Tři runy na týden od 13. května

Ve sféře lásky padla runa Tiwaz, která slibuje radost, na které budete mít chuť zapracovat a mít potřebu splnit očekávání a hlavně potřeby partnera. Runa Tiwaz v partnerství věští harmonii vlastním přičiněním.

 

 

Láska: runa Tiwaz je o dosáhnutí cíle, i když cesta může být těžká. Vědomě pracujete na svém úspěchu. Můžete mít velký strach ze změn. Výsledek však stojí za to. Pomáhá dosáhnout cíle, který má pro vás velkou hodnotu. Učíte se novým věcem. Ve věštbě pro tento týden znamená, že uspějete navzdory všem nástrahám. Máte svoji sílu, své odhodlání a cíl. Nemusíte být přímo soutěživí, jenom si hrajte, mějte na paměti cíl a úspěch vás nemine.Ve sféře lásky runa Tiwaz slibuje radost na které budete mít chuť zapracovat. Budete mít potřebu splnit očekávání a hlavně potřeby partnera. Runa Tiwaz v parnerství věští harmonii vlastním přičiněním. Ptáte-li se na čas realizace svého plánu, jde o dobu šesti měsíců. Talisman z této runy stačí nakreslit červenou barvou na kus přírodního materiálu nebo lístek a pomůže ve spravedlivém jednání, v soutěžích a jednání s úřady. Amulet chrání vaši auru, synchronizuje čakry, dodává sílu, pocit vnitřní svobody a sebedůvěru. Chrání před hádkami a pomáhá, když je nelehké rozhodování, nebo jsou problémy s klidným postojem, když na vás někdo útočí.

 

Finance: Raido je runa cest, změn, pohybu. Symbolizuje pohyb, přesun na jiné místo, na jinou úroveň, změnu partnera, tah vpřed. V zaměstnání se nemáte bát zariskovat, vše se slibně rozjíždí. Za prací můžete cestovat i poněkud dále. V lásce nezadaným věští brzkou známost a ti, kteří již partnera mají, vše urychlí. Projevuje se v živlech Ohně a Vzduchu.  Ze stromů jí náleží dub. Raido zaručuje změnu dosavadního života. Je potřeba mít na mysli,  že v tomto světě není nic neměnné  a vše plyne. Je to podmínka života. Vše, co stojí a stagnuje, odchází do propadliště dějin. Raido přináší oživení v podobě změn, jež nesou úrodnou sklizeň do vašeho života. Talisman ve tvaru Raido přináší životní změny, bezpečí na cestách, urychluje realizaci snů. Amulet z  runy Raido chrání lidi, kteří jsou v pohybu, přináší změnu k lepšímu a brání před nespravedlností.

 

Zdraví: v oblasti zdraví padla mystická runa Gebo a vy můžete očekávat dar, být obdarováni, nebo někoho obdarovat. Můžete sršet silou a nápady a zaslouženě moci sklízet plody své práce. V lásce je vše na dobré cestě. Gebo má ráda vyrovnanost a tak bývá vnímána i jako symbol výměny. Můžete dávat ze své energie, abyste zase mohli dostat sílu zpět. Co dáváte, to získáváte. Jde o dary štěstí a jedním z těchto darů je láska. Tato runa je především runa lásky. Ukrývá tajemství duchovního spojení dvou duší, které jsou k sobě puzeni vírem vášně a společně plodí mnohem větší energii. Runou Gebo proznívá sexuální magie. Gebo je také runou sesterské, či bratrské lásky. Talisman z runy Gebo vás bude chránit před zkázou. Chrání přísahy a pomáhá vyrovnat dluh.

 

Pro Dobrou kartářku Bridget

Linka 36

Foto: Shutterstock

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře jsou vypnuty.