Výklad karet na vyřešení vztahového konfliktu

1. Stav vztahu

2. Co vnášíte do vztahu vy?

3. Co vnáší do vztahu partner?

4. Co můžete pro vztah udělat vy?

5. Co může pro vztah udělat váš partner?

6. Co bude s vaším vztahem?

Říká se, že vztahy hýbou světem. Někdy mívají trhlinky. Jak je na tom ten váš? Vyložte si karty podle přiložené tabulky. Pokud k sobě budete upřímní, může vám odhalit něco, co vám unikalo.

Postup je jednoduchý. Najděte si místo, kde se cítíte nerušeně a dobře. Můžete si u toho zapálit malou svíčku, jako poděkování za radu. (Hlavně si ohlídejte, aby nezůstala bez dozoru.) Vymíchejte svůj balíček karet. Sejměte a vytáhněte náhodně několik karet. Při každé si v duchu položte příslušnou otázku. Karty jsou vyladěny na inteligentní sílu. Poskytnou vám odpovědi. Každá karta má svůj význam, energii, vibraci a zpravidla se dá vyložit více způsoby, a to je pak o intuici kartářky, jak si s tím poradí. Nikdo učený však z nebe nespadl. Karty si můžete vyložit společně třeba i s kamarádkou, či kamarádem. Můžete si porovnat její/jeho a svou interpretaci. Může se stát, že budete překvapeni v rozdílnosti toho, co je kdo schopen z karet vyčíst.  Přeji šťastné karty.

S láskou Helen Stanku

 

Ps.: Pokud se chcete svěřit odbornicím, můžete zavolat některé z našich kartářek. S výklady mají letitou zkušenost a jsou vždy po ruce, jako váš telefon.

Komentáře jsou vypnuty.