Čarujte s bankovní schránkou, řekneme vám jak

Spousta lidí hledí před odjezdem na dovolenou, či chalupu a z chalupy zpět vylepšit veškerá svá důmyslná zabezpečení. Bez klíče a zámku to nepůjde, bez alarmu a ostrahy leckde také. Někde je i kamerový systém… Jako v bance. Někdo si vše vylepší osvědčenou magií. Toto kouzlo působí tak trochu homeopaticky. Váš dům bude bezpečný, téměř jako v trezoru. Už vás někdy napadlo, že se dá kouzlit s bankovní schránkou? Začarujte jí a ona bude chránit nejenom váš dům, ale i jeho obyvatele, vlastníky, či nájemce. Využijte sympatetickou magii a budete v bezpečí stejně tak, jako v bankovním sejdu. Sympateticka magie funguje na víře a pro mnohé i poznání, že věci na sebe mohou působit i na dálku na základě skrytého vnitřního souladu. Když pracujete s obrázkem, nebo fotografií vašeho domu, ovlivňujete přitom i váš dům.

Připravte si:

fotku, či obrázek vašeho domu

tužku

 

Uklidněte se. Buďte ve svém středu a propojte se se zemí.

 

Otočte obrázek, nebo fotku vašeho domu a napište na rub jeho adresu a jména lidí, kteří jej obývají.

Vezměte fotku do bankovní instituce, u které máte sejf.

Až budete stát před svojí schránkou sami, vezmete do ruky fotku domu a opakujte: Tato fotka je můj dům. Tato fotka je můj dům. Můj dům je bezpečný, jako v sejfu.

Vložte snímek do bankovní schránky. Při zavírání schránky řekněte: Můj dům je chráněny stejně tak, jako tento dokument. Na víku schránky prstem nakreslete runu Othila. Tato runa má ochranné vlastnosti. Symbolizující dědictví, majetek, rodinu. Aby měla runa větší moc můžete prst naslinit. (Doufám, že jste si umyli ruce)

 

Vraťte schránku do bankovního trezoru.

 

Vlastníte-li dům, jistě k němu máte právní dokumenty. Ty se mohou také začarovat. Stačí, když si obrázek, nebo fotku připevníte kancelářskou sponkou zepředu. Můžete si připsat, že dům je bezpečný a požehnaný. Pokud v něm máte nájemníky, můžete na nájemní smlouvu připnout opět na zvlášť lísteček, který připnete kancelářskou sponkou zepředu a napíšete tam informace o tom, že vaši nájemníci jsou v domě spokojení, daří se jim, chovají se k domu slušně, a nájemné vždy platí rádi a včas. Přikreslete k tomu runu Othila. Uchovejte na bezpečném místě a pokud nemáte možnost bankovního sejfu, potom v domácím trezoru.

S láskou Helen Stanku

 

Komentáře jsou vypnuty.