Hagalaz

Výklad run online zdarma: Na základě synchronicity jste si přitáhli magickou runu Hagalaz. Tato runa je runou zkoušek, které mají člověka formovat. Jste v bouři změn a buďto se tomu můžete ve slzách poddat, nebo věci začít řešit. Tyto věci vás nemají srazit jako bouřka obilné klasy, ale naopak posílit vaši osobnost a rozvinout vaše dary a vlohy. Soustřeďte na chvíli svoji pozornost této runě, aby mohla pomoci vyřešit vaše nesnáze. Dost dobře můžete doznat hlubších proměn, kdy skoncujete se starými vzorci a nastavíte si nová pravidla.

Runa Hagalaz symbolizuje změnu, déšť a kroupy i slzy, jež přišly znenáhla. Naši předci se v takových chvílích stáhli do bezpečných úkrytů.

Když padne Hagalaz, nelze nevzpomenout na Hagazusse, jeho jezdce a čarodějnice, ženy jež kdysi žily v hlubokých lesích.

Hagalaz pomáhá při cestách do vnitřního světa pod zemí. Je nabita kousky vašeho podvědomí a také archetypů spojených s mýtickými postavami. Hagalaz pomáhá překonávat hranice a dává vhled do jiných světů. Nejlépe se s ní pracuje ve stavech extáze, ale je velmi silná a je to pouze pro odvážné a duševně silné lidi.

Amulet z runy Hagalaz chrání před kletbami a neštěstím všeho druhu. Hagalaz je však runa disponující ničivou silou a proto je nutné zvážit zda amulet skutečně použít.

Talisman z runy Hagalaz pomáhá vzpamatovat se z těžkých partnerských rozchodů. Také pomáhá tehdy, když jde všechno nějak jinak a špatně a ne tak, jak by mělo.

Runa Hagalaz se projevuje ve všech živlech. Její rostliny jsou jmelí a hloh. Ze znamení zvěrokruhu jí je přiřazen Štír. V tarotových kartách Blázen.

Pro Dobrou kartářku Helen Stanku

Komentáře jsou vypnuty.