Dobrý kartář Pepík Petr kl. 17

Dobrý den milé dámy, vážení pánové, dovolte mi se Vám zde představit.

Jmenuji se Pepík Petr, jsem kartář a věštec. Věnuji se výkladům pomocí tarotových

a andělských karet, práci s energiemi pomocí kyvadel a kamenů a rituálům pomocí svíček a magii barev svíček.

Duchovní práci se věnuji desítku let, jsem věřící člověk a svou práci směřuji tak, aby byla vždy v souladu s Božím řádem. Zřejmě právě proto mám tu schopnost naladit se na Vás, na Vaší duši a bez ohledu na vlastní názor Vám sdělit to, co mi je z Univerza vnuknuto. Pokud však se mi žena zeptá na můj názor jako muže na její rodinnou situaci, dokážu se přeladit z duchovní sféry do praktického života a sdělit svůj názor jako muže. V této oblasti jsem nejvíce vytížen a jsem tomu velmi rád. K Vám volajícím klientům cítím obrovskou pokoru a úctu a nikdy Vám nebudu říkat, co musíte udělat, ale poradím Vám, která z cest je pro Vás ta nejlepší. Doslova dle přísloví : Doveď koně k vodě, napít se už musí sám.

Velice dobře znám úskalí duchovní cesty a proto se dokážu dobře uzemňovat se zemí.  Miluji přírodu, zvířata, vážnou hudbu a zejména potom hudbu chrámovou

a varhanní. V prvé řadě pochopitelně miluji lidi s čistým srdcem, krásnou duší a velikým smyslem pro humor. Dále miluji slunce a vodu snad proto, že jsem narozený ve znamení lva.

Dokážu lidem velmi pozorně naslouchat, zcela navnímat jejich energii, vcítit se do jejich duše a nechám se vést svou přirozenou empatií. Každému slušnému člověku jsem připraven podat pomocnou ruku a poskytnout mu veškeré informace, které skrze mé vyšší já z Univerza procházejí. Každému z vás přeji kvalitní život a jsem připraven vám poradit ať skrze karty, kyvadlo, rituál či svou intuici. Mé krédo je, že pokud v životě nejde o život někoho blízkého či smrtelnou nemoc, nejde vlastně vůbec o nic. To ale neznamená, že nejsem připraven rozebrat s vámi jakoukoliv překážku, byť se může zdát sebemalichernější.

K výkladům používám svůj nejoblíbenější Tarot magického měsíce, který se mnou již řadu let pracuje zcela čistě a dle Vašich zpětných vazeb i přesně.

Během našeho rozhovoru si rád potvrdím svou předpověď kyvadlem či dalším pro mě pomocným tarotem. Velice rád Vám také sdělím Vámi oblíbený vzkaz od Andělů pomocí Andělských karet či Tarotu Archandělů.

Náš hovor je zcela diskrétní a proto se na mně můžete obrátit s tím nejintimnějším tématem, vždy to bude pouze mezi námi dvěma tak jako u zpovědi. To je jeden z mých etických kodexů, který je pro mě svatý.

Mezi mou každodenní práci jsou rituály – rituály svíček. Pochopitelně jako věřící člověk zahajuji rituály vždy pouze ku prospěchu a nikdy ne k ublížení byť Vašeho největšího nepřítele. To je opět jeden z mých etických kodexů.

Každý úplněk či novoluní měsíce zapaluji tři barvy svíček, z nichž každá symbolizuje specifický rituál.

Zelenou svíčku pro hojnost duchovní a materiální skrze Archanděla Samaniela a pro zdraví skrze Archanděla Rafaela.

Červenou svíčku pro lásku v nás a kolem nás skrze Archanděla Chamuela.

Žlutou svíčku pro posílení energie a pročištění od negativních energií skrze Archanděla Michaela.

K výše uvedeným rituálům používám velké válcové svíčky, které hoří cca 100 hodin. Vaše jména a data narození zapisuji speciálním fixem na tyto svíčky.

Rituály probíhají v přírodě na mé zahradě a vždy je zahajuji modlitbou Otčenáš….Na rituálním stole nehoří jen svíčky, ale nechybí ani můj obrovský křišťál vážící přes 20 kg jako energetický zářič, půl metru dlouhý ametyst pro duchovní čistotu a růženín pro čistotu lásky. Až bude to pravé jarní počasí, přidám Vám fotografii z rituálu.

Neváhejte mi před úplňkem či novoluním zatelefonovat a nahlásit mi Vás a člena Vaši rodiny. Velice rád jako milovník zvířat na svíčky zapisuji také Vaše domácí mazlíčky.

O svátečních dnech – velikonocích a vánočních zahajuji rituály prosby ke Svaté trojici a to zapisuji na svíčky zlaté.

Noční rituály však zahajuji každou noc a to jsou rituály vysloveně Vám na míru a na vaše přání. Někdy Vás volajících pro noční rituál je tolik, že popíši celou zelenou svíčku pro pročištění zdraví, pro jednotlivce mimo úplňků a novoluní používám čajovou svíčku příslušné barvy pro specifické přání. Jak jsem uvedl výše, Vaše přání musí být pouze pro dobro Vaše či Vašeho blízkého člověka či domácího mazlíčka, nikdy ne pro ublížení někomu z vašeho okolím.

Milé dámy, vážení pánové, již nyní se těším na Váš hlas, neboť mým životním krédem je : Pokud v životě pomůžu byť jednomu člověku, jsem správně na světě.

S úctou, láskou a pokorou Váš Pepík Petr.

Česko: 906 50 60 50 (50Kč/min.)
Slovensko: 0900 705 111 (2EUR/min.)
kredit: +420 515 534 909 (zvýhodněná cena)

 

Komentáře jsou vypnuty.