Tři runy na týden od 24. června

V oblasti lásky padla na tento týden runa Laguz, která je symbolem vody, měsíce, změn a toho, co je nevědomé. Vyzrcadlí a zvědomí to, co je na vědomé úrovni zatím skryto. Laguz je o řece života a řízení se stříbrným hlasem své intuice, Proto můžete v lásce přestat ukrývat své skutečné city.

 

 

Láska: Runa s názvem Voda vás vede k pohroužení do sebe a naslouchání své intuici. Je o cestě k vašemu nitru a podvědomí. Laguz je symbolem vody, měsíce, změn a toho, co je nevědomé. Vyzrcadlí a zvědomí to, co je na vědomé úrovni zatím skryto. Laguz je o řece života a řízení se stříbrným hlasem své intuice. Můžete přestat ukrývat své skutečné city. Díky tomu změníte svoji realitu. Laguz pomáhá, když je zahrazeno něco, co má volně plynout. Runa Laguz dává pozitivní odpověď na otázky různého charakteru. Odpověď zní ano. Runa Laguz je zasvěcovací runou do vyššího života. Každé zasvěcení ale nese zkoušky, čili i runou zkušeností a různých zkoušek. Sudička Kale s níž bývá spojována někdy věci zahalí a překroutí. Vedeni očima srdce a duše víme co je správné. Živlem runy Laguz je Voda, rostlinami všechny léčivé byliny a lekníny. Ve znamení zvěrokruhu jí náleží Ryby. V tarotu karta Velekněžka. Číselná hodnota runy Laguz je 14.
V otázkách zdraví zastupuje močové cesty a ledviny. Laguz se ve formě talismanu vyplatí mít sebou na cestách. Zajistí bezpečnou pouť až do cíle. Při zkouškách pomáhá rozjasnit vystresovanou mysl, nalézt opět sebe sama a podat ten nejlepší výkon jakého jste schopni.

 

Finance: runa Perthro značí, že se nemáte bát zariskovat. Je to runa předurčení, spokojenosti, příchodu dobrých časů. Přináší nečekané příležitosti, možnosti seznámit se s někým zajímavým, výhry a příznivé možnosti. Především vězte, že pokud chcete, můžete se dotknout nevědomé, veliké moudrosti. Váš vnitřní hlas vám již jistě nejednou ukazoval tu správnou cestu. Důvěřujte mu i nyní. I kdyby rozum říkal, že jste se zbláznili, vede vás ke štěstí. Projevuje se v živlu Vody a Země. Její rostlinou je rýže. Ve znamení zvěrokruhu jí přináleží znamení Štíra a v tarotu karta Smrt. V otázkách zdraví zastupuje porod a ženské pohlavní orgány. Jako talisman posiluje parapsychologické vlastnosti, posiluje třetí oko a přivolává prorocké sny. Amulet s Perthro pomáhá se správně rozhodovat, chrání před nerozhodností a závislostí na hazardu.

 

Zdraví: na oblast zdraví padla magická runa Sowulo, Sol, Sowilu neboli Slunce. Je spojována s narozením jasné bohyně Slunce, která se jmenuje Sunna. Sunna řídí svůj sluneční kočár po obloze a tam kam dopadají její světelné paprsky není tma. Ukazuje správný směr a těm, kdož jej respektují, dává uzdravení a vítězství. Pod bohyní pluje klidným modrým mořem loď Hrinsgorn, jež náleží zářícímu bohu Baldrovi. Veze sluneční kolo. Sowulo napomáhá svým světlem a teplem proplout vždy dopředu. Pokud jste si runu Sowulo přitáhli jako runu pro tento týden, jde vám štěstí a zdoláte veškeré peřeje nástrah. Měli byste také myslet na sebe a dopřát si chvilku oddechu. V lásce jste schopni překonat veškeré nástrahy. V práci budete vůdčí a jde vám hojnost stejně tak, jako sluneční paprsky podporují úrodu. Ptáte-li se na čas, kdy přijde určitá událost, je rozmezí runy Sowulo spojováno s číslicí dva. Dva dny, týdny, měsíce, druhá polovina roku. Amulet z runy Sowulo pomůže s úspěchem a chrání auru a srdce. Talisman z runy Sowulo pomáhá vítězit, dává vitalitu a pocit bezpečí.

 

Pro web Dobrá kartářka.cz

 

Bridget

Linka 36

Foto: Shutterstock  

 

 

 

 

Komentáře jsou vypnuty.