Helen Stanku – věštba podle živlů pro rok 2018

Měsíc provází rok 2018, je to tarotová karta, jež značí proměnlinlé energie. Je to zkoušková a karmická karta. Celý rok 2018 můžeme tedy vidět jako zkoušky osudu, které rozezní naši blízkou budoucnost. Karta volby mezi tím co se má a tím, co bychom chtěli. Hodně věcí se nám uzavře, aby mohly vzniknout věci nové. Jak uzavřeme končící situace a jak zahájíme ty nové, bude záležet jen na nás. Zda to bude ryzí a čisté, nebo zda nám tam zazní i falešné tóny.

Tento rok bude mít rychlý spád a hodně nových událostí. Lidé, kteří si chtějí ustát své, by neměli učinit ani krok vedle a držet se vytrvale svého vytyčeného cíle. Šťastní budou ti, kteří si uchovají svoji vnitřní čistotu. Svoji odměnu získají  v roce následujícím. Lidi, kteří nepochopí, že v tomto roce se nevyplácí porušovat pravidla, však čekají těžké zkoušky. Kdo podlehne iluzím, zákonitě zapláče. V průběhu roku přejdeme podle čínského horoskopu z nadvlády ohnivého kohouta do doby zemského psa a ten si podle čínské tradice vše hlídá. Nemá rád nepoctivost a proto se můžeme těšit na různá větší překvapení. Je horlivým zastáncem řádu a pořádku. Vybavuji si pohádku Mrazík, kde loupežníci vyhodili do vzduchu své klacky a ty se jim po nějaké době vrátily zpět. V tomto roce některým lidem, když sotva svůj „klacek“ vyhodí nad hlavu, hned dostanou ránu zpět. Těm, kterým se to nestane ihned, budou sklízet ovoce svých činů v příštím roce. Aby lidé šli dopředu, musí být přizpůsobiví a flexibilní, jinak je čeká podobný osud jako dinosaury – ti se nepřizpůsobili změnám. Známe přísloví, že změna je život, protože nás posouvá vpřed, obohacuje nás novými zkušenostmi, prožitky a poznatky.

Energetické vlivy roku 2018 se budou prolínat ve všech sférách. Ve vztazích tarotové karty nabádají k opatrnosti v lednu a únoru s myšlenkou na to, že lež má krátké nohy a podvádět se nevyplácí, ani manželky, ani milenky. Kdo to pochopí, bude mít milou společnost – štěstí. Jaro ve vztazích se bude tvářit velmi přívětivě plejádou nabídek na nová seznámení. Stále platí staré známé rčení, že lež má krátké nohy a nemá smysl si hrát na prince na bílém koní, když skutečnost je někde jinde. Takový falešný princ s největší pravděpodobností skončí někde na kupce hnoje. Horké léto ve vztazích bude úrodné na splněná přání. Nostalgický podzim prověří sílu nových vztahů a i pro ty dlouhodobější platí, kdo to vydrží, toho jen tak něco neporazí a jeho vytrvalost může znovu rozeznít zvonky štěstí.

 Na zdraví se vyplatí být opatrní více, než kdy jindy. Co v minulosti skončilo jenom jako drobnost, může při nedůslednosti narůst do nepříjemných rozměrů a drsnějších dopadů. Vyplatí se nic nepodceňovat a zajít si k lékaři včas. Ušetří to bolest i čas. Prohřešky proti zdravé životosprávě budou mít mnohem větší dopad než v minulosti.

Práce se v roce 2018 ošidit nedá, i kdyby se chtělo. Požene lidi dopředu do nových projektů a přitom je bude nutit hlídat si zadní vrátka. Nikde se nedá oklamat. Bude dobré držet se započaté cesty. Pohyb financí můžeme očekávat  koncem léta.

Předpovědi pro rok 2018 podle jednotlivých znamení

Zemský živel

Býk

Ženám v Býku v roce 2018  v citové sféře přichází radost, nové příležitosti, pocit jistot. Na druhou stranu bude dobré, aby si ženy v Býku daly pozor na případné sokyně nejen v soukromých vztazích, ale i ve společnosti a na pracovišti. Pokazit vztahy na základě zavádějících a nesprávných informací si mohou jen ony samy. Finance budou hvězdy Býkům přát, ale i v Bibli je psáno: „Přičiň se člověče a bude ti dáno.“ Bez vaší aktivní práce na zlepšení finanční a majetkové situace vám z nebe nic nespadne.

Panna

Vztahy pro pany v roce 2018 budou zpočátku vrtkavé, nestálé a proměnlivé, aby až v podzimních měsících přišlo milé překvapení. To může vyústit v naplnění vašich skrytých i projevených tužeb. Pracovní linie v základě bude kopírovat tu vztahovou. Zpočátku roku může být na pracovišti jistý chaos a výkyvy, které se koncem roku zklidní a vytříbí. Pro Panny  toto období znamená trénink trpělivosti a tolerance především samy k sobě. Uberte, prosím, trochu ze své náročnosti na sebe i na druhé. Zkuste být v tuto dobu tolerantnější. Tam, kde se vám běžně zvedne adrenalin v krvi nad tím, JAK TO MŮŽE VŮBEC TAK BLBĚ UDĚLAT (vypadat, říct…), zkuste se zpočátku roku 2018 jen usmát na druhé i na sebe. Pomůže to.

Kozoroh

V lásce skotačivé a hravé Kozorohy čekají začátkem jara změny. Ty mohou přinést do jejich života poněkud hektičtější změny: jak nové lidi, tak ukončení starých, nefunkčních vztahů a hlavně to sebou přinese změnu jejich postojů. Pokud bude celá první polovina roku 2018 vypjatá a náročná, ta druhá Kozorohům řekne: „stálo to za to“. Ve financích mohou mít Kozorozi zpočátku roku strach, ale bude se jednat pouze o subjektivní pocity, protože z objektivního hlediska jim nic chybět nebude. Měli by být ovšem opatrní, protože se v jejich blízkém okolí může najít hodně lidí, kteří by si chtěli přivlastnit to, co Kozorozi budou vytvářet. Dobrosrdečnost a své srdce na dlani by si měli v první polovině roku trochu pohlídat.

Živel Ohně

Lev

Lvů bude zpočátku roku 2018 všude plno. Ve společnosti, v práci i v soukromí. Na přelomu zimy a jara přijde drobný výkyv, kdy si budou řešit hlavně finanční a úřední záležitosti, aby se potom zase vesele rozběhli a zase jich bude  všude plno. Léto je pro Lvy v roce 2018 poklidné a stabilní. V listopadu by měli být Lvi opatrnější ve finančních záležitostech a v mezilidských vztazích.

Střelec

Pro Střelce bude rok 2018 výzvou ve vztazích. V nich si projdou řadou zkoušek jak v práci, tak v soukromí. Střelci, vaše intuice bývá dobrá, ale zkuste v následujícím roce nereagovat příliš zbrkle. V roce 2018 byste rozhodně neměli podceňovat signály možného zhoršujícího se zdraví. Karty říkají, že bude dobře těm, kteří si budou umět uchovat své čisté sluníčko ve své duši.

Beran

Pro Berany bych z celého roku vypíchla jako nejproblematičtější období léto. Tam by neměli udělat ani krůček stranou jak v soukromých vztazích, tak i na pracovním poli. Přijdou jim zajímavé nabídky na různé investice. Bylo by dobré, kdyby při zvažování pro a proti použili nejen rozum, ale i svůj instinkt – může jim hodně pomoci.

Živel Vody

Rak

Milí Raci, v první polovině roku 2018 vás může okolí štvát více, než kdy jindy. Budete přecitlivělí, budou na vás dotírat vnější vlivy a všechny tyto energie odezní v létě, kdy si můžete zaslouženě oddechnout. Nic však nespadne samo z nebe, budete se muset tuze přičinit. Pak si můžete oddechnout, abyste na podzim přivítali ještě malé ozvěny jarních starostí. Karty vám doporučují uchovat si humorný nadhled a nenechat si brát svoji dobrou náladu druhými lidmi. A neházejte flintu do žita.

Štír

Štíři by si měli zpočátku roku 2018 nejvíce střežit veškeré své jistoty. Až teprve jarem se budou dostávat z tenkého ledu na pevnější zem. Zbytek roku potom pro ně může být ziskový na všech úrovních. V majetku, citech i ve vztazích. Jenom na podzim s přibývajícím chladným počasím se jim mohou připomínat předjarní trable. Zkuste v tuto dobu nepodlehnout splínu a malomyslnosti. Jste silní a máte na to.

Ryby

Cokoliv si budu chtít Ryby plánovat v roce 2018, bude dobré vyčkat s realizací přinejmenším do dubna. Tam přijde výrazná změna energií a bude jim přáno. Vztahově to vypadá krásně na začátku roku, potom už prosím našlapujte velmi opatrně a více se otevírejte až v teplejším období. Čeká vás hodně cest, vybírejte si opatrně společnost, se kterou budete své zážitky sdílet. Vcelku vás čeká velmi úspěšný rok.

Živel Vzduchu

Vodnář

Vodnáři budou mít začátek roku 2018 plný mazlivé lásky plné souznění, aby poté přišlo mírné rozkolísání. Tehdy bude potřeba neřešit věci horkou jehlou, ale vyčkat, protože ráno je moudřejší večera. V létě jim bude mimořádně přát Fortuna, aby jim na podzim zase nějaké uspořené penízky pomohla utratit. Výdaje však půjdou více na soukromé věci. Bude přáno i těm tvořivým konečně zrealizovat své nápady.

Blíženci

Blíženci budou začátkem příštího roku zářit. Vlna těchto příznivých, energií by jim měla vydržet až do konce léta, kdy s diplomacií a grácií sobě vlastní vyberou i menší výkyv. Potom budou i nadále vesele okouzlovat své okolí dál. Zároveň je čeká rok plný práce, velmi nenápadných bojů s nepřejícím okolím.

Váhy

Váhy v příštím roce pokračují v započaté práci a záležitostech. Pak je budou lákat dálky a nové obzory a možné změny v práci. Váhy budou mít celý příští rok neobyčejně rozcestovaný. Do toho všeho se jim budou plnit přání v citové oblasti i když nepřinesou výraznou stálost. Ta přijde až s dalším rokem. Těžkou hlavu mohou mít s vydáními, tyto výdaje ovšem budou pro dobré věci a mnohokrát se jim zúročí. Cinkot vydávaných peněz je také nemine, přijdou vydání v úředních záležitostech, ale ta budou mít dobrý konec. Měly by věnovat zvýšenou pozornost starším lidem ve svém okolí, kteří mohou mít zdravotní problémy a sami to nebudou chtít řešit.

Krásný, pohodový a úspěšný rok 2018 vám s láskou přeje vaše Helen Stanku.

Komentáře jsou vypnuty.