Karta: Rytíř holí

Výklad karet online zdarma: Na základě synchronicity jste si přitáhli tuto magickou tarotovou kartu. Co vám to má říct? Buďte odvážní. Učte se. I z chyb. Nebojte se objevovat. Nebojte se cestovat. I daleko. Vaše ambice naleznou uspokojení. Vyvíjíte se! Rostete! Jste jako spící sopka. Plni vnitřní síly. Jen o tom zatím nevíte a nevíte jak jí vydolovat. Přitom se neustále poznáváte. Přijímáte se takoví, jací jste! Heureka! Nebudete se podvolovat cenzuře svého chování. Budete sami sebou, aniž byste působili rebelsky. Jenom dozráváte a víte co od života chcete a co už ne. Svých cílů dosáhnete. Jdou totiž z vaší podstaty a ne z hereckého projevu. Tato tarotová karta koresponduje v astrologii  se znameními ohnivého živlu Berana, Lva  a Střelce. Skvělá karta pro začátky všeho druhu.

Také věští změnu vašeho pobytu, či místa působnosti. Buďto ve vašem plánovaném zájmu, nebo v reakci na shluk událostí. Věští i události, které budete řešit se svými příbuznými. Mohou být vašimi prostředníky. Tlumočit vaše zájmy. Buďte odvážní a stůjte pevně v poryvech okolností. Události příjdou ve sletu rychle jedna po druhé. Máte na to!

Jinak  tato karta ukazuje na lidi s touhou po poznání. Dynamické, energické, často neposedné a někdy i v lásce  nestálé. Vždyť mají rádi dobrodružství – to je jejich druhé jméno, hned  vedle poznávání nového.

Pro Dobrou kartářku Helen Stanku

Komentáře jsou vypnuty.