Ravenovy horoskopy na srpen 2019

Známý astrolog posílá svoji předpověď na celý následující měsíc.

Beran

Pro Berany bude srpen měsícem velice šťastným. Díky výborným celkovým konstelacím nastane u Beranů celkové zlepšení prakticky ve všech sférách života, hlavně ale v oblasti práce a vztahů. Pohádali jste se s někým nebo máte dlouhodobý konflikt či nevyřešené věci mezi sebou? Vše se začne urovnávat právě během srpna. Komunikace se pročistí, popřípadě znovu naváže a domluva či kompromis začnou fungovat jako jedna z možných cest, vedoucí k celkové harmonii. To platí jak pro pracovní vztahy, tak pro kamarádské a rodinné, ale zejména pro vztahy milostné. Pokud nemáte partnera či partnerku, během srpna se vám poštěstí potkat protějšek svých snů nebo znovu získat lásku, kterou jste již považovali za dávno ztracenou.

Býk

V tomto znamení se líně povaluje Uran, třetí největší planeta naší sluneční soustavy, je to velmi silná planeta, říká se jí planeta života, ale někdy bývá i trochu zachmuřená, jako právě nyní, v srpnových konstelacích. Úranos jehož jméno nese tato planeta, býval mocným bohem, přemohl Chaos a stal se nekonečným vládcem celé země, nebe i moře. Za ženu si vzal svou matku Gaiu, bohyni Země a zplodili spolu mnoho obrovských dětí, Titánů, jenže Úranos se bál o svoji vládu a tak všechny Titány svrhl do podsvětí. Gaiu to však trápilo a tak je osvobodila, oni zase (půjčka se vrací i s úroky) svrhli svého otce Úrana a nejslinější z Titánů, Saturn, nastoupil na jeho místo. Poslední Úranovy děti byly bohyně lásky Afrodité (římsky Venuše) a Erínye (římsky Furie) bohyně pomsty.

Uran je těžká planeta a moc legrace si s ním neužijete. Jeho přítomnost přináší celou řadu komplikací, které se musí řešit a někdy,  jako třeba právě teď, v srpnu, je lepší, odložit řešení až na září. Ať nedopadnete jako Úranos, který sám těch špatných rozhodnutí udělal až až. Například byste mohli podcenit někoho, kdo by se později ukázal jako silný a nebezpečný soupeř, popřípadě by se vám mohlo podařit naštvat nesprávného člověka. Podle bájí se to už jednou stalo, tak proč podruhé opakovat ty samé chyby?

Blíženec

U Blíženců se nic zvláštního nepohne, jakkoli si to budou Blíženci přát. Zůstanou přesně tam, kde nyní jsou, plány na změnu zůstanou pouze v jejich myslích a budou se formovat a připravovat na realizaci na pozdější měsíce. Ačkoli můžete být trošku nedočkaví, bude to pro vás jen prospěšné. Potřebujete si utřídit myšlenky, najít sami sebe, zjistit, kdo opravdu jste, kam a kudy chcete jít a kde a jak budete opravdu šťastní.

  1. srpna je Nov a 1. srpen se také hojně slavil jako Lughnasad nebo Lammas, první svátek sklizně. Všeho byl dostatek a hojnost, ale mysl lidí už začala být vážnější před příchodem tvrdšího podzimu a neúrodné zimy. A Blíženec se bude v letošním srpnu projevovat jako typický hospodář. Dopřejte si tedy tichou meditaci a obraťte se do svého nitra.

Je ale dobré vědět, kdy přemýšlet s hlavou v oblacích a kdy se soustředit na realitu, protože vám během srpna hrozí, že z roztržitosti někde něco zapomenete nebo ztratíte. Takže pozor na obsah kabelek, tašek, kapes a zavazadel. Vracet se pro zapomenuté věci prý přináší smůlu, ale pořád je lepší se pro něco vrátit, než to tam nechat.

Rak

Raci budou mít příležitost během srpna udělat kariéru, posunout se v pracovní oblasti dopředu, proslavit se, získat zákazníky, odběratele, followery, lepší pozici prakticky v čemkoliv, vyšší plat a mohou získat celou řadu dalších výhod, podle toho, jak se budou na pracovním poli realizovat. Srpen se bude pro Raky odvíjet podle tarotové karty The Star. Hned na začátku srpna podpoří Raky v jejich snažení planeta komunikace, peněz, bohatství a kariéry Merkur. Podle římské mytologie to byl akční a svižný posel bohů a zručný všeuměl.

Byla by škoda jet na dovolenou a nevěnovat se kariéře, pokud se tedy nechcete proslavit jako cestovatel(ka) či influencer(ka) nebo pokud nechcete jako Hemingway u moře psát svá nejlepší díla a později si vyšperkovat svůj život Nobelovou cenou. V partnerství bude vládnout stabilita, nemusíte nic řešit, zdraví bude fungovat jak délesloužící profesionál, takže se můžete soustředit pouze na oblast práce, podnikání, výdělku a vlastního sebeprosazení.

Lev

Stejně jako jsou Lvi považováni za krále zvířat, budou v nejbližší době figurovat i v roli králů srpnového horoskopu. Na Lughnasad, 1. srpna, se ve Lvu odehraje pohnutý Nov, ve lvím znamení se setkají jangové principy, Slunce a Mars a jinové principy, Měsíc a Venuše. Pro Lvy se toto spojení ukazuje jako velmi příznivé pro milostnou a sexuální magii. Stejně tak budou mít zrozenci tohoto znamení příznivé konstelace na seznamování a na prosazování novinek v práci.

Celý srpen je vhodný i na početí dítěte (v rámci plánovaného rodičovství), na rozumné transakce, týkající se peněz a hojnosti a samozřejmě, jak už přítomnost jinových a jangových znamení napovídá, na partnerství.

Panna

Zdraví dobré, práce dobrá, všechno stabilní, což na jednu stranu bývá často dobře, ale v případě, že chcete něco řešit v oblasti partnerství, to přináší jen samé starosti. Aktivnější Panny se mohou rozhodnout podniknout něco, co by směřovalo k vyřešení partnerských problémů samy, takříkajíc na vlastní pěst a je docela dobře možné, že se jim odhalí i něco, co bylo do té doby před nimi skrýváno jako úzkostlivě střežené tajemství. Zřejmě se v srpnu doví několik zpráv, které je sice budou zajímat, ale to ještě neznamená, že je mohou potěšit jako zprávy ryze příjemné. Celkově by se letošní srpen dal pro Panny označit jako „měsíc prozření“ nebo také „měsíc, zaostřený na pravdu“.

Váha

Na rovině, kde má své teritorium zdraví, se jeví všechno v pořádku, pokud byly nějaké potíže, budou se vyrovnávat, pokud ještě potíže jsou, tak horší to nebude a v případě, že zdraví slouží, bude sloužit i nadále. V práci, zaměstnání, podnikání a v oblasti možných rozumných investic se objeví nové, zajímavé a hlavně proveditelné možnosti, které se časem projeví jako mimořádně prospěšné. Váhy mají velmi dobrými konstelacemi zaručenou prosperitu, která se jeví již v nedaleké budoucnosti, ale již nyní, v současnosti může být spojená s poměrně velkými změnami (pracovní schůzky, smlouvy, spiklenecké domluvy, schválení dotací nebo finanční pomoc).

Štír

Zatímco ostatní znamení jsou v podstatě klidná a mírná, jako kdyby se do nich promítalo líné, pozdně letní počasí, zůstává Štír znamením bojovným, takže pokud budete chtít  něco vyřešit, tak neváhejte být aktivní. To neznamená, že musíte hned každému, kdo s vámi nebude souhlasit dál pětadvacet na holou, ale bylo by chybou mlčet, když můžete promluvit a bylo by chybou zůstat paralyzovaně trčet v prostoru, když můžete přiskočit a s něčím pomoc nebo něco popostrčit či posunout  tím správným směrem.

Zdravotní problémy nebudou, úrazy a nehody se vám budou vyhýbat, z náhlých onemocnění si taktéž nemusíte dělat těžkou hlavu. Pokud se nebudete cítit dobře, s největší pravděpodobností to bude záležitost čistě psychosomatická, takže hned jak si uvědomíte, s čím nejste spokojení, budete schopní sami pracovat na svém uzdravení.

Střelec

Přímo uprostřed Střelce se vyskytuje Jupiter, současný vládce bohů na astrologickém nebi. Střelci se budou v srpnu vyznačovat syndromem vyššího přídělu štěstí, často udělají nějakou pitomost, za kterou sklidí obecné uznání a možná i nějakou odměnu, popřípadě nějakým omylem někde v něčem zvítězí a najednou budou první, aniž by si všimli, že s někým soutěžili a už je budou zvát do různých televizních show a politicky motivovaných pořadů. Pokud bude chtít typický Střelec proti tomu něco dělat, tak je na to jenom jedna jediná cesta – nasadit si laťku sebekontroly o něco výš a snažit se ji překonat. Hlavně je dobré si stále dokola opakovat a uvědomovat si, že za všechno dobré, co se do našeho osudu dostane, děkujeme náhodám a šťastným synchronicitám, nikoliv vlastním schopnostem či inteligenci.

Kozoroh

Pokud chcete odolného druha či družku do nepohody který nebo která se před ničím nezastaví, tak si zvolte Kozoroha či Kozorožku, popřípadě Kozorohobohyni. To je znamení, které se ani v srpnu 2019 nezalekne ničeho. I kdyby se Kozorohovi postavila do cesty za štěstím neznalost angličtiny, nedostatek peněz nebo neomluvitelná neznalost zákonů, popřípadě skutečnost, že se ubírá směrem, kudy žádná cesta nevede, nezastaví se před ničím.

V partnerství budou Kozorozi celkem spokojení, nevyskočí na ně z kouta žádné nečekané nepříjemné překvapení, zdraví se bude projevovat jako něco, co vyrůstá z hodně tuhého kořínku a nešťastným náhodám se Kozoroh naučí mistrně vyhýbat – i když má ve svém znamení Saturn a Pluto. Zkušenosti se ukáží být v boji o lepší život tou nejdůležitější komoditou.

Vodnář

Chcete-li se seznámit s mistrem kuchařského umění, který dokáže vařit z vody a nic jiného k tomu nepotřebuje, tak v srpnu 2019 je to pouze a jedině Vodnář. Dokáže si poradit se vším a v jakékoliv situaci. I kdyby třel bídu s nouzí, tak vás najednou překvapí, že začne ze vzniklé směsi péct chutné placky a vy s úžasem zjistíte, že zatímco na něho zíráte, on už podniká. Takže, Vodnáře nepodceňovat, může se ukázat silnějším protivníkem, než jste původně odhadovali.

Vodnáři sami se budou chovat nenápadně, skromně a vzorně, ale mohou udělat během srpna obrovský krok ke zlepšení své práce a zvýšení výdělku.

Vztahy s Vodnářem nemusí přinášet jen čirou radost, protože Vodnář bude neustále dělit  svou pozornost mezi rodinu, popřípadě partnera/parnerku a práci nebo podnikání, popřípadě uměleckou činnost.

Ryby

V krajině, kde vládnou Ryby je zataženo, déšť, protože je vše pod nadvládou Černé Luny, která si libuje ve zlomyslnostech a v černé barvě. Pokud chtějí Ryby něčeho zajímavého v období srpna 2019 dokázat, budou se muset ale opravdu hodně snažit. Pokud něco, co mají udělat, udělají ledabyle nebo to dokonce odfláknou, tak to budou muset s nejvyšší pravděpodobností dělat znovu. Pokud chtějí Ryby dělat něco pro sebe, tak je to hlavně cvičení, sport, trénink a celkový výcvik pod heslem „těžko na cvičišti, lehko v boji“. Zdraví by kupodivu mělo docela sloužit, nečekané infarkty a kolapsy z vedra nevidět. Pokud máte, milé Ryby, něco, co jste v minulosti ještě nestačily dodělat, budete k tomu mít nejlepší příležitost právě nyní, v srpnu.

  1. srpna 2019 si vzpomeňte na rok 1968, jak může skončit bezbřehá radost z vlastních úspěchů, když nedbáte na vlastní bezpečnost.

Raven Argoni

http://www.argoni.com/

Komentáře jsou vypnuty.