Jak si vybrat dobrou vědmu, kartářku, či kartáře ?

 Podle čeho si mohu vybrat kvalitní kartářku, nebo kartáře. Chcete si  nechat udělat kvalitní výklad karet, ale bojíte se, že by nemusel být přesný?

Je několik možností, pro ověření schopností kartářky.

  1. Můžete požádat známé a přátele, kteří už mají podobné zkušenosti o radu, či doporučení na konkrétní kartářku.
  2. Můžete si na internetových diskuzních fórech najít recenze na většinu kartářek. Ale ne vždy musejí být objektivní.
  3. Můžete využít možnost vlastní zkušenosti. Zadejte kartářce dotaz na předpověď velmi blízké budoucnosti. Např. : O víkendu jedeme na výlet, jak bude výlet probíhat? Nebo : Kamarádka má zítra konkurz, jak dopadne? Smyslem tohoto postupu je brzo zjistit na nedůležité situaci, zda se dané kartářce předpovědi plní. Poté můžete požádat bez obav i o předpověď na věc, či událost, na které vám záleží.

Dobrou vědmu poznáte vždy podle výsledků. Když je člověk správně „nakoplý“ alespoň půl roku, „zaplať pánbůh“, za takovou vědmu. Měli by se rozhodnout podle referencí a také dát na svou intuici. K tomu lze říci jednu věc. Pokud nemám názor na danou vědmu, nechám si vytvořit výklad na následující tři měsíce a odškrtávám si, co se z její předpovědi splnilo. Pokud se splní méně než 50 % je lepší si házet korunou, pokud 70% je to slušný člověk a 100 % by věděl jen Pán Bůh. Pokud mi vyšla většina věcí do tří měsíců, takovému člověku mohu tedy důvěřovat.

Nezapomeňte, že je pro vás důležitý i pocit, jaký z rozhovoru s kartářkou máte. Respektujte svoji intuici.

S láskou Helen Stanku

Komentáře jsou vypnuty.