Tři runy na týden od 1. července

Na tento týden padla v oblasti lásky runa Jera, což naznačuje, že tento týden bude v lásce magicky výjimečný a vy máte možnost získat něco nazpět. Taktéž vám může přicházet období pozvolných změn, jež vedou v dlouhodobějším horizontu k citelnému zlepšení vaší vztahové situaci.

 

 

Láska: runa Jera značí, že tento týden bude magicky výjimečný a vy máte možnost získat něco nazpět. Taktéž vám může přicházet období pozvolných změn, jež vedou v dlouhodobějším horizontu k citelnému zlepšení vaší situace. V otázkách na čas ukazuje období jednoho roku, dvanácti týdnů, dnů, nebo hodin. Začnete sklízet plody své práce a úrodu toho, co jste zaseli. Přichází šťastné plodné období. Můžete také konečně pocítit úspěch v úředních záležitostech, nebo vám někdo splatí svůj dluh. Runa Jera se projevuje v živlu Země, ze znamení zvěrokruhu jí přináleží Váhy, z tarotů Poustevník. Stromem Jery je cesmína a dub, rostliny obilí a tráva. Božstva jsou Scyld, Freya, Sif. Amulet s Jerou pomáhá znovunalézt sílu. Fyzickou i duševní. Pomáhá v těžkých zkouškách a neutralizuje vlivy vedoucí k neúspěchu. Talisman pomáhá ve vztazích i nových projektech. Minimalizuje neúspěch.

 

 

Finance: runa Thurisaz je jednou z nejmocnějších run. Dle rčení dávných legend je pásem blesku seslaného z nebe. Božským světelným kladivem, jímž Thór odrážel rušivé útoky obrů. Titánských vyslanců nepřátelských sil chaosu. Thórovo kladivo Mjollnir chrání a odráží útoky negativních sil. Chrání tak soulad a řád. Thór pomocí svého kladiva statečně odrazil síly zla a ochránil Midgard a Ásgard. Kdysi se v severských zemích pokládalo kladivo do nevěstina klína, aby zapudilo neplodnost, a naopak posílilo harmonii a plodnost. Thurisas se pojí s magickými silami, je trnem chránícím růže. Vizualizací této runy vysíláte ochranné síly, které ničí vše, co by vám mohlo škodit. Je však velmi silná a pokud nejste zcela pevní a jistí, může se vám vše vrátit jako bumerang. Bylo by vhodné připravit se tento týden na možné potíže všeho druhu. Boj o štěstí. Runa ve věštecké verzi je o nepřízni osudu, neštěstí, prokletí, zakletí, uhranutí, černé magii a apod.  Tedy pokud věci nejdou podle vašich představ, zamyslete se nad známým cui bono, čili komu to prospěje. Ať tak, či tak, myslete na to, že nepotřebné negativní energii lze vnímat jako infekci a dokud škodí, je to jako se špatným programem v počítači. Také se nedoberete kýžených výsledků, dokud nepoužijete antivir, ve vašem případě popřemýšlejte o kvalitním energetickém spirituálním očištění.  Když vycítíte nebezpečí včas, můžete mu předejít. Je potřeba velmi opatrného jednání. Lehkomyslnost vás semele.

 

Zdraví: zde padla runa Fehu, která je symbolem hojnosti, dosažení cílů a úspěchu. Symbolizuje hojnost ve všech směrech. Projevuje se v  živlu ohně. Rostliny, které s touto runou souvisí, jsou nesmírně důležité. Jsou to všechno obiloviny, to co má zrno. Ve znamení zvěrokruhu se k téhle runě  poutají znamení Býka, Panny a Kozoroha. A v tarotu náleží k Fehu karta Velekněze. Kdybychom se podívali na to, jak funguje Fehu v léčitelství, pomáhá při bolestech na hrudníku a při dýchacích potížích. Nepodceňujte sílu run. Vikingové, v podstatě primitivně, postihli moudrost světa. Pár zdánlivě jednoduchých čárek dokáže ovlivnit celý váš život. Amulet z runy Fehu zajišťuje prosperitu a dobrý život.

 

 

Pro web Dobrá kartářka.cz

 

Bridget

Linka 36

Foto: Shutterstock

 

Komentáře jsou vypnuty.