Tři runy na týden od 17. června  

V oblasti lásky padla na tento týden magická runa Perthro. Co vám chce runa, která v překladu zní „Osud“ říct? Nebojte se tento týden v lásce zariskovat. Je to runa předurčení, spokojenosti, příchodu dobrých časů. Přináší nečekané příležitosti, možnosti seznámit se s někým zajímavým, výhry a příznivé možnosti.

 

 

Láska: padla magická runa Perthro. Co vám chce runa, která v překladu zní „Osud“ říct? Nebojte se tento týden v lásce zariskovat. Je to runa předurčení, spokojenosti, příchodu dobrých časů. Přináší nečekané příležitosti, možnosti seznámit se s někým zajímavým, výhry a příznivé možnosti. Především vězte, že pokud chcete, můžete se dotknout nevědomé, veliké moudrosti. Váš vnitřní hlas vám již jistě nejednou ukazoval tu správnou cestu. Důvěřujte mu i nyní. I kdyby rozum říkal, že jste se zbláznili, vede vás ke štěstí. Projevuje se v živlu Vody a Země. Její rostlinou je rýže. Ve znamení zvěrokruhu jí přináleží znamení Štíra a v tarotu karta Smrt. V otázkách zdraví zastupuje porod a ženské pohlavní orgány. Jako talisman posiluje parapsychologické vlastnosti, posiluje třetí oko a přivolává prorocké sny. Amulet s Perthro pomáhá správně se rozhodovat, chrání před nerozhodností a závislostí na hazardu.

 

Finance: runa Wunio je runa radosti, splněných přání, slávy i dostatku. Ódin je tím, kdo vám je má splnit. Po přijetí křesťanství se patronem této tradice stal svatý Mikuláš. Runa Wunio umí vynahradit trápení. Rezonuje s  menšími i většími úspěchy. Podstatné je umět svá přání správně formulovat a nebát se pro to něco udělat. Je runou radosti ze života.
Wunio je skvělý amulet proti depresi. Wunjo věští čas radosti a štěstí,  které prýští z podstaty bytí. Člověk prožívá prostě a šťastně tady a teď. Wunio je symbolem duševního klidu, který dává energii k pozvolnému růstu. Wunjo není runou ani ženskou, ani mužskou a je o harmonii všeho. Wunjo je runa vzdušného živlu. Stromem spjatým s Wunio je jedle. Ze znamení zvěrokruhu jí přináleží znamení Blíženců a Lva.  V tarotu její přiřazena karta Spravedlnost. V léčitelství pomáhá při poruchách dechu a při tišení bolesti. Ideální kámen Wunjo je růženín. Barvy budou purpurová a zelená. Z rostlin jí přináleží břečťan a ostružník. Jako talisman přináší štěstí a pomáhá při nalézání nové práce nebo příležitosti. Amulet  Wunio člověku brání upadnout do depresí a pokud se již objevily a pomáhá se s nimi  vypořádat. Wunio přináší pestrou radost ze života. Přináší pohled na svět plný optimistických vizí a umění radovat se i z maličkostí.  Když se vyskytne v lidském životě tento symbol,  přichází čas pro radost.

 

Zdraví: v oblasti zdraví na tento týden vyšla runa Sowulo, Sol, Sowilu… neboli Slunce. Je spojována s narozením jasné bohyně Slunce, která se jmenuje Sunna. Sunna řídí svůj sluneční kočár po obloze a tam, kam dopadají její světelné paprsky není tma. Ukazuje správný směr a těm, kdož jej respektují, dává uzdravení a vítězství. Pod bohyní pluje klidným modrým mořem loď Hrinsgorn, jež náleží zářícímu bohu Baldurovi. Veze sluneční kolo. Sowulo napomáhá svým světlem a teplem proplout vždy dopředu. Na tento týden vám jde štěstí a zdoláte veškeré peřeje nástrah. Měli byste také myslet na sebe a dopřát si chvilku oddechu. V lásce jste schopni překonat veškeré nástrahy. V práci budete vůdčí a jde vám hojnost stejně tak, jako sluneční paprsky podporují úrodu. Ptáte-li se na čas, kdy přijde určitá událost, je rozmezí runy Sowulo spojováno s číslicí dva. Dva dny, týdny, měsíce, druhá polovina roku. Amulet z runy Sowulo pomůže s úspěchem a chrání auru a srdce.Pro web Dobrá kartářka.cz

 

Bridget

Linka 36

Foto: Shutterstock

 

 

 

Komentáře jsou vypnuty.