Patříte do kategorie výjimečných lidí podporovaných karmou? Zkontrolujte si své datum narození

Existují určitá konkrétní data, která jsou považována za výjimečné. A stejně tak jsou výjimeční i lidé, kteří se v těchto konkrétních dnech, někdy i letech narodili. Podívejte se, které to jsou a čím jsou výjimečné.

Mnohé národy spojují určitá data s bonusy, jako je prosperita, štěstí a dobrá karma. A lidé, kteří se v těchto dnech narodili, pak mohou být také určitým způsobem výjimeční. Mohou mít originální nápady, být charismatičtí, extrémně empatičtí. A vším, co dělají, obohacují životy druhých. Chcete vědět, které dny či roky to jsou a zda jste se náhodou v některém z nich nenarodili i vy?

  1. července

Sedmičku považuje mnoho civilizací za šťastné číslo. A co teprve, když jsou dvě! V v čínské kultuře je datum 7. 7. považováno za obzvlášť příznivé a šťastné, protože číslo 7 je symbolem pohody a také harmonie a duchovního naplnění. Kombinace těchto čísel navíc zvyšuje účinek štěstí po celý život. V numerologii patří sedmička k nejduchovnějším. Proto jsou i lidé narození 7. července napojeni hodně na svou intuici a často na ni spoléhají.

  1. června nebo 6. února

Mayská numerologie zase považuje za výjimečná čísla dva a šest a stejně tak jsou výjimečná i data narození, která tato dvě čísla kombinují. Číslo dvě představuje dualitu a rovnováhu mezi ní. Lidé, které toto číslo zdobí, jsou schopni vidět šíři a spojit dva extrémy do harmonického celku. Číslo šest Mayové spojovali s kosmickými cykly, rytmy přírody a harmonií. Bylo považováno za odraz vztahu člověka a přírody. Proto lidé narození v těchto dnech mohou být považováni za zvláště požehnané a obdařené mnoha dary přírody.

  1. února

Toto datum vás možná nepřekvapí, protože je v našem kalendáři nejvzácnější a objevuje se pouze jednou za čtyři roky. Pokud sečtete dvojku a devítku, vyjde vám číslo 11. A sečtete-li dvě jedničky, vyjde vám číslo 2. V numerologii je dvojka spojována s rovnováhou, harmonií, partnerstvím a citlivostí. Zdůrazňuje hodnotu vztahů, v nichž o sebe partneři vzájemně pečují. A takoví bývají i lidé narození 29. února, kteří jsou navíc i ambiciózní a snadno se přizpůsobují nejrůznějším výzvám a situacím. A vzhledem k tomu, že jejich narozeninový den vychází jen jednou za čtyři roky, jistě se cítí i dlouhou dobu mladí.

Výjimečné roky

Pozitivními vlastnostmi nejsou obdařena jen některá konkrétní data, ale také určité roky. Nenarodili jste se náhodou v některém z těchto období: 1959 – 1961, 1978 – 1980, 1997, 1998, 2015 – 2017? Pokud ano, můžete se podle védské astrologie považovat za šťastlivce. Podle tohoto starobylého indického systému jsou výše zmíněné roky obdobími jižních a severních uzlů Měsíce, tedy průsečíků cest Slunce a Měsíce, známějších jako Ketu a Rahu. Tato období probouzejí duchovnost, ambice a touhu po úspěchu. Má se tedy za to, že lidé narození pod jejich vedením mají mnoho předpokladů k tomu, aby dosáhli všeho, čeho chtějí.

Pro Dobrou kartářku Ak

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Komentáře jsou vypnuty.