Tři runy na týden od 6. května

 V oblasti lásky padla na tento týden runa Wunio, která je o radosti, splněných přání, slávě i dostatku. Runa Wunio umí vynahradit trápení. Rezonuje s  menšími i většími úspěchy. Podstatné je umět svá přání správně formulovat a nebát se pro to něco udělat. Je runou radosti ze života. Wunio je skvělý amulet proti depresi. Věští čas radosti a štěstí,  které prýští z podstaty bytí. Člověk prožívá prostě a šťastně tady a teď.

 

 

Láska: runa Wunio je runa radosti, splněných přání, slávy i dostatku. Ódin je tím, kdo vám je má splnit. Po přijetí křesťanství se patronem této tradice stal sv. Mikuláš. Runa Wunio umí vynahradit trápení. Rezonuje s  menšími i většími úspěchy. Podstatné je umět svá přání správně formulovat a nebát se pro to něco udělat. Je runou radosti ze života.
Wunio je skvělý amulet proti depresi. Wunjo věští čas radosti a štěstí,  které prýští z podstaty bytí. Člověk prožívá prostě a šťastně tady a teď.

Wunio je symbolem duševního klidu, který dává energii k pozvolnému růstu. Wunjo není runou ani ženskou, ani mužskou a je o harmonii všeho. Wunjo je v runa vzdušného živlu. Stromem spjatým s Wunio je jedle. Ze znamení zvěrokruhu jí přináleží znamení Blíženců a Lva.  V tarotu její přiřazena karta Spravedlnost. V léčitelství pomáhá při poruchách dechu a při tišení bolesti. Ideální kámen Wunjo je růženín. Barvy budou purpurová a zelená. Z rostlin jí přináleží břečťan a ostružník. Jako talisman přináší štěstí a pomáhá při nalézání nové práce nebo příležitosti. Amulet  Wunio člověku brání upadnout do depresí a pokud se již objevily, pomáhá se s nimi  vypořádat. Wunio přináší pestrou radost ze života. Přináší pohled na svět plný optimistických vizí a umění radovat se i z maličkostí.  Když se vyskytne v lidském životě tento symbol,  přichází čas pro radost.

Ve středu 8. května nastane novoluní ve znamení smyslného Býka, který si umí opatřit to, co od života žádá. Budete chtít lépe žít a prožívat.  Runa Wunjo je přiřazována k planetě harmonie, prožitku a Lásky Venuše, která také vládne znamení Býka a touto dobou je právě ve svém hájenství, tedy v Býku. Je to pomyslná zelená. Wunjo si můžete namalovat žlutou barvou, pokud o sobě, či o něčem příliš pochybujete. Nese radost ze života, popularitu, smích, zábavu a pohodu.

(pozn. red)

 

Finance: runa Ehwaz  přináší období změn! Surfujete na vlně osudových energií proměn i cest nevědomí vpřed. Čeká vás dovršení, cesta, satisfakce. Máte na to a posouváte se vpřed. Jako runa pro tento týden vám Ehwaz radí mít oči otevřené. Čeká vás průlom. Sledujte, ve které oblasti se to projeví vám. Může to být v partnerství, práci, bydlení… a vždy do štěstí. Jděte. Není čas chytat lelky. Konejte. V práci se semknete v pracovním kolektivu stejně, jako stádo koní. Je čas příznivých změn. Je čas na osudovou lásku. Talisman z runy Ehwaz podporuje duchovní rozvoj, věrnost, spolupráci. Posílí smyslové vnímání a bude chránit před energetickými útoky. Malujte jej v době úplňku červenou barvou na malý kamínek a pak noste s sebou.

 

 

Zdraví: runa Thurisaz je jednou z nejmocnějších run. Dle rčení dávných legend je pásem blesku seslaného z nebe. Božským světelným kladivem, jímž Thór odrážel rušivé útoky obrů. Titánských vyslanců nepřátelských sil chaosu. Thórovo kladivo Mjollnir chrání a odráží útoky negativních sil. Chrání tak soulad a řád. Thór pomocí svého kladiva statečně odrazil síly zla a ochránil Midgard a Ásgard. Kdysi se v severských zemích pokládalo kladivo do nevěstina klína, aby zapudilo neplodnost, a naopak posílilo harmonii a plodnost. Thurisas se pojí s magickými silami, je trnem chránícím růže. Vizualizací této runy vysíláte ochranné síly, které ničí vše, co by vám mohlo škodit. Je však velmi silná, a pokud nejste zcela pevní a jistí, může se vám vše vrátit jako bumerang. Pokud si vás tato runa přitáhla jako runa tohoto dne, bylo by vhodné připravit se na potíže všeho druhu. Boj o štěstí. Runa ve veštecké verzi je o nepřízni osudu, neštěstí, prokletí, zakletí, uhranutí, černé magii a apod.  Tedy pokud věci nejdou podle vašich představ, zamyslete se nad „qui bono“, čili komu to prospěje. Ať tak, či tak, myslete na to, že nepotřebné negativní energii lze vnímat jako infekci a dokud škodí, je to jako se špatným programem v počítači. Také se nedoberete kýžených výsledků, dokud nepoužijete antivir, ve vašem případě popřemýšlejte o kvalitním energetickém spirituálním očištění.  Když vycítíte nebezpečí včas, můžete mu předejít. Je potřeba velmi opatrného jednání. Lehkomyslnost vás semele.

 

Pro Dobrou kartářku Bridget

Linka 36

Foto: Shutterstock

 

 

 

 

 

Komentáře jsou vypnuty.