Dobrá kartářka Božena

Volejte kartářku Boženu, kl. 12 na tel.č. 906 50 60 50 (50,-Kč/min.) nebo si dobijte kredit a volejte od 30,- Kč na běžné číslo 515 534 909

 

Už to bude 30 let, co se zabývám výkladem karet. Pocházím z rodiny, kde je tato tradice zakořeněná už několik generací. Tento dar naštěstí v rodině dědíme.

Zkušená kartářka

Mám tedy znalosti a zkušenosti z vlastní praxe a hlavně z našeho rodinného dědictví, které je cennější, než peníze nebo majetek. Na základě těchto skutečností jsem se rozhodla, že budu karty vykládat profesionálně.

Profesionální výklad karet

Za dlouhé roky jsem nasbírala mnoho zkušeností a dnes mám svou rozvětvenou klientelu. Když jsem začínala, bylo pro mne impulsem to, že hned první klientka, která za mnou přišla s téměř neřešitelným problémem, dala na karty, které jsem jí vyložila – a problém vyřešila.

Celý její život se změnil k lepšímu. To byl nádherný pocit! A proto jsem ráda, že můžu pomáhat nešťastným nebo nerozhodným lidem, kteří neumí svůj život vzít do vlastních rukou.

Je to pro mne droga, mám radost z každého úspěchu a těší mě, když se klienti vracejí a jsou se mnou spokojeni. Společně jsme vyřešili již nejedno trápení. Vždy najdu způsob, jak v dané chvíli pomoci.

Zaměření: Láska | Vztahy | Finance | Zdraví | Zvířátka |

Moje práce je mým koníčkem a to je to nejlepší, co může člověk chtít.

Česko: 906 50 60 50 (50Kč/min.)
Slovensko: 0900 705 111 (2EUR/min.)
kredit: +420 515 534 909 (zvýhodněná cena)

Komentáře jsou vypnuty.