostudovat, nebo se vidíte jako škaredá, tlustá žena bez kvalitního milování, utvrzujete se  v tom a vytváříte tak negativní obraz. Naopak hlídáním si své lepší vize si můžete zajistit vše, po čem toužíte. Příroda nemá ráda prázdná místa, proto je potřeba škaredé myšlenky nahradit těmi šťastnějšími vizemi, aby to mohlo fungovat. Sněte o tom jak krásně vypadáte, elegantně se pohybujete, získáváte přátele, umíte si lehce a s chutí poradit s problémy a vůbec přitom nemusíte spoléhat jenom na sebe. V každém okamžiku můžete prosit o pomoc svého anděla strážného, Boha nebo veškeré dobré síly, ve které máte víru a víte, že stojí a vždy stáli po vašem boku.

Jak prosit o pomoc?

Ukážu vám rituál, který vám pomůže nakontaktovat se na Anděla a získat jeho pomoc. Zapalte si svíčku a vzpomeňte si na lidi, které máte rádi. Vzpomeňte si na milé věci nebo  události, které se ve vašem životě staly. Na příjemně strávený času s jinými lidmi a nepřipouštějte si  negativní emoce. Vyslovte modlitbu k Andělu strážnému slovy,  která vám přichází spontánně do hlavy. Řekněte mu, že potřebujete jeho podporu a víte že existuje. A víte, že vám chce pomoci a vy potřebujete jeho bezpodmínečno u lásku.  Je tady důležitá vaše upřímnost.  Až pocítíte,  že už nemáte nic dál, co byste řekli, a v modlitbě zůstalo všechno to, co vám leželo na srdci, tehdy se znova soustřeďte na plamen svíce.  Až budete mít hotovo ukončete rituál.  Měli byste cítit klid a úlevu, protože někdo si vzal vaše starosti na svá bedra a začal pracovat pro vás.

Jaká je rada pro ty, kteří hledají lásku?

Přestaňte myslet na to, co můžete vztahem získat,  ale myslete  na to, co můžete nabídnout vy. Jestli toužíte po lásce a úctě, nečekejte, až vám ji někdo nabídne. Jen ji ukažte a nabídněte svému vyvolenému. Potřebujete soucit a vděk druhé osoby? Nehledejte, jenom ji dejte takovému člověku, který má problémy.

Toužíte po velké lásce? Dostanete ji, až budete jednoduše milovat a s ničím nepočítat. Například žena, když touží po tom, aby se s ní muž oženil, se snaží se mít vliv na jeho rozhodnutí. Přesvědčuje ho a naléhá, aby získala a dosáhla svého cíle. Musí rezignovat na toto přání a položit si otázku „Co ten muž očekává od manželství?“ Odpovědi mohou být různé. Někdo úctu, jiný bezpečí, někdo stabilitu. Nabídněte mu přesně to, co potřebuje. Když mu to dáte, nemá kam utéct.

PS: Někdy, když si moc nevěříte, pomůže, když za splněné přání dáte fant – úlitbu. Takovou úlitbu bohům, sobě, vesmíru za to, že to vyjde. Mělo by to být něco, co má pro vás tu správnou hodnotu. Třeba když jsem nedávno natáčela v Cestách k sobě jsem odmítla pozvání na výbornou zeleninovou polévku od maminky majitele. Nebyla jsem si jistá, že jsem doma nenechala zapnutou kulmu a přišlo mi, že když si ten den dám půst, bude vše v pořádku a stalo se.

Jindy mi přišlo, že bych měla dát almužnu žebrákovi, co žebrá na Mostecké pravidelně před McDonalds se zněním: ,,Dej a vše se ti vrátí“. Vycvičená intuicí jsem vypnula motor u auta, řekla dcerám, ať chvilku počkají a šla dát první minci na kterou jsem v kapse narazila. Ještě než jsem znovu nastartovala, se ozvalo: ,, Kde máš obálku s penězi?“ ,,No přeci v kabelce“ říkám si. Sáhnu najisto do kabelky a – obálka nikde. Zapátrala jsem v paměti a uvědomila si, že jsem byla včera kdesi na přednášce a nechtěla jsem tam sebou tahat hotovost určenou na výplaty kolegyním a nechala obálku a jiná lejstra z útrob kabelky na sekretáři. Pak mi došlo, že doma je na návštěvě moje maminka a ta se mnou dcerami nechtěla do aqua parku a UKLÍZÍ! Po schodech nahoru jsem vyběhla rychleji, než kdybych mě la nohy na atomový pohon. ,,Mami, kde je ta obálka?“ Pak zase stejně rychle pelášila moje maminka do popelnice. Stihla to… Někdy se ten fant opravdu vyplatí.

S láskou Helen Stanku

 

 

 

Foto: Nina Vránová

Komentáře jsou vypnuty.