Zjistěte, jestli je vaše láska karmická

Je všelijaká, jenom ne růžová. Obvykle bývají nejtěžší ty vztahy, kde si mají partneři zpracovat nějaké záležitosti z minulosti. Jak přijít na to, že to je vztah tohoto typu dříve, než v něm začne být příliš horko?

Potencionálně karmické vztahy přichází jako blesk z čistého nebe. Někoho ledva chvilku znáte a máte pocit, že už je to věčnost. Stále vám nejde z hlavy. Pořád se vám o něm zdá. Potřebujete se přitulit. Po pár hodinách s partnerem promilovat noc, do čtrnácti dnů spolu začít žít, nebo se vzít. Napřed je ho všude plno a pak náhle zmizí a vy víte – cítíte, že jste stále propojeni. Jak poznat, že to je karmický vztah?

 

Krom toho, že máte pocit, že dotyčného člověka znáte odjakživa třeba v astrologii podle rozložení lunárních uzlů v horoskopech a toho, jestli jsou vzájemně v konjunkci, či opozici. Pak se jedná o karmický vztah.

 

V numerologii se vyčte z dat narození číslo životní dráhy. Na jejím základě může numerolog určit, jaké vztahy spolu čísla mají. Velmi karmické jsou osmičky.

 

V tarotovém výkladu si u táhnoucích se partnerských vztahů z minula pohlídejte karty SMRT, ĎÁBEL, LUNA. I tady se vaše duše již zřejmě znají déle a současná relace pouze navazuje.

 

Pokud se chcete zeptat karet na to, jak to ve vašem svazku je, můžete vymíchat své karty. Vezměte ideálně tarotový balíček, karty vymíchejte a sejměte. Pak karty berte jednu po druhé od spodu a rozložte podle magického schématu. Pokud nemáte vlastní karty, nebo neznáte významy, můžete použít náš kouzelný prográmek na https://www.dobrakartarka.cz/vyklad-karet/vyklad-karet-online-zdarma/ ,ten karty vymíchá za vás. Přečtete si i významy karet a leccos vám může začít dávat hlubší smysl. Také můžete využít profesionálních služeb našich zkušených kartářek, astroložek a numeroložek.

 

Výklad na karmický vztah

 

1 Význam svazku

2 Karmické dědictví

3 Karmické dědictví partnera

4 Minulost vašeho svazku

5 Vaše současné karmické zadání

6 Zadání, úkol partnera

7 Co pro vás partner znamená

8 Co znamenáte vy pro partnera

9 Co můžete udělat pro vztah

10 Co může pro vztah udělat partner

11 Kam vede váš svazek

 

 

S láskou Helen Stanku

Foto: Sutterstock

Komentáře jsou vypnuty.