Algiz

Výklad run online zdarma: Na základě synchronicity jste si přitáhli magickou runu Algiz, která je nejenom runou ochrany a bezpečí, ale také runou obrany útokem. Tento den máte možná vykonáte rozhodnutí, které se ukáže být velmi moudrým a ziskovým. Přivolejte si ochrannou  pomoc bohů, která se tradičně ve spojení s touto magickou runou provádí známým gestem, třech vztyčených prstů. Nyní je potřeba soustředit se na tady a teď. Ne včera, ne zítra. Jedině setrváni v přítomném okamžiku jste schopni uchopit svojí momentální situaci a řídit si jí ku svému prospěchu. Když se soustředíte na tuto chvíli, můžete přimout do svého srdce radu od svých Valkýr, svých duchovních průvodkyň. Jejich stříbrný hlas můžete zaslechnout ve svém nitru kdykoliv je to potřeba. Runa Algiz je také runou obrany před zlými lidmi a před nemocemi.

Runa Algiz symbolizuje cesty jelena, což se pojí v severské tradici s ochranou. Může se jednat o ochranu členů vaší rodiny, majetku, nebo nalezení bezpečného útočiště.

Labutě v letu jsou dalším symbolm této ochranné runy.

Jako talisman pomáhá rozvíjet vaši sílu a udržet vás ve svém středu. Budete jako větve stromu v poryvech větru. Budete se houpat mezi nebem a zemí a přesto bezpečně ukotveni silnými kořeny.

Amulet z runy Algiz pomáhá uzdravovat a přijímat vitální energii.

Božstva spojovaná s Algiz jsou Valkýry a Heimdall.

Její živly jsou Vzduch a Země. Ze stromů a rostlin je jí přiřazen jeřáb a  ostřice.

Z drahých kamenů je k ní přiřazen černý turmalín.

Ve znamení zvěrokruhu jí přináleží Rak a v tarotu karta Měsíc.

Při věštbě, kdy metáte runy a padnou vám rovně: Opatrnost, ochrana, nové vize.

Odvráceně: Srdce na dlani, které může být za svoji otevřenost raněno. Varování před nemocí.

Pro Dobrou kartářku Helen Stanku

 

Komentáře jsou vypnuty.