Jak můžete manipulovat s každým znamením? Zde je návod

Manipulace nepatří mezi činnosti, které jsou považovány za chvályhodné, nicméně ne vždy je na ni nutné pohlížet negativně. Pokud je provedena neškodně a dotyčná osoba bude díky ní spokojenější, nebo pokud to vám pomůže vyřešit obtížnou situaci, pak nemusí být manipulace vůbec špatná. Chcete-li vědět, jak můžete celkem snadno manipulovat s každým znamením zvěrokruhu, máme pro vás malý návod

Beran

Pro první znamení zvěrokruhu je nesmírně důležité, aby bylo prvním v pořadí, číslem jedna. Ten nejjednodušší způsob, jak můžete s Beranem manipulovat, je dát mu pocit, že tahá za nitky. Dokud bude věřit, že on udává směr a má vše pod kontrolou, bude vám ochotně naslouchat.

Býk

Toto materiálně založené znamení si potrpí na kvalitní a krásné věci a dobré jídlo. Snadno s ním tedy můžete manipulovat prostřednictvím všeho, co potěší jeho estetické cítění a vytříbené chutě. Pokud chcete, aby pro vás Býk něco udělal, elegantně se oblékněte a přijďte za ním s dárkem, který může být klidně malý, ale rozhodně musí být vkusný. Býk se bude cítit šťastný a bud mít hlavně pocit, že se vám musí nějak odvděčit.

Blíženci

Blíženci jsou svobodomyslní a nemají moc rádi, když jim někdo říká, co mají dělat. Takže je raději o nic nežádejte, a když budete od nich něco potřebovat, jděte na to chytře. Dejte jim tolik možností, že pro ně bude těžké si z nich vybrat. Budou z toho zmatení a to je vaše příležitost, abyste za ně vybrali možnost, která bude pro vás nejvýhodnější.

Rak

Citlivého Raka lze snadno ovládat pomocí emocí. Ukápněte pár slz a Rak je zcela váš. Když uvidí, jak jste smutní, bude pro vás ochoten udělat cokoli.

Lev

Lev je sice rád středem pozornosti, ale má také velké srdce. A ještě větší ego. A právě na to se zaměřte, až budete chtít, aby pro vás Lev něco udělal. Potěšte jeho obří ego, nešetřete pochvalami a je to. Máte Lva v kapse.

Panna

Není úplně snadné manipulovat s někým, jehož mysl je bystrá a analytická. Jako v případě Panny. Jediný způsob, jak se vám to může podařit, je hrát si chvíli na hloupého. Zkrátka řekněte, že něco nezvládnete udělat. Ale jste rádi, že máte vedle sebe Pannu, která je tak chytrá a šikovná, že to dokáže.

 Váhy

S Vahami to není vůbec těžké. Toto znamení, které hledá ve všem rovnováhu a dokonalost, se dá snadno zmanipulovat pár slovy chvály. Dejte Vahám vědět, jak jsou úžasné, a máte vyhráno.

Štír

Zatímco u Vah je to hračka, se Štíry se manipuluje hodně těžko. Vždyť manipulaci v podstatě vymysleli! Jediná možnost je Štíra rovnou požádat o to, co chcete. Buďte upřímní, to na Štíra funguje. Když se budete přetvařovat, snadno vás prohlédne. Takže se o to ani náznakem nepokoušejte.

Střelec

Střelci jednoduše řekněte, že ať je to cokoliv, bude to super zábava. A pokud se toho nebude chtít zúčastnit, bude hořce litovat. V případě Střelce asi neexistuje žádná lepší manipulační technika, než vyvolat v něm strach, že se něco skvělého a zábavného odehraje bez něj.

Kozoroh

Nechte Kozoroha pocítit, jak je silný, a ukažte mu, že na tom může finančně vydělat. Pro toto nesmírně pracovité a ambiciózní znamení je vše, co souvisí s úspěchem a penězi, velkým lákadlem, na které ho snadno lapíte.

Vodnář

Vodnář miluje vše, co je nové a neznámé. Lákadlo v podobě zakázaného ovoce ho vzrušuje ze všeho nejvíc. Nejjednodušší způsob, jak s ním tedy můžete manipulovat, je říct mu, aby něco nedělal, a dát mu pět důvodů, proč by to dělat neměl. Hádejte, co udělá…

Ryby

Na citlivé Ryby můžete jít podobně jako na Raky. Zahrajte si na člověka v nouzi. Pokud chcete, aby pro vás Ryba něco udělala, buďte bezmocní. Důvěřivá Ryba vždy ráda pomůže komukoli, o kom si myslí, že její pomoc potřebuje.

Pro Dobrou kartářku Ak

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

 

 

 

Komentáře jsou vypnuty.