Teď je čas hvězdné intuice. Využijete ho?

Až do 20. května se můžete více spoléhat na svoji intuici. Jsou k tomu ideální astrologické podmínky. Mezi 16. a 20. květnem se na obloze pojí světlo Slunce a hvězdy z Plejád. K vyvrcholení tohoto jevu dojde 20. května, kdy bude Slunce a nejasnější hvězda Plejád Alcyone v konjunkci. Lidi posílí nápady, kreativitou, radostí a pomůže rozvinout intuici.

 

 

Svůj hvězdný kompas neboli šestý smysl se vyplatí posilovat. V systému čaker je šestá čakra ta, která pomáhá přejít z úrovně materiální na úroveň duchovní a umožňuje napojení na intuici. Pokud můžete zastavte se na chvilku, dovolte si meditovat i cvičit. Pokuste si dopřát lehkou dietu. pobyt v přírodě, kdy se můžete vyladit a odečíst charakter náhodně procházejících lidí, nebo se necítit na zvířata, která cestou uvidíte. Můžete rozmlouvat se stromy. Zdá se vám to hloupé? Intuice to miluje.

 

Jak pečovat o intuici?

 

Všímejte si prvního pocitu, který se objeví v dané situaci. Třeba když poznáte nového člověka, uslyšíte nabídku na spolupráci, nebo se rozhodujete, který přístroj koupit. Můžete vnímat krátké impulzy. Intuice nejčastěji promlouvá pocitem, za kterým přichází konkrétní řešení. V momentě záblesku intuice máte pocit aha a přicházíte na geniální plán a úplně nové řešení, které překvapí i vás.

Intuice narozdíl od rozumu nikdy nezastrašuje. Když se tedy bojíte, nebo cítíte strach, už vás ovlivňuje rozum a umlčuje smysly. Naši moudří předci říkávali – ráno moudřejší večera. Věděli, jak moc důležitý je odpočinek. Intuice se ráda objevuje ve chvílích relaxu. Najednou cítíte, co dělat chcete a co ne. Víte, co je správné a kterou cestou nejít. Přichází nápad.

Intuici pomohou posílit i minerály. Třeba ametyst, křišťál, nebo měsíční kámen. Na kámen se vyladíte tak, že si jej vyčištěný pod tekoucí vodou a nabitý slunečním, či měsíčním světlem vezmete do dlaní. Představíte si, jak vám z rukou do a z vašeho srdce do kamene proudí vaše energie, jako zlatá záře a z kamene zase proudí záře v jeho barvě zpět k vám. Nekolikrát se zhluboka nadechněte a vydechněte a uvědomte si, jak vám je. Když si před tím stihnete položit nějakou otázku, třeba dostanete brzy odpověď.

 

S láskou Hell

 

Komentáře jsou vypnuty.