Co odhalila Sedmička žaludská nešťastné Monice?

Sedmička žaludská je karta mrzutostí, sváru, žárlivosti. Je to karta vztahů, které nejsou ty pěkné, nebo šťastné. Ve výkladu vždycky znamená menší mrzutost, nepříjemnost, roztržku, žárlivost, hádku, konflikt a také něco, co vám může ležet žaludku.

Na výklad mi volala paní, které budu říkat Monika. Chtěla se zeptat na své manželství. Nejdříve jsem si ji i manžela rozkreslila. Její partner podle automatické kresby vykazoval velmi stísněné energie člověka zahnaného do kouta, který vlastně neví proč. Jako pes, který se bojí zvednout hlavu. Ať udělá, co udělá, páníček není nikdy spokojený. Věčné dusno. Byl na konci svých sil a možná bude stačit jenom málo a všude bude lépe, než tam kde je. Z kresby také vyzařoval nevýslovný smutek, beznaděj. Jako by nevěděl, kudy a kam dál.

Podle karet to vycházelo, že k rozchodu nemusí dojít, pokud se ovšem změní okolnosti. Stačí, když bude přívětivější okolí. To však brzdila nepříjemná karta. Žaludská sedmička. Trochu dál od jeho signifikační karty se vzdálené mihla karta jiné ženy, která k němu vysílala toužebné signály, ale neopětované.

Řekla jsem Monice, co v kartách vidím. Opáčila, naježeně, že je přeci ona ta, která u nich vydělává peníze a o vše se stará. Ona, i celá její rodina mu to tedy rozhodně předhazují. Že její manžel je pouze doma na ozdobu, s ničím nepomůže a leží na gauči. Řekla jsem jí, že u něho práci vidím.

Na to konto Monika řekla, že tedy do práce začal chodit, ale že se jí to nelíbí, protože ho nemá na dohled a neví, jestli tou dobou třeba není nevěrný s druhou dotyčnou paní o jejímž zájmu Monika ví. Je to prý děsná čůza, se kterou si dopisoval již v době, než se vzali. Prý jí ani nechtěl ukázat svůj mobil, aby si ty Smsky nepřečetla a nerozešla se s ním.

V kartách však měla, že manžel přes tato podezřívání o ni stále stojí, a to je důvod, proč jsou spolu. Na mou otázku, zda považuje manžela za svůj majetek mi odpověděla, že ale ona je od něho o mnoho let starší a bojí se, že o něho že kvůli tomu přijde. Naznačila jsem jí, že to je ale její problém a její trauma za které on není zodpovědný. Opáčila, že ta druhá žena jí neustále provokuje přes sociální sítě. Stále přidává své nové fotky a jejímu muži vše lajkuje. V průběhu našeho rozhovoru Monika sama uznala, že její manžel zveřejňuje na sítích,  že je šťastně ženatý a zveřejňuje takové fotky, z nichž to jasně vyplývá. Má jí rád a veřejně to dává najevo, ale ona mu nevěří, protože ho chce přece ta druhá.

Pověděla jsem – to je problém mezi vámi a vaší sokyní. Vás irituje ona i to, že je ona mladší. A vybíjíte si to si na svém muži. Jí pro změnu irituje to, že dal přednost vám a svůj hněv si vybíjí na vás. Vy máte v rukou výhodu, a to je to, že dal přednost vám. Toto si musíte v sobě srovnat, až pochopíte, že jste důležitá vy. Pak pochopíte, jak tyto situace úspěšně řešit. Dotyčné se bát nemusíte. Vždyť je to výzva. Můžete jí ignorovat, nebo přijmout. Každopádně nemá vylévat si vlastní frustraci na svém muži, kazí to vztah.

Zlehčila jsem to tím, že může klidně dotyčnou vyzvat k bahenní mu zápasu (spíše však šlo o to, nebát se zúčastnit nějaké společenské akce, kterým se vyhýbala, pokud hrozilo, že tam bude slečna číhat).  Bude to zápas o její klid.  Upustí adrenalin tam, kde je na místě, příště už jí takovéto slečny nerozhodí. Budete mít úsměv nadhledu od ucha k uchu a bude z ní vyzařovat sebejistota a tyto ženy v ní nebudou vidět snadnou oběť, která se dá lehoučko vyhecovat a pak ještě sama ráda v hysterickém záchvatu svého chlapa zažene. A na to vlastně celou dobu vypočítavě čekají. Ony vycítí slabá místa sokyně. Vidí to na ne sebevědomém držení těla, nevlídném výrazu, neustálém kontrolování. To je jejich cíl. Vyvolat žárlivost z nízkého sebevědomí. Pokud si tuto situaci ustojí a neukáže svou slabou stránku, může si pogratulovat. Sebevědomí jí zvedne poznání, že na to má. Odrazí tyto útoky jiných žen, protože pozná, jak to chutná postavit se výzvě.  Zděšeně mi odpověděla, že by jí dotyčná také mohla zbít. Bojí se jakékoliv konfrontace s rivalkou, a tak raději trpí a s ní i její vztah. To je ale problém, který si může nést dlouho. Tak dlouho, dokud se nerozhodne se sebou něco udělat. Zapracovat na svém sebevědomí, zapracovat na zvládnutí strachů. Jinak budou mít všechny rivalky zelenou, protože ona sama jim tu příležitost poskytuje. A kdo potom doma tu nevlídnou atmosféru vydrží věčně? A vzpomněla jsem si na pocity vyzařující z energetické kresby jejího muže. Jestli Monika čekala, že jí potvrdím to, co jí říká její maminka, že jí bude manžel nevěrný a ona je oběť sukničkáře, ať se ho rychle zbaví, tak narazila.

 

Bude jí 40 a bojí se s ním mít dítě. Pochlubila se, že už byla několikrát na přerušení těhotenství, protože se na potomka necítí a bojí se, že jí partner stejně opustí. Co k tomu dodat? Žárlivost a strach mohou mít hodně podob a mohou kazit vztahy. Je na Monice, jestli příjme rady ohledně milé a vlídné domácnosti a toho, že když o něco partnera požádá, neporoučí, ale da klidný, vlídný návrh. Poté pochválí. A chválí i dárky. I kdyby dostala kladívko. To pochválí, protože se zmíní, že kdyby u něho byla ještě malá zlatá obroučka se safírem, tak by tento skvělý dárek byl dokonalý. Její muž je nyní smutný, věčně peskovaný a žije v domácnosti s fůrií, která mu dělá ze života peklo ve falešném domnění, že ji podvádí.   Doufám, že to, proč se brali, tedy z lásky a ta jejich láska, dokáže zázrak a Monika překoná své bloky.

Jméno jsem pozměnila.

 

S láskou Helen Stanku

Foto: Monika Navrátilová

 

Komentáře jsou vypnuty.