Karta: Pětka holí

Výklad karet online zdarma: Na základě synchronicity vám padla právě tato karta do oka. Co to znamená? Že byste se něčeho báli? Třeba vlastních předsudků? Energie, které vám pětka holí zrcadlí jsou o tom, že potřebujete vyjít ze stojatých vod a také vyjdete. V partnerských vztazích možná na chvíli vyjdete ze svého stereotypu, abyste svůj život okořenili. Možná drobnou hádkou, možná něčím neotřelým, možná drobným nečekaným flirtem. Ať jste již zadaní, či volní, trochu rozproudíte stojaté vody a vyjdete ze své pohodlné komfortní zóny.

V práci budete muset překonat překážku, záměrný klacík, který vám někdo záměrně strčí pod vaši líbeznou nožky, aby v zápětí pocítil sílu jejího švihu na své zadnici. Možná se donutíte do něčeho, co se vám nechce, abyste to však maximálně zúročili.

Astrologickým aspektem pětky holí je Saturn ve Lvu. Pětka holí je také o intelektuální dominanci. Během příštích pěti týdnů až měsíců pochopíte, že již vládnete nad svými strachy. Již zvládáte projevit se ve vztazích, či v práci.  Přestáváte tápat ve složitostech vztahů se zrozenci ve zn. Lva. Zvládáte své okolí i své reakce. Tato karta vám věští vítězství v těch nejsložitějších situacích. Ukazuje na hojnost v tom nejširším možném významu. Jde vám naplnění citové, materiální, nebo duchovní. Záleží na tom, po čem vaše duše nejvíc prahne. Jste na dobré cestě. postupujte s důvěrou ve vyšší vedení. Vede tam, kde se toužíte octnout.

Pro Dobrou kartářku Helen Stanku

 

Komentáře jsou vypnuty.